X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :))

    niecierpliwa czym? Wybacz, ale nie mam pojęcia o jakim piasku mówisz :)

    W ogóle chodzisz do lekarza na kase chorych prywatnie? Takie genetyczne badanie ma na celu sprawdzić jakieś choroby tak? Kiedy można takie zrobić już w takim wczesnym stadium?

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    witajcie :))

    niecierpliwa czym? Wybacz, ale nie mam pojęcia o jakim piasku mówisz :)

    W ogóle chodzisz do lekarza na kase chorych prywatnie? Takie genetyczne badanie ma na celu sprawdzić jakieś choroby tak? Kiedy można takie zrobić już w takim wczesnym stadium?

    Piasek to takie malutkie kamyczki (ziarenka) ktore się tworzą u niektorych osob albo w nerkach albo w pecherzu moczowym, pod wplywem np. soli. I jak oddajesz mocz to splywa przez cewke i daje niesamowity ból :)

    A u tej Pani ginekolog byłam pierwszy raz, prywatnie. USG genetyczne mozna robic od 11tyg ciazy, powiedziala ze to konieczne badanie niezwykle wazne. Raczej watpie zeby bylo bezplatne:)

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas chyba kolejny cykl bez fasolka...
    niecierpliwa a to była w ogóle pierwsza wizyta odkąd wiesz, że jesteś w ciąży?

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 tak pierwsza wizyta w ciąży, za 2 tyg mam kolejne USG :)

    A Wy dlugo juz sie staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 09:49

    nxbhnwz.png
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę ciąży.. Mam nadzieję że i u mnie w przyszłym cyklu się uda.
    Póki co mam pytanie, może nie pasuje ono do tego wątku ale nie wiem gdzie o to zapytać.
    Czy zdarza Wam się krwawienie po <3 ? Ja bo ja dzisiaj zauważyłam rano krwawienie(może raczej plamienie) i trochę mnie to niepokoi.
    W necie czytałam że może być to spowodowane długimi przerwami między stosunkami no ale u nas coś takiego nie grozi...
    U gin byłam w poniedziałek, niby wszystko ok.
    Więc jaka może być tego przyczyna?
    Dzisiaj jest u mnie 17dc.
    Do tego mam ból jajnika, mój gin twierdzi że ból może występować przed owulacją no ale mi wychodzi że miałam ją w poniedziałek więc boleć już nie powinien.
    Doradźcie mi coś, proszę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 10:27

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak serio starania to 3 cykl, musieliśmy trochę odczekać, chociaż chcieliśmy już wcześniej dziecka.
    ile u was <3 :O :O to nie dziwię się, że zafasolkowałaś ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja staram się drugi cykl teraz, ale cienko z serduszkowaniem bo dużo sie mijamy z ukochanym :( ja mam wrazenie ze przesunęła mi się oulka, dziś rano badałam śluz i był wodnisty z malymi niteczkami plodnego ale bylo ich bardzo mało, dodatkowo jeszcze mętny tam był więc nawet nie wiem jak go określić:D:D

    i cos jajnik mnie boli jak "mocniej" usiąde na fotelu, a cycki to nie czasem tak zabolą... nie przy dotykaniu tyko same w sobie bolą, ehh te kobiece sprawy :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :O niecierpliwa21 :O:O:O:O:O:O wy jak maratończycy :D tyle serduszek to ja mam na 3 cykle :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ten minus ze mi większość tych kobiecych spraw przebiega bezobjawowo, owulki nigdy nie czuję - muszę obserwować śluz, a @ to też tak na luzie. czasami brzuch boli w trakcie, ale jedna nospa wystarczy i jakby nie było ;)
    dlatego każda dolegliwość zaraz mi nadzieję na fasolę robi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena, może to plamienie owulacyjne, owulka lubi się przesuwać, ja mam wrażenie, że u mnie zawsze ma wystąpic ok 14 dnia cyklu a potem sie przesuwa na 18-19, ale moge sie mylic to tylko moje przypuszczenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widac trzeba obrac sposob niecierpliwej :D:D serduszko za serduszkiem i zadnych objawów nie bedziemy potrzebowac :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie by to wykończyło :p
    więc teoria, że nasienie ma gorszą jakość w codziennym seksie niż w minimum co drugi dzień obalone za sprawą niecierpliwej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena wrote:
    Jejku dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę ciąży.. Mam nadzieję że i u mnie w przyszłym cyklu się uda.
    Póki co mam pytanie, może nie pasuje ono do tego wątku ale nie wiem gdzie o to zapytać.
    Czy zdarza Wam się krwawienie po <3 ? Ja bo ja dzisiaj zauważyłam rano krwawienie(może raczej plamienie) i trochę mnie to niepokoi.
    W necie czytałam że może być to spowodowane długimi przerwami między stosunkami no ale u nas coś takiego nie grozi...
    U gin byłam w poniedziałek, niby wszystko ok.
    Więc jaka może być tego przyczyna?
    Dzisiaj jest u mnie 17dc.
    Do tego mam ból jajnika, mój gin twierdzi że ból może występować przed owulacją no ale mi wychodzi że miałam ją w poniedziałek więc boleć już nie powinien.
    Doradźcie mi coś, proszę.

    Może to być plamienie owulacyjne ;)

    Marlena lubi tę wiadomość

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Może to być plamienie owulacyjne ;)

    Ale byłoby fajnie :)
    Może jeszcze w tym cyklu byłaby szansa na maluszka..
    Gin w poniedziałek jak mnie badał to powiedział że lewy jajnik jest powiększony wiec pewnie owulacja już była, no ale jeszcze wczoraj bolał mnie jajnik więc może faktycznie się przesunęło.

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewentualnie plamienie implantacyjne ;) kiedy ostatni raz się <3 ?

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Ewentualnie plamienie implantacyjne ;) kiedy ostatni raz się <3 ?

    Jakieś parę godzin temu... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 13:06

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak nikt nie pobije niecierpliwej :O

    Marlena lubi tę wiadomość

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    i tak nikt nie pobije niecierpliwej :O

    Faktycznie, sporo tych <3 ;)

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena wrote:
    Jakieś parę godzin temu... :)

    Chodziło mi o to czy np tydzień temu, bo skoro lekarz powiedział w poniedziałek że owulacja już była to może teraz to być plamienie implantacyjne, prowadzisz wykres na ovu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    i tak nikt nie pobije niecierpliwej :O

    Ja w sierpniu też tyle serduszkowałam i się udało :) co prawda nie na długo, no ale cóż. Kochane do dzieła i dzieciaki robić :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 14:11

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ