Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2014, 23:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :))

niecierpliwa czym? Wybacz, ale nie mam pojęcia o jakim piasku mówisz :)

W ogóle chodzisz do lekarza na kase chorych prywatnie? Takie genetyczne badanie ma na celu sprawdzić jakieś choroby tak? Kiedy można takie zrobić już w takim wczesnym stadium?

• niecierpliwa21 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    witajcie :))

niecierpliwa czym? Wybacz, ale nie mam pojęcia o jakim piasku mówisz :)

W ogóle chodzisz do lekarza na kase chorych prywatnie? Takie genetyczne badanie ma na celu sprawdzić jakieś choroby tak? Kiedy można takie zrobić już w takim wczesnym stadium?

Piasek to takie malutkie kamyczki (ziarenka) ktore się tworzą u niektorych osob albo w nerkach albo w pecherzu moczowym, pod wplywem np. soli. I jak oddajesz mocz to splywa przez cewke i daje niesamowity ból :)

A u tej Pani ginekolog byłam pierwszy raz, prywatnie. USG genetyczne mozna robic od 11tyg ciazy, powiedziala ze to konieczne badanie niezwykle wazne. Raczej watpie zeby bylo bezplatne:)

nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas chyba kolejny cykl bez fasolka...
    niecierpliwa a to była w ogóle pierwsza wizyta odkąd wiesz, że jesteś w ciąży?

• niecierpliwa21 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 tak pierwsza wizyta w ciąży, za 2 tyg mam kolejne USG :)

A Wy dlugo juz sie staracie?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 09:49

nxbhnwz.png
  • Marlena Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę ciąży.. Mam nadzieję że i u mnie w przyszłym cyklu się uda.
    Póki co mam pytanie, może nie pasuje ono do tego wątku ale nie wiem gdzie o to zapytać.
    Czy zdarza Wam się krwawienie po <3 ? Ja bo ja dzisiaj zauważyłam rano krwawienie(może raczej plamienie) i trochę mnie to niepokoi.
    W necie czytałam że może być to spowodowane długimi przerwami między stosunkami no ale u nas coś takiego nie grozi...
    U gin byłam w poniedziałek, niby wszystko ok.
    Więc jaka może być tego przyczyna?
    Dzisiaj jest u mnie 17dc.
    Do tego mam ból jajnika, mój gin twierdzi że ból może występować przed owulacją no ale mi wychodzi że miałam ją w poniedziałek więc boleć już nie powinien.
    Doradźcie mi coś, proszę.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 10:27

[*] Arek - 19.01.2014

3i499vvjojbctpry.png

9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak serio starania to 3 cykl, musieliśmy trochę odczekać, chociaż chcieliśmy już wcześniej dziecka.
    ile u was <3 :O :O to nie dziwię się, że zafasolkowałaś ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja staram się drugi cykl teraz, ale cienko z serduszkowaniem bo dużo sie mijamy z ukochanym :( ja mam wrazenie ze przesunęła mi się oulka, dziś rano badałam śluz i był wodnisty z malymi niteczkami plodnego ale bylo ich bardzo mało, dodatkowo jeszcze mętny tam był więc nawet nie wiem jak go określić:D:D

i cos jajnik mnie boli jak "mocniej" usiąde na fotelu, a cycki to nie czasem tak zabolą... nie przy dotykaniu tyko same w sobie bolą, ehh te kobiece sprawy :))

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :O niecierpliwa21 :O:O:O:O:O:O wy jak maratończycy :D tyle serduszek to ja mam na 3 cykle :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ten minus ze mi większość tych kobiecych spraw przebiega bezobjawowo, owulki nigdy nie czuję - muszę obserwować śluz, a @ to też tak na luzie. czasami brzuch boli w trakcie, ale jedna nospa wystarczy i jakby nie było ;)
    dlatego każda dolegliwość zaraz mi nadzieję na fasolę robi...

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena, może to plamienie owulacyjne, owulka lubi się przesuwać, ja mam wrażenie, że u mnie zawsze ma wystąpic ok 14 dnia cyklu a potem sie przesuwa na 18-19, ale moge sie mylic to tylko moje przypuszczenia

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    widac trzeba obrac sposob niecierpliwej :D:D serduszko za serduszkiem i zadnych objawów nie bedziemy potrzebowac :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie by to wykończyło :p
    więc teoria, że nasienie ma gorszą jakość w codziennym seksie niż w minimum co drugi dzień obalone za sprawą niecierpliwej :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena wrote:
    Jejku dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę ciąży.. Mam nadzieję że i u mnie w przyszłym cyklu się uda.
    Póki co mam pytanie, może nie pasuje ono do tego wątku ale nie wiem gdzie o to zapytać.
    Czy zdarza Wam się krwawienie po <3 ? Ja bo ja dzisiaj zauważyłam rano krwawienie(może raczej plamienie) i trochę mnie to niepokoi.
    W necie czytałam że może być to spowodowane długimi przerwami między stosunkami no ale u nas coś takiego nie grozi...
    U gin byłam w poniedziałek, niby wszystko ok.
    Więc jaka może być tego przyczyna?
    Dzisiaj jest u mnie 17dc.
    Do tego mam ból jajnika, mój gin twierdzi że ból może występować przed owulacją no ale mi wychodzi że miałam ją w poniedziałek więc boleć już nie powinien.
    Doradźcie mi coś, proszę.

Może to być plamienie owulacyjne ;)

Marlena lubi tę wiadomość

• Marlena Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Może to być plamienie owulacyjne ;)

Ale byłoby fajnie :)
    Może jeszcze w tym cyklu byłaby szansa na maluszka..
    Gin w poniedziałek jak mnie badał to powiedział że lewy jajnik jest powiększony wiec pewnie owulacja już była, no ale jeszcze wczoraj bolał mnie jajnik więc może faktycznie się przesunęło.

[*] Arek - 19.01.2014

3i499vvjojbctpry.png

9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewentualnie plamienie implantacyjne ;) kiedy ostatni raz się <3 ?

• Marlena Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Ewentualnie plamienie implantacyjne ;) kiedy ostatni raz się <3 ?

Jakieś parę godzin temu... :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 13:06

[*] Arek - 19.01.2014

3i499vvjojbctpry.png

9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak nikt nie pobije niecierpliwej :O

Marlena lubi tę wiadomość

• Marlena Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:

Faktycznie, sporo tych <3 ;)

[*] Arek - 19.01.2014

3i499vvjojbctpry.png

9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena wrote:
    Jakieś parę godzin temu... :)

Chodziło mi o to czy np tydzień temu, bo skoro lekarz powiedział w poniedziałek że owulacja już była to może teraz to być plamienie implantacyjne, prowadzisz wykres na ovu?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:

Ja w sierpniu też tyle serduszkowałam i się udało :) co prawda nie na długo, no ale cóż. Kochane do dzieła i dzieciaki robić :) <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 14:11

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego