X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z tym wiekiem wśród znajomych jest podobnie, nie u wszystkich oczywiście ale np. takie dwie parki to różnica po ok.20lat. Krzywo patrzyli tylko jak mówiliśmy że dziecko chcemy :)

    Moja mama zupełnie dobrze na J. reaguje, są prawie rówieśnikami :) Na wiadomość o dziecku nie zareagowała zbyt pozytywnie bo uważa że jestem za młoda i mam 3 lata studiów przed sobą, a ona pracując w szpitalu i dyżurując mi nie pomoże z dzieckiem. Zwłaszcza że mieszkamy w dwóch różnych miastach.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, mój tata ma 40 lat :D

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Marlena jak masz ząbki do leczenia to lepiej za wczasu się nimi zająć.
    Raczej o poronieniu stricte z powodu próchnicy to nie słyszałam, ale sam ból źle wpływa na kształtujący się płód.

    Aż wstyd się przyznać ale ja mam jednego zęba do leczenia w którym już w zeszłym roku miałam ropę.. Puchło mi dziąsło i w ogóle wyglądałam jak chomik.
    Ech ten strach przed dentystą.
    Ja na początku chodziłam do kobitki która u każdego widziała kanałowe. Kiedyś nawet powiedziała że aż ją ręce bolą od tych ciągłych kanałowych.. Na dodatek nie delikatna, delikatnie to ujmując :)
    Na szczęście dentysta już 11 kwietnia :)

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dentysty nie boje, ale muszę się wybrać z jednym bo mi uciekła plomba. U mnie moja matka źle podeszła do D. bo ja byłam już zaręczona z innym, a D. jest rozwodnikiem. Pojawiły się osądy ze strony mojej matki w moją stronę "rozwaliłaś rodzinę komuś tak jak ktoś kiedyś rozwalił nam" i "W tej chwili jesteś taka sama jak żona twojego ojca, młoda dupa co zakręciła tyłkiem i rozwaliła szczęśliwą i kochającą się rodzinę". Więc za przyjemnie to na początku nie było. Teraz już się to unormowało wszystko.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz młoda mamo, nie ma się w gruncie rzeczy co dziwić, że ludzie Was tak dbierali, bo z całym szacunkiem, w większości faceci około 40 są ze swoimi duużo młodszymi kobietami tylko dla jednego ja sama jak czasem ide z tatą(40l) i ktoś myśli że jestem jego kobietą to jakoś ... no nie wyobrażam sobie być z facetem tyle starszym. Po prostu nie odpowiadałaby m ta bariera wiekowa z myślą przewodnia "ja będę miała dopiero co 40stke a mojemu facetowi po karku chodzić będzie 60tka?" Ludzie żyją stereotypami :) A że wy znalazłyście miłość u boku dużo starszego poważnie myślącego o życiu i rodzinie to świetnie :)) Ttrzeba żyć w zgodzie z sobą, robiąc wszystko pod dyktando innych nie będziemy szczęśliwi:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2014, 09:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do rozwodów zawsze podchodzę tak, że wina jest po obu stronach.
    z jednej strony osoba która zdradziła/odeszła do kogoś innego, ale z drugiej jej małżonek który w pewnym stopniu sam to spowodował zaniedbywaniem siebie i związku, złym traktowaniem itd...
    tylko zazwyczaj ludzie patrzą z politowaniem na tego który został, z domem, z długami, z dziećmi. a ten co odszedł to zły... nie jesteśmy w ich skórze, żeby móc ich obiektywnie oceniać...

    sylwiaśta dla mnie też zbyt duża różnica byłaby przeszkodą- na początku nigdy tego nie widać, ale w koncu różnica jest widoczna i odczuwalna.
    mi wiek mojego m. nie przeszkadza, ale dziwnie jak się pomyśli, że jest też tylko 10 lat młodszy od moich rodziców. szwagrów/szwagierki mam w wieku moich rodziców, bo m. był najmłodszy z rodzeństwa :)
    moim rodzicom już się tak trafiło, że lepszy kontakt (ze względu na podobny wiek) mają ze szwgarmi/szwagierkami swoich dzieci niż z ich teściami :p

    znajomych mamy w różnym wieku, zarówno w moim jak i w m., są wśród nich też 2 pary z podobną różnicą wieku jak u nas :)


    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak powiedziałam, najwazniejsze to zyc w zgodzie z samą sobą :)
    Pozdrawiam Cię Ewciu :)
    i inne kobietki :))

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wrzuce kilka wykresów ciążowych dla tych, które się starają :D
    nie jest regułą, że musi być pięęękny skok utrzymująca się wysoka tempka itd :))

    oto one;
    - http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/54588.html?u=1
    - http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/54590.html?u=1
    - http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/54591.html?u=1
    - http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/54595.html?u=1


    tak na zachętę i milszy dzionek :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2014, 13:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzież to się podziewacie??????

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Większość pewnie jeszcze śpi ;)
    Ja jestem wyjątkowym śpiochem no ale dzisiaj trzeba było porobić jeszcze trochę badań z krwi żeby sprawdzić czy wszystko ok :)

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    jak tam kochane ?:) dawno mnie tu nie byo :):(

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo długo tu nikogo nie było :)) i jak badania?

    ja mam taki cieniek malenki nadziei w związku z moja temp...

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badania wtorkowe szybciutko wyniki dopiero w srode sobie odbiore przed wizyta :)ja mam usprawiedliwienie na moją nieobecność, od poniedziałku miałam potworne mdłości które ustapiły w piatek wieczorem.. czym sie martiwe ale iz drugiej strony ciesze bo była udręka :(
    Będzie dobrze z tempka :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby nie spadła <modli się> chociaz czasem dziewczyny maja pieknie wysoka a potem spada i....@

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie martw się tempką :) będzie dobrze i tak sobie mów :* pamiętaj będzie co ma być ;) a po za tym to 3 dpo?:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy 3dpo bo nie jestem pewna co do owulki bo na monitoringu nie byłam, szczyt sluzu mialam 13(rozciagliwy) ale potem jak spojrzysz na moje notatki to mialam tak cholernie wodnisty ze myslalam ze w gatki popuscilam :D

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak miałam :P a teraz od kilku dni znowu mokro :P

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze fasolinka siusia:D

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe no chyba :P
    mam nadzieje ze z Fasolkiem wszystko dobrze :) bo strach jest..

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki to już los matki :) od momentu poczęcia do końca życia strach... najpeirw o dobry rozwój ciązy, potem poród, dorastanie, szkoła, nowe znajomosci, wybór partnera itd itd :))

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ