X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie normalnie masz cykle?
    może trafiło się coś takiego jak u mnie, że komórka nie mogła się długi czas zagnieździć... @ przyszła później o ponad 10 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o, to duża pewność :) a jak to wygląda cenowo? gdzie się to robi? sory za tak prozaiczne pytania ale wole pytać u źródła :)

    lenka tak czy tak lepiej zrobic badania, choc moze byc tak jak ewcia mowi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn mialam roznie i ostatnie cykle byly pokrecone ale zazwyczaj 32 dc dostawalam @.... niech przyjdzie ta @ zebym badania mogla porobic. mialam tylko ten zabarwiony sluz i to wszystko

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    marlena a kiedy mogło dojść do zarażenia? ospa wietrzna rzekomo inkubuje się do 3 tygodni, więc myślę, że jeśli po tym czasie się nie rozchorujesz to nie ma obaw :) dla bezpieczeństwa miesiąc, więc warto opuścić jeden cykl, ciążą i choroba to mogłoby być zbyt duże obciążenie dla organizmu :)

    Dokładnie 8 kwietnia, dzień przed wysypką u siostry. Czytałam że ospa wylęga się do 21 dni więc jeszcze trochę trzeba poczekać. Kurcze kolejny miesiąc czekania.. A ja bym chciała już. A nie wiecie czy można zrobić jakieś badania na obecność ospy? Czytałam że się da, ale nie wiem jak to badanie się nazywa. I czy lekarz rodzinny wypisze mi skierowanie.

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    nooo to tylko się cieszyć Marlena, że nic się nie stalo!

    Oj i to jak cieszyć! Po wszystkim gdy ochłonęliśmy i zaczęliśmy sobie z tego żartować, to stwierdziłam że dobrze ze nie wybuchło nic bo kuchnia przylega ścianą do mojej garderoby. Szkoda by było ciuchów ;)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahahaha! ciuchów serducho.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka to w sumie nie tak dużo, mi kazdy gin mówił, ze @ może się spóźnić nawet 2 tygodnie ot tak, po prostu. w dzisiejszych czasach stres, praca, to wszystko negatywnie wpływa.

    ale jak już dłuższy czas masz różne cykle to się badaj! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    racja, chocby dla swojej swiadomosci :))

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia cena PAPPA razem z usg to ok. 400-500zl zalezy gdzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2014, 15:40

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za info :)

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa to drogo u Ciebie testy :* ja idę 12 maja i 300 za wszystko :*:)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a lekarz nie może wam wypisać skierowania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie to sobie myśle, jeśli ktoś wie, że mimo, że dziecko będzie chore i tak chce je urodzić, to te badania hm... czytałam że dają zawsze jakiś wynik ryzyka i np byly kobiety z wynikiem 1:64 a urodziły zdrowe dziecko a taka jedna z wynikiem 1:siedemset cos urodzila z zespolem downa. Oczywiście bedąc w ciąży zapewne też zdecyduję sie na takie badanie, ale jak to ja oczywiscie musze poszukac dziury w całym.

    A no i wlasnie, jeszcze jedno pytanie, co GDYBY (to czysto teoretyczne pytanie, z ciekawosci) po takim badaniu okazalo sie ze dziecko bedzie prawie na pewno chore z wieloma dysfunkcjami i taka matka nie bedzie chciala urodzic takiego dziecka?

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w niektórych przypdakach jesli dziecko jest chore i to jest pewne juz 10000% przez lekarzy specjalistow moza wykonac zabieg aborcji niestety :( i to legalnie, nie nie moze wypisac skierowania bo nie mamy powyzej 35 r.z, i w rodzinie nie miałysmy przypdakow dzieci z takimi wadami, jesli ktos ma przypadki takich dzieci z zespolem badania sa refundowane :*

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahaa :) dzięki za odpowiedź :) Jula przepraszam za pytanie, powinnam ugryźć się w palec zanim napiszę, ale mam nadzieję, ze siena mnie nie pogniewasz...:) co sie sta\lo z Twoim maleństwem?

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serdusio przestało bić :(
    tzn, w 8 tc nie było uwidocznionego, i poszłam w 9 równiez nicc dostałam skierowanie do szpitala po 2 tyg. co sie okazało serduszko przestało bic w 8 tc i ciaza obumarła a zabieg wykonany dopiero 11 :(

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula ja PAPPA nie robie tylko usg :)

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ile płacisz za USG ?:)
    ja tam robie całe :P

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj...niech Aniołek śpi spokojnie...

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spi i czuwa nad Braciszkiem lub Siostrzyczką ;)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ