X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O no to już po weekendzie :) Jakieś plany już masz / macie na ten dzień?
    Ja mam 10.01.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryha wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f610147c46a1.jpg

    Uznaję, ze pozytywny test owu. Jajnik dalej boli. Dzisiaj będzie działanie i nie ma pitu pitu :)

    Ja już wróciłam z zakupów.

    kryha, dziś szalejesz mówisz? :) Piękny początek weekendu Cię czeka.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha, owocnych starań. Żadnej imprezki nie myślę robić, z pewnych źródeł (moja sisi) wiem że mój B się podpytywal co ma na urodziny kombinować, lecz co wyniknie nie wiem. Mi by starczyla romantyczna kolacja i..... Owu się zbliża he

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi to również masz już nie bawem urodzinki, to dziewczyny tak jak już pisałam niech te miesiące urodzenia będą dla nas szczęśliwe

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka to moje wyniki:
    Tsh- 0,994
    ft3- 3,1
    Ft4- 1,04
    Anty TPO- 1
    Anty Tg- 1,26
    FSH- 6,45
    LH- 6,59

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, mam nadzieję, że Twoje słowa będą prorocze :)
    Jak pięknie, że już weekend. Dziś żadnego sprzątania. Tylko lenistwo :D

    Jakie macie plany na weekend?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoo, ale poszalałyście od rana :D Ja dopiero doczołgałam się z pracy i zjadłam obiad. Wczoraj i dzisiaj siknęłam na test ovu, wczorajsze kreski mocniejsze, dzisiaj jedna już zanika. Czyli mogę uznać to za wczorajszy pozytyw? :) Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów czułam dzisiaj prawy jajnik! Chyba mi wszystko ruszyło, bo normalnie kłują oba od wczoraj. Dzisiaj tylko prawy. Cudownie <3 Serduszek trochę było do tej owu, tempka lekko rośnie :)

    Witam nowe dziewczyny :) Miło, że do nas dołączyłyście, bo się nam grono rocznikowe powiększa. U mnie plan na weekend taki, że z mężem sobie pospędzamy czas razem, obejrzymy jakieś filmy, pójdziemy dokupić towarzyszy dla naszej ryby jutro. Może jutro też trochę posprzątamy w domu. Wszystko razem i z dobrym humorem :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, to nic tylko się cieszyć i gratulować, że wszystko wraca do normy :) No i dzięki temu może listopad okaże się dla Ciebie łaskawy ;) Jak wiadomo 2 z nas muszą przejść na fioletową stronę mocy. Tradycji musi się zadość.
    A no pewnie, że dokupić rybce towarzystwo :D Co będzie sama sobie w akwarium pływała i na Was spoglądała? A tak to chociaż kogoś do pływania będzie miała :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już zaczynam weekend, jutro wybieramy się z mężem do znajomych więc sobota będzie miło spędzony a niedziela lenistwo przed powrotem do pracy.
    Dodzwonilam się do gin wizyta na koniec stycznia masakra jakaś

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam urodzinki 1 grudnia.dziewczyny szqlejecie. Kryha dzisiaj dzialajcie!!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 8 czerwca, ale może akurat wtedy będę już miała cudowny prezent w brzuchu :) A nasza ryba jakaś opętana jest, jak ktoś podchodzi do akwarium to ona podpływa do przedniej ścianki i się gapi na tą osobę. Jutro jej kupimy ze 2 rybki chociaż dodatkowo :)

    Myślicie, że te 2 wczorajsze kreski na teście owulacyjnym można zaliczyć do pozytywu? Bo jedna była nieznacznie bledsza, ale tak do tych 5 minut ściemniała.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex moim zdaniem pozytywny w takim razie.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, trochę czekania będziesz miała, ale ważne, że masz już wizytę zaklepaną. Ja od poniedziałku będę próbowała się dodzwonić do kliniki. W grudniu zjeżdżamy z mężem do Polski i dlatego taka decyzja. Co prawda z całą gambą badań itp. wystartujemy dopiero w marcu, bo dopiero wtedy na stałe zjeżdżamy, ale chcę wiedzieć jakie mam badania zrobić itp. Mężulek się uparł, że już najwyższy czas iść chociaż zobaczyć co doktor powie. Byliśmy w klinice w lutym, ale bardziej profilaktycznie jeśli można to tak nazwać.

    alex0806, mówiłam, że rybie smutno będzie samej dlatego ciągnie do ludzi ;p Myślę, że te 2 kreski wczoraj możesz zaliczyć do pozytywnego testu ovu.

    panipuchatkowa, to też za niedługo się u Ciebie imprezka szykuje :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 3 listopada 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mam ale nie spodziewałam się że aż tyle będę musiała czekać, ale z drugiej strony podobno dobry lekarz więc mam nadzieję że warto. A do tego czasu będziemy działać ☺

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, jeśli dobry lekarz to na pewno warto. Lepiej ciut dłużej poczekać i udać się do kogoś kto pomoże niż iść do takiego, który ma już wolny termin w przyszłym tyg., a zamiast pomóc zaszkodzi albo nam nie pomoże.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia- moze nie bedziesz musiała iść bo sie uda wcześniej ;) jeszcze chwilkę macie :)

    Alex-super, rybka będzie miała towarzystwo bo widać ze potrzebuje :D
    No i działajcie sobie spokojnie w końcu bedziesz mogła swoje chętki odreagować :D

    My z mężem jutro pewnie jakiś spacer sobie zrobimy.

    Dzisiaj przeszperałam internet i znalazłam lekarkę do prowadzenia ciąży! (wg opinii internetowych mega fajna i kompetentna kobietka ;) ) której na widok chyba będę w stanie zaufać :D ) od czasu przeprowadzki nic nie mam na miejscu, czas najwyższy to zmienić. A ze ona tylko prywatnie ale w przychodni ktora ma umowę z zakładem pracy męża to mąż ubezpieczenie z pracy dodatkowe w poniedziałek załatwi i będę mogła iść :D jak nie można normalnie to inaczej pokrętnie ale jest ;). Szukałam lekarza który pracuje tez w szpitalu o którym myślałam zeby jakoś swobodniej sie czuć ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, super sprawa :D Jeśli masz możliwość to możesz pójść zobaczyć do tej lekarki i lekarza żeby mieć porównanie.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    terka, super sprawa :D Jeśli masz możliwość to możesz pójść zobaczyć do tej lekarki i lekarza żeby mieć porównanie.

    Ja tam lekarzy jak mogę to unikam :D wiec będę szła tylko jak będę musiała i myślę ze do niej mając 5 minut niż jeździć 30km ;) w necie ma same dobre opinie wiec mam nadzieje będę mogła to samo powiedziec :D zobaczymy za jakieś dwa tygodnie, w przyszłym będę umawiała wizytę serduszkowa już ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He internet skarbnica wiedzy, ja też szukałam opini w necie. Jak jest możliwość to warto znalesc takiego lekarza który się odpowiednio zajmie, bo jednak będzie miał w swoich rękach nowe życie:)

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka to pięknie! Oby Pani była fajna i super Was prowadziła!

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ