Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Marlena Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :) to może coś mi doradzisz :)
    odebrałam dzisiaj wyniki i prolaktyna wyszła mi 26,2ng/ml przy czym norma jest do 23,3ng/ml. Wiem ze to niewielki wzrost ale jednak. Nie wiesz co w takim przypadku? Czytałam ze podwyższona prolaktyna może powodować zaburzenia cyklu ale progesteron mam na poziomie 17,60ng/ml czyli chyba ok.
    Umawiać się do gin w związku z tą prolaktyną? Jak myślicie?

[*] Arek - 19.01.2014

3i499vvjojbctpry.png

9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety właśnie wróciłam z pracy po 12 h... aaaaa jak ja tego nie lubie ani czasu posprzatac ani nic... wrrr

marlena- ja uwazam, ze to niewielkie odchylenie, ale jednak, więc choćby dla spokoju głowy udałabym się do lekarza :) po coś jednak te granice są :)
    ewuś ;* mam to samo co ty :D ta niepewnosc jest najgorsza :))
    julka jak się czujesz? jak maluszek ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    castagnus obniza prl

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    castagnus... kiedys kazala mi moja gin to brac bo mialam nieregularne cykle ale lezy w kosmetyczce :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2014, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tez reguluje cykle

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuh dzis na popoludnie mam w koncu moglam sie wyspac:D ide ugotowac pomidorwa z takim pyszotka makaronem gruuubym :)) i na 14 do pracyy. dzis na szczescie troszkę tempka odbła w gore ale cos malo i chyba nic z tego nie bedzie. No zobaczymy. Buziaki :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, ja dzisiaj słabo spałam właśnie.
    i zaczął się drugi dzień nerwowego oczekiwania na @ (lub jej brak :D )

• niecierpliwa21 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 jak juz po terminie @ to sikaniec na pewno wyjdzie :)

Marlena ja mialam tez minimalnie wiecej norma 26,53 ja mialam 27,27 i nic nie bralam w zwiazku z tym :)

nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, dzisiaj miałam testować na kwietnióweczkach ale się boję :p
    tydzień temu głupia zrobiłam za szybko sikanca i był oczywiście negatyw i teraz znowu się boję tego zobaczyć. jak przyjdzie @ to mniej się wkurzę chyba

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie co ma być :)
    Mnie juz 10dpo sikaniec wyszedł.

nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie, będzie to będzie, nie to nie, dlatego wole się nie stresować testem :)

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierz kwas foliowy tylko i nie opijaj sie kawka :)

nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwas foliowy wcinam jak tylko zaczęliśmy się starać, a kawy nie piję w ogóle - fuj :p

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i pięknie, ja ciągle zapominam o tym kwasie foliowym :)
    A dlugo sie staracie? I w ogole 99 to Twoj rocznik?

nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tabletek które mogę brać rano udaje mi się nie zapomnieć, bo zawsze mam na szafce przy łóżku i łykam dosłownie od razu po przebudzeniu.
    niee, jestem 92 ;) staramy się dopiero 3 cykl, wcześniej mieliśmy zakaz z powodów zdrowotnych

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wiecznie zapominam o tym kwasie foliowym ... ;/ ewa ja chyba nie wytrzymałabym na Ttwoim miejscu by go nie zrobić ale z drugiej strony siedzialabym jak na szpilkach patrzac jak przesuwa się czerwona linia... I czy II....

• Jula222 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa trzymam za Ciebie kciuki! :) jeśli już masz po terminie @ zrób sikańca dziś :) ale nie pij dużo:) czekamy na wyniki :)

bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta ładny skoczek :)oby się utrzymywał :)

sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    siedzę w pracy, myślę o wakacjach, o morzu i naszła mnie ochota na takie frytki z budki przy plaży śmierdzące przepalonym olejem, z dużą ilością ketchupu
    nieźle mnie wali, przecież strach to jeść :p

ale fryty na obiad będą :p

lenka123321, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehehehe:D

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego