X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 13 września 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi-jesteśmy z tobą. Trzymaj się mocno.

    Kolejny cykl będzie lepszy-będę trzymać kciuki.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • justacz Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 13 września 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi przykro mi bardzo:( Tulę mocno. I trzymam mocno kciuki za następny cykl. Wiem, że to może źle zabrzmieć i słabe to pocieszenie, ale jak sobie tak pomyślę to teraz przynajmniej wiadomo, że już "coś ruszyło" i do zapłodnienia zachodzi, więc są bardzo duże szanse, że w najbliższym cyklu się uda.

    Alex, a dał Ci już może receptę na Euthyrox, żeby to tsh już zbijać zanim do endokrynologa trafisz? Moja gin dała mi od razu w małej dawce, bo wiedziała, że zanim do endokryna na wizytę się dostanę to trochę minie.

    Witaj mokka, współczuję, że klinika zawiodła. Miejmy nadzieję, że teraz dobrze traficie, będziecie prawidłowo zdiagnozowani i wszystko dobrze się niebawem skończy w postaci upragnionego dzieciątka:)

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 września 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justacz, na razie nie dał mi żadnych leków. Wizytę mam 25 września, więc już niedługo. Pewnie mi USG tarczycy zrobi, zapisze dawkę leków odpowiednią. Ja mam akurat prywatny pakiet medyczny, więc w miarę szybko można się dostać i badania prywatnie bez skierowania czy coś też mogę zrobić. Mówił mi właśnie o tym Euthyroxie, że pewnie to dostanę i że podejrzewa Hashimoto. Ale jeszcze mam podejrzenie PCO, a to będę badać dokładniej w grudniu.
    Mam nadzieję, że jeśli to będzie jedno i drugie to jakoś mi się uda zajść w ciążę...

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 września 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi - przytulam :(
    Mokka - ale sytuacja.. mam nadzieję, że teraz wszystko się unormuje i szybko zajdziesz w ciążę. :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 14 września 2017, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi-strasznie mi przykro. To już pewne ze wszystko stracone? Może sie wybroni jeszcze? Czasem krwawienia sie zdarzają na samym początku ciąży... Na Twoim miejscu bym sobie bete jeszcze raz sprawdziła na wszelki wypadek i potwierdziła czy faktycznie to już koniec jest...

    Alex-to dziwne że nie dal Co leków chociażby na chwile. Niby niedaleko ale jednak jeszcze chwila. Potem endo by potwierdził albo zmienił dawkę. No ale 10 dni to już chwilka :D

    Mokka witaj ;) przykra sprawa ze trafiłaś do miejsca w którym zamiast leczyć wola ciągnąć kasę :( niestety takie miejsca są i to jest przykre. Bo skoro cos takiego sie stało to znaczy ze bylo mocne niedopatrzenie sprawy. Miejmy nadzieje ze trafiłaś juz w dobre ręce ;)

    A ja pracuje obecnie jako opiekunka dziecka ale w domu prywatnym ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • mokka Autorytet
    Postów: 1021 438

    Wysłany: 14 września 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znowu jestem pełna nadziei,bardzo się boje, że znów coś pojdzie nie tak i sie zawiodę. Mąż za to pełen optymizmu. W tym cyklu nic oprócz usg tarczycy nic nie mogę zrobić, ponieważ kluczowe jest to czy pęcherzyk w ogóle pękł. Męczy mnie to czekanie...

    mthfr 677 hetero, 1298 hetero, PAI hetero, brzydkie cytokiny 5 x IUI
    3 lata starań, 2x biochemiczna - maj 2017, styczeń 2018 :(
    atdcjw4zirwf79qi.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 14 września 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za słowa pocieszenia. Powiem szczerze, że chociaż stało się jak stało :( to mam dzięki temu nadzieję, że może uda się nam zajść naturalnie. Oby tylko nie było problemów z donoszeniem.

    Alex, ważne że zaczynasz działać i lekarz powiedział o tym jak teraz będzie wyglądało Twoje leczenie. Trzymam kciuki :)

    Co do mojego krwawienia to było normalne krwawienie @, obfite. Więc nie mam żadnych złudzeń. Do tego miałam wszystkie objawy @ :(

    Mokka,witamy i trzymamy kciuki za Twój cykl :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 08:30

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 14 września 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka-niech Cię mąż zarazi optymizmem! :D czekanie zawsze męczy...każdą z nas ;)

    Alegzi-jeśli tak to strasznie mi przykro. Jedyne co "dobre" z tej sytuacji to informacja ze faktycznie coś zaskakuje, czyli jest szansa ;) a co do donoszenia-od tego są lekarze zeby pomoc jeśli jest jakieś ryzyko ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 14 września 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, wiem, ale boję się tego, że jak już 'zaskoczy' to będzie jak teraz... Ok. 2 tyg. i potem @ :( Ale jestem dobrej myśli.

    Jak tam pogoda u Was? U mnie deszczowo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 15:58

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • justacz Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 14 września 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też deszczowo i chyba nie zanosi się na poprawę w najbliższym czasie:( W weekend jedziemy na wesele, dobrze by było jakby panna młoda chociaż mogła do i z kościoła przejść bez deszczu:)

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 14 września 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi, jak już zaskoczy to wtedy masz doświadczenie i od razu lekarz wie, że powinien wszystkie badania zlecić od razu i coś na podtrzymanie dać :) Także teraz musi już być tylko lepiej :*

    U mnie do południa było bezchmurnie i słonecznie, ale jak wracałam z pracy to zaczęło lać i teraz tak wieje, że prawie drzewa wyrywa...

    Już jutro w końcu odpoczynek i początek weekendu. W sobotę idziemy na imprezę z mężem, jego praca organizuje. Jedzonko, picie - mam zamiar sobie pofolgować :D Mam nadzieję, że do tego czasu mnie nic nie rozłoży, bo już mnie dzisiaj cały czas gardło boli i katar z jednej dziurki się zaczyna^^

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 14 września 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi- musi być dobrze i będzie zobaczysz ;)

    Alex-zdrowiej bo szkoda weekendu :D

    Justacz- u mnie przed ślubem kilka dni nie było ciekawych i nikt nie dawał szans na poprawę pogody, a ja uparcie mówiłam że będzie ładnie-i było :D

    U mnie do wieczora ładnie słonecznie i ciepło ok 24stpni. Później wiatr i oboje z mężem wiedzieliśmy że zaraz będzie padać :D i faktycznie lunęło niecałe 15 minut później :D

    W sobotę jedziemy na Wielkopolskę na chrzciny i podobno tam ma być ładnie wtedy a na Śląsku brzydko :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 14 września 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym poszła na wesele się pobawić :) Ale dopiero za rok 1 września idziemy do kuzyna męża, który był naszym świadkiem. Potańczyłabym, trochę się zluzowała :)

    Chociaż weekend i impreza tez się fajnie zapowiada, bo to niby taki bankiet dla rodziny czy coś w tym stylu. I będą różne atrakcje. A motywem przewodnim jest Kraina Czarów jak u Alicji :P

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 14 września 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Ja to bym poszła na wesele się pobawić :) Ale dopiero za rok 1 września idziemy do kuzyna męża, który był naszym świadkiem. Potańczyłabym, trochę się zluzowała :)

    Chociaż weekend i impreza tez się fajnie zapowiada, bo to niby taki bankiet dla rodziny czy coś w tym stylu. I będą różne atrakcje. A motywem przewodnim jest Kraina Czarów jak u Alicji :P

    Fajna sprawa taka impreza ;) widzę każda z nas ma jakieś konkretne plany na weekendzik :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 14 września 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie weekendy to ja lubię :) Przynajmniej człowiek nie myśli za dużo o tym wszystkim. Chociaż chciałam jechać do rodziców, bo ostatnio nie mieliśmy okazji spędzić czasu razem nieco dłużej, to i tak pozytywnie się nastawiam.
    Ja nadal wpierniczam i się opycham. Przed chwilą pochłonęłam chipsy, teraz kanapki z paprykarzem chociaż ja ryby baaardzo rzadko jem. Chyba hoduję sadełko na zimę :D Chociaż waga mi w miejscu stoi, 57 i ani drgnie.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 września 2017, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe a ile masz wzrostu? ;) no myślę że niejedna osoba by Ci pozazdrościła ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 września 2017, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    165 tylko :) Ale mój mąż nie jest o wiele wyższy ode mnie więc nie ma tragedii :) moja siostra mam 167 a jej chłopak prawie 2 metry :p

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 września 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są czasem takie różnice ;) ja mam 160 a mój mąż 186 :D ale nauczyliśmy się i przyzwyczailiśmy do tego :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 15 września 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja już byłam w tym roku na trzech weselach (brata, kolegi oraz koleżanki). Jedno od drugiego było po tygodniu. Nie wiedziałam jak się nazywam hehe.
    Ostatnie 3 tygodnie temu. Więc mi na ten rok starczy. A za rok ma mój kuzyn wesele w lipcu, więc będzie imprezka.

    U mnie aura pochmurna.
    Podobno ma padać- wiadomo jak festiwal w Opolu to zawsze pada ;)

    Fajne macie plany na weekend. Ja niestety muszę iść w sobotę do pracy na nockę.
    Także życzę Wam udanego weekendu.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • justacz Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 15 września 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to zaczynamy weekend:) Wszystkim życzę udanego najbardziej jak się da:) Tym z imprezowymi planami: żebyśmy się wybawiły i wyluzowały. A Mari spokojnej nocki w sobotę;) Buźka, do poniedziałku:*

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ