X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    otóż to... sąsiad się naśmiewał z mojego ojca że ma dwie córki a wyrośli mu.. jeden na geja a drugi na nieudacznika.. ktory już w wieku 22lat łysieje ostro :D
    ale moj tata zawsze odpyskował że to ich wódkę będzie pić :D jak chłopaki przyjdą :D albo słynny tekst koleżanki z forum że nie sztuką jest zrobić chłopca, sztuką jest zrobić dziurkę w dziurce :D
    ja się tam cieszę mocno z córci :) czekałam na nią bardzo..
    tylko zabolało mnie to, te niezadowolenie, jak można w ogóle tak myślec..

    nawet w galileo przeprowadzali test która płeć lepiej prowadzi i jest remis :D
    wiadomo że kazdy kierowca, bez względu na płeć będzie dobry jeżeli wsiada do tego auta chociaz raz w tygodniu... a jak usiądze się raz na miesiac to się dziwić że takie cuda sie wyprawiaja na drogach...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój Tata żył w domu z 4 kobietami i dał radę :D najbardziej się tylko kłócił o łazienkę :D dlatego kupił sobie lusterko przenośne i własny grzebień :D

    Śmiał się zawsze jak się wszystkie szykowałyśmy na imprezę że musi zainwestować w broń bo po takiej Mamusi to będziemy miały branie a byle komu nas nie odda <3

    sylwiaśta159, mizzelka lubią tę wiadomość

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lusterko i grzebien :D dobre:D

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna :) kochany tata :)
    ja przy swoim tez nigdy nie odczułam się niechciana.. szkoda że teraz nie doczekał się wnuczki.. na pewno by ją wycałował jak nie wiem co :)
    on tak uwielbiał małe dzieci :)

    baba_Jagna lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, co tu tak cicho? :)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a często słyszę, że prawdziwy facet to potrafi zrobić córkę. Mój kuzyn próbował i dopiero za 4 razem mu wyszło :P Oliwcia była jego oczkiem w głowie, niestety tylko 6 lat. Bóg zabrał mu najkochańszą córeczkę..I jakoś tak się zdarzyło, że 6 lat po jej śmierci pojawiła się Zuzia. wiadomo, że nie zastąpi Oliwki, ale myślę, że chociaż trochę złagodzi ból. Może większość facetów deklaruje, że chce mieć syna, a potem i tak to córuchny sa bardziej kochane.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewko a właśnie nie wiem co tu taka cisza :D pouciekały kobietki :)

    Tygrysku przykra historia.. szkoda ze nie ma się wpływu na to co się dzieje wokół. niestety.

    a co tam u was słychać? ja to sie już w dniach gubie i nie wiem co to w ogóle za dzien jest :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo hej , w końcu tutaj ktoś ożył :D ^^

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czekam sobie na owulkę, a wy?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja przypuszczalnie 10 dpo ... miałam testować 12 ale pewnie jutro się pokuszę... ale jakoś tak, powiem wam, że nawet nie nastawiam się na +, no bo jak, ja mam mieć dwie kreseczki...? ja...? ;/

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na poród :D

    Sylwuś oby test był na + :) ja też się nie nastawiałam a tu szok :)

    powoli ogarniam dom.. przygotowywuje sie, szukam firan do pokoi.. żeby odświeżyć..
    bo znając życie będzie multum odwiedzin jak mała przjdzie na świat, a ja wciąż te same firanki mam :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej poczekać, ja 14dpo mialam takie bladziochy... :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelko, na pewno babcie zwłaszcza :D będzie bijatyka na słowa, która z nich ma lepsze babcine rady :D

    ja zatestuję jutro, jeśli nic nie będzie odstawię lutkę i będę czekać na @, jak nie przyjdzie to zrobię jeszcze raz test a jak przyjdzie, wiadomo... :)

    w ogóle, jak masz na imię i ile masz lat? ja jestem jak w nicku Sylwia i będę miała w tym roku 22 lata:)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie to tylko kilka dni. mizzelka tak myślałam, że u ciebie to już pakowanko

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja się przyłączam ja 92' ja 92' :D i testuję 14 lutego której z Was się udało z tego wątku ??? :) Pozdr. :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mogę się dołączyć do waszego forum :) Rocznikowo się dopasowałam, bo 92`... Z utęsknieniem czekam na dzień kiedy nie przyjdzie @. Jednak co miesiąc jestem zawiedziona.. No cóż, lekarz powiedział, że do roku czasu mogą trwać starania...
    Jestem dobrej myśli, że w tym miesiącu się uda! :)

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudziaa wrote:
    Witajcie :)
    Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mogę się dołączyć do waszego forum :) Rocznikowo się dopasowałam, bo 92`... Z utęsknieniem czekam na dzień kiedy nie przyjdzie @. Jednak co miesiąc jestem zawiedziona.. No cóż, lekarz powiedział, że do roku czasu mogą trwać starania...
    Jestem dobrej myśli, że w tym miesiącu się uda! :)
    Witaj ! :* Ja się staram dopiero 5 miesiąć, coś czuje , że długa droga przede mną no cóż zobaczymy :) Oby nam się udało już w tym cyklu :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka, klaudzia witajcie, każdy jest tu mile widziany :))

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    karolinka, klaudzia witajcie, każdy jest tu mile widziany :))
    Ciesze się :) Bardzo dziękuje :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już tu tak dawno nie zaglądałam i nie udzielałam się ehh :) będę teraz na bieżąco:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ