X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieżki temat, kazda zachowała by sie inaaczej, załamała ale myslała co dalej mozna poczac :* miejmy ndzieje ze Nasze Maluszki będą zdrowiusie :*

    lenka123321, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    racja, ale dziś dopadła mnie taka myśl... i nie jestem pewna, co do tego co bym zrobiła i myślę, czy to nie oznacza, że nie jestem gotowa na malucha...? bardzo mi źle..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kazda kobiete nachodza takie mysli. :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry dziewczynki :)
    gdzie te święta były? szybko zleciało...

    ja też nie mam pojęcia co bym zrobiłam w tej sytuacji, dlatego strasznie się boję jednocześnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze, że nie tylko ja mam takie dylematy... bo nie wierzę, że każda mysli, nawet jak będzie bardzo chore to dam rade itd... a niestety decydując się na dziecko, trzeba mieć swiadomość, że nie wszystko może być tak, jak byśmy sobie tego życzyły

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niesttey, zawsze jest to ryzyko :(

    w ogóle tak sobie rano myślałam, że w boże narodzenie cieszyliśmy się, że to nasze ostatnie "samotne" święta, że za rok będziemy już w 3... to już się nie uda, ciekawe czy na następne wielkanocne chociaż będziemy w 3 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno... ;*

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mówiłam, ze nastepne swieta to juz we 3 :)

    Ale znalazlam smieszne ciuszki tak apropos Bozego Narodzenia.

    http://www.smyk.com/cool-club-komplet-rozmiar-56,p1075740354,ubranka-dla-dzieci-p

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mały elfik :) niezłe przeceny na takie ciuszki poza sezonem :)

  • niecierpliwa ... Ekspertka
    Postów: 280 56

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka jak humorki? :) ja licze sie z tym i mysle ze nie bede miala jakiegos wielkiego problemu bede sie starala zrobic wszystko zeby bylo jak najlepiej ale licze sie z tym ze moje dziecko moze byc chorw... moj s. ma maloocze wiec licze sie z tym ze moje bobo tez moze cos miec choc mam nadzieje ze do tego nie dojdzie

    f187b719f7366dc44dedac881e025e47.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam takie mysli, ale jest teraz tyle roznych badan mozna wczesnie wykryc rozne wady ewentualne. Potem jest czas zeby sie "oswoic" i przygotowac. Ja mam za 3 tyg. USG genetyczne i az cala drze.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zdazylam na bete cholera. jutro pojade

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka, trzymam kciuki :* tempka ładnie odbiła :)

    ja tak jakoś straciłam motywację, nie wiem czemu, jak myślę o seksie to... to już wole nie myśleć. nie chce mi się wcale. a bez seksu to dzidzi tez nie będzie...
    a niedługo będzie owulka. może jak będziemy pościć do owulacji to nabiorę ochoty a m. mocnych żołnierzyków :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sluz zabarwiony na brazowo wiec dupa blada czekam na @ i bede robic hormony

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Jak tam święta? U mnie mogło być dość wybuchowo... Przez przypadek zapomniałam wyłączyć piekarnika w sobotę gdy wychodziłam do kościoła no i moja babcia próbowała sama go wyłączyć. Jako ze jej się nie udało to po mnie zadzwoniła, całe szczęście że przyjechałam. Babcia zamiast wyłączyć piekarnik to włączyła wszystkie kurki od gazu. W domu było już dość porządnie czuć gazem a mnie później sporo czasu bolała głowa...
    A tak w ogóle... Jeśli mam podejrzenie że zaraziłam się ospą to starania o maluszka lepiej odłożyć no nie? Jest jakiś test który wykrywałby obecność hiper wirusa VZV?

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo no to niebezpieczne swieta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlena a kiedy mogło dojść do zarażenia? ospa wietrzna rzekomo inkubuje się do 3 tygodni, więc myślę, że jeśli po tym czasie się nie rozchorujesz to nie ma obaw :) dla bezpieczeństwa miesiąc, więc warto opuścić jeden cykl, ciążą i choroba to mogłoby być zbyt duże obciążenie dla organizmu :)

    te nasze babcie już tak mają... :)
    byłam akurat u rodziców w sobotę jak babcia gotowała żurek (na płycie indukcyjnej), jak zaczął się gotować i kipieć to babcia zapomniała co ma po kolei robić. efekt tego taki, że ścierałam żurek z całej kuchni, w święta w odstawianie szafek się rodzice nie bawili, ale będą musieli, bo trzeba dobrze posprzątać :) koty cały weekend chodziły i lizały im podłogę :p

    Marlena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo to tylko się cieszyć Marlena, że nic się nie stalo!

    lenka, jak do jutra @ nie przyjdzir to też uważam, że powinnaś zrobić hormony, choć owulka u Ciebie naprawde mogła mieć miesjce troszkę później.. :*
    a w którym mcu ciąży można zrobić takie badanie genetyczne, jaką daje pewność, jak wygląda? :)

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11-14 tydzień, usg genetyczne i test PAPPA (z krwi) 90% wykrywa zespol Downa, Patau czy Edwardsa. Te standardowe najczestsze.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hormony musze koniecznie zrobic bo to nie jest normalne,taki dlugi cykl

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ