X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy ma prawo do wlasnego wyboru :) ja przez studia troche zmienilam poglady na pewne rzeczy.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym się bała "zabrać portfel" nigdy nie wiesz na kogo trafisz... no i zachadzac w ciążę trzeba liczyć się ze zniszczeniem w jakims stopniu ciała ;) slyszalam ze cesarka tez w cale nie jest najlepsza dla dziecka

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalezy co z miednica jest nie tak, jak jest za wąsko to dzieciaczki są wyciagane prozniowo i maja potem takie krzywe glowki :)

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dobrze seks w ciąży nie jest zły :))

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    ja bym się bała "zabrać portfel" nigdy nie wiesz na kogo trafisz... no i zachadzac w ciążę trzeba liczyć się ze zniszczeniem w jakims stopniu ciała ;) slyszalam ze cesarka tez w cale nie jest najlepsza dla dziecka

    A co w cesarce jest zlego dla dziecka?

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, mówię, co słyszałam na lekcjach biologii, babeczka coś mówiła, ale co to nie pamiętam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak chcesz to załatwić? chce cesarke prosze tysiaka?:D

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy profesor ginekologii i poloznictwa twierdzi ze nie ma nic bardziej komfortowego dla dziecka niz cesarka :)

    Jest to duze obciazenie dla matki w koncu powazna operacja z rana i widoczna blizna.
    Ale po zwyklym porodzie sa blizny gdzie indziej :) kwestia indywidualna kto gdzie woli

    nxbhnwz.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    i jak chcesz to załatwić? chce cesarke prosze tysiaka?:D

    U mnie porod w cywilizowanych warunkach kosztuje 3000zl, prywatna klinika, jedzenie zamawiasz z karty na co masz ochote, osobny pokoj dla ciebie i meza.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa no jeśli cię na to stać to inna sprawa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa boisz się, że będziesz "luźna"?

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwazam ze kazdej kobiecie sie to poprostu nalezy jak psu zupa za przeproszeniem. Ale u nas w kraju jest to traktowane jako "wygoda" i niestety trzeba placic. :(

    nxbhnwz.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    niecierpliwa boisz się, że będziesz "luźna"?

    Nacinanie krocza, blizny, dyskomfort, nietrzymanie moczu, no i robi sie sporo miejsca tam.

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naturalny ma plusy ze po porodzie sie odpocznie i mozna wstać do dziecka po cesarce musisz dłużej odpoczywac :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Nacinanie krocza, blizny, dyskomfort, nietrzymanie moczu, no i robi sie sporo miejsca tam.


    nacinanie krocza nie zawsze :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ROZUMIEM , ŻE WSTYDZIŁABYŚ SIĘ POTEM SWOJEGO FACETA? oj soryy za caps lock nie zauwazylam :)

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    naturalny ma plusy ze po porodzie sie odpocznie i mozna wstać do dziecka po cesarce musisz dłużej odpoczywac :)
    Tak to prawda.
    A co do nacinania krocza ja jestem waska w biodrach dziecko by mialo klopot zeby sie przecisnac, nacinanie jest nieuniknione chyba ze jakis malenki wczesniak by sie rodzil :)

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki muszę lecieć bo robi mi się znowu nie dobrze ;(

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest kwestia wstydu, kobieta musi sie czuc dobrze ze swoim cialem.
    Mnie np blizna na brzuchu nie przeszkadza.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się nie boję, że będę luźniejsza, bo co jest z kobietami, które maja po 5 dzieci? Moja mam 3 urodziła i nie narzeka :) Ja to się najbardziej boję zbednych kg po ciąży, teraz chudzielcem nie jestem mam 163 cm i 58 kg ale boję sie co potem. Mam nadzieję, że bedę umiala się pohamowywać z jedzeniem :D i co na pewno to bedę inwestować w dobre kremy.

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ