X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 listopada 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Hej. Ja też się zbieram do pracy. W tym tygodniu do 15.30, a to moja ulubiona zmiana, ale jakoś tego nie odczuwam przez zebranie i w ogóle. Plan na dziś- przetrwać: ) i idę zaraz po jakaś maść, może coś pomoże. No do gina mojego się nie dostanę na już...

    Alegzi, mi też sie bardzo podoba twoje podejście. Chciałabym mieć tyle siły w sobie żeby tak przestawić myślenie:) jesteś w pięknym kraju teraz, oprócz pracy wypoczywaj trochę a dzidziuś się pojawi :) a jak wrócicie do Polski to myślę, że tez dostaniesz nowej mocy. Pewnie zobaczysz sie z rodzina, znajomymi, zaczną się spotkania itd.
    Terka, ja tak dawno na zakupach nie byłam w centrum ze jeszcze ozdób nie widziałam. Ale w tv reklamy tylko świąteczne więc powoli się wdrażam :)

    No ja też dawno nie byłam w centrum handlowym więc mnie to tak uderzyło :D dawno nie miałam tak zeby aż tak sie przez sklep wczuć ;) mezulo sie smieje ze teraz to większość rzeczy mnie rozczula wiec nie dziwi sie ze to tez :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 listopada 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi a tak z ciekawości -wy sie w Hiszpanii porozumiewacie po angielsku głównie? Czy próbujecie powoli sil z hiszpańskim? ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Byleby przetrwać do 16, a potem czas dla siebie ;D
    Ja ten dystans dopiero załapałam tutaj. W Polsce co miesiąc jak przychodziła @ były łzy i pytania dlaczego. Także mam nadzieję, że po powrocie nic się nie zmieni jeśli chodzi o moje nastawienie.

    terka, jeśli chodzi o porozumiewanie się to może Was zdziwię, ale oni naprawdę słabiutko mówią po angielsku. Ja mówię po angielsku czasem coś po hiszpańsku, ale to są pojedyńcze słowa jak np. karta bankomatowa, siatka :) co do mojego mężą to on załapał tego hiszpańskiego, bo w pracy ma tam troche tych ludzi, więc chcąc nie chcąc coś tam umie więcej.

    Miłego dnia Dziewczyny! Jeszcze dziś, jutro i woooolne :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 08:11

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • domi_gie Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ja już też zaczęłam kupować prezenty świąteczne, kupiłam kolczyki mojej chrześnicy i 2 takie puchate bluzy-niedzwiadki dla mojego chrześniaka i synka przyjaciółki.

    Ja jeszcze dziś a jutro mamy skrócony dzień pracy bo wchodzi ekipa remontowa do biura.

    Mam nadzieję że ta moja nadprogramowo długa miesiączka się w końcu kończy, to juz 12 dc, nie mogłam się doczekać i zrobiłam test owu i mam wrazenie że jest taka bladziutka druga kreska, mam nadzieję że przybierze na kolorze!! :)
    Wczoraj byłam po pracy u mojej szefowej (która jest też moją dobrą kumpelą, znamy się jeszcze z poprzedniej firmy), cały wieczór mi mówiła że czuje że ja to zajdę w ciążę "od strzała", co prawda strzela sobie kibicowaniem mi w kolano (bo straci pracownika) ale kibicuje mi z całego serca <3 Dała mi mocy!

    Buziaki i miłego dnia!

    uwo9gov3wt9q4lgx.png

    28 lat
    1 ciaża - poronienie w 12tc (trisomia18)
    2 ciążaUdało sie po 8 m-cach starań! :)
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja również do pracy lada moment wychodzę , oby dzionek szybko minął

    Wiecie co mi wczoraj mężulek stwierdził że mam większe piersi. Ja w tym miechy nie chciałam się nastawiac, lecz za burzyl tymi słowami mój spokój i chyba kupię test no @ nadal brak ale ma jeszcze dzień

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • domi_gie Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia - może zaczekaj chociaż do jutra, najlepiej pewnie do poniedziałku, ale gadać sobie można, a wiem że to nie takie proste :)

    uwo9gov3wt9q4lgx.png

    28 lat
    1 ciaża - poronienie w 12tc (trisomia18)
    2 ciążaUdało sie po 8 m-cach starań! :)
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja dziś w domu ale tRoche pracy przedemna bo biorę się za sprzątanie

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, takiej kierowniczki to ze świecą szukać  Nie dość, że człowiek nie wstaje z myślami „znowu dziś do pracy” to jeszcze kierowniczka trzyma kciuki za zajście w ciążę.
    Kasia, wiem jak takie słowa wnoszą wiarę w to, że a może się tym razem udało. W każdym bądź razie trzymam kciuki ;)
    Maleńka, miłego sprzątania ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi swietna szefowa! Moja pani dyrektor a w sumie dwie panie sa swietne i niech nigdy nie odchodzą.☺ jade właśnie do pracy. Ja też już zaczęłam kompletowac prezenty.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam od jutra ewentualnie do soboty bo mam imprezkę i wolała bym wiedzieć co i jak

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • domi_gie Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny, moja szefowa to skarb ale niestety ma nad soba jeszcze dwie dyrektorki z ktorych jedna jest okropna. Generalnie mnie bardzo moja praca stresuje... Gdyby nie moja szefowa to juz by mnie tam nie bylo.

    Kasia to moze rob ten test. Jak nie zrobisz ze sie bedziesz stresowac ze mozesz byc w ciazy i zaszkodzisz malenstwu. Ale wiesz twoja decyzja... :)

    uwo9gov3wt9q4lgx.png

    28 lat
    1 ciaża - poronienie w 12tc (trisomia18)
    2 ciążaUdało sie po 8 m-cach starań! :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, jeśli masz się zamartwiać i zastanawiać czy możesz wypić drinka czy nie to lepiej zrobić test dla świętego spokoju.

    Ja jutro idę na świąteczne zakupy, tzn. pochodzę, poszukam może coś znajdę chociaż dla 1 członka rodziny ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gdybym miała taki wykres pewnie bym testowala. Wolalabym wiedzieć. U mnie jest tak ze gin powiedzial ze aby sie dowiem o ciazy wyjdzie pozytywny test lub beta od razu telefon do niego. Więc ja bym sie nie zastanawiała.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 listopada 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, Twój wykres naprawdę wygląda obiecująco ;)

    Właśnie sobie zaparzyłam ziółka.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 listopada 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super ja piję przed snem.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 23 listopada 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój wykres często tak obiecująco wygląda, wcześniejszy cykl miałam wielka nadzieję a 16 dnia przyszła @. Jutro też mój 16 dpo więc zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. Mężulek namieszal mi w głowie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 10:28

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 listopada 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziołszki ;) witamy się z moim 1cm gigantem! :D wróciłam wlasnie z wizyty, serduszko puk puk dla mamy <3 :) nie wiem ile ale słyszałam ;) taki mały a juz agent lekarz z głowica a ten sie chowa po kątach! Normalnie lekarz go gonił zeby pokazać bo pokazywał sie i znikał w ściankach chowając... Jak tak dalej będzie to kim jest dowiem sie jak urodzę :D

    Alegzi-wiesz ze mnie ta ich "znajomością" języka nie zdziwiłaś? Po co mają sie go uczyć jak maja swój lepszy i tez w wielu miejscach znany ;) to dobrze ze cos łapiecie -wiadomo mąż więcej bo więcej z Hiszpanami przebywa ale i Ty sobie radzisz to super ;)

    Kasia faktycznie ładny wykresik choć tak jak mówisz zazwyczaj są ładniutkie do dnia sądnego :P warto żebyś zrobiła sobie tescik w sobotę to bedziesz dzień po i spokój w głowie czy możesz na imprezce pic ;)

    Domi-na pewno nabierze w kolorze tylko daj jej chwile czasu jeszcze ;)

    Kasia 25, alex0806 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, super wieści! :) Oby tak dalej. Na pewno przeżycie nie do opisania. Zazdroszczę, ale pozytywnie oczywiście.

    Kasia, coś nt. fajnie zapowiadających się wykresów wiem :)

    Dziewczyny, ale się wkurzyłam ;/ Jestem w LUX MEDZIE. Rzadko z niego korzystam i postanowiłam sprawdzić jakie badania w ramach niego mogę robić. Założyłam sobie ładnie, pięknie konto i co widzę? Badania, które robiłam na własną rękę np. toksoplazmoza czy FSH mam w tym pakiecie, a ja za wszystko płaciłam z własnej kieszeni. No szlag mnie trafił. Jakby te badania były po 5 zł. to ok, ale niektóre nawet po 200 zł. były. A najlepsze jest to, że jak się umawiałam do gin. prywatnie i on wiedząc o tym nie powiedział mi, że da mi skierowanie i nie będę musiała płacić. Człowiek jak sam nie sprawdzi i nie dopyta to go gdzieś mają ;/ Także Dziewczyny dopytujcie o skierowania, skoro płacimy i się nam należy to trzeba o swoje walczyć.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    terka, super wieści! :) Oby tak dalej. Na pewno przeżycie nie do opisania. Zazdroszczę, ale pozytywnie oczywiście.

    Kasia, coś nt. fajnie zapowiadających się wykresów wiem :)

    Dziewczyny, ale się wkurzyłam ;/ Jestem w LUX MEDZIE. Rzadko z niego korzystam i postanowiłam sprawdzić jakie badania w ramach niego mogę robić. Założyłam sobie ładnie, pięknie konto i co widzę? Badania, które robiłam na własną rękę np. toksoplazmoza czy FSH mam w tym pakiecie, a ja za wszystko płaciłam z własnej kieszeni. No szlag mnie trafił. Jakby te badania były po 5 zł. to ok, ale niektóre nawet po 200 zł. były. A najlepsze jest to, że jak się umawiałam do gin. prywatnie i on wiedząc o tym nie powiedział mi, że da mi skierowanie i nie będę musiała płacić. Człowiek jak sam nie sprawdzi i nie dopyta to go gdzieś mają ;/ Także Dziewczyny dopytujcie o skierowania, skoro płacimy i się nam należy to trzeba o swoje walczyć.

    Jeju biedna... No pewnie ze powinna Ci to sprawdzić powiedziec wypisać... Eh tak jak mówisz jak samemu nie załatwisz nie upomnisz sie to nic nie masz...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, wracając jeszcze do Hiszpanów to Ci powiem, że aż wstyd. Kraj turystyczny, a u nas przedszkolaki lepiej rozmawiają po angielsku. Oni się tutaj nie przejmują dosłownie niczym. Dużo by opowiadać. Chciałabym się tym nieprzejmowaniem od nich zarazić ;)

    Co do badań to tragedia… Nie narzekałam, aż tak na naszą służbę zdrowia, ale po takim czymś czuję normalnie niesmak. Człowiek co miesiąc płaci te składki z myślą, że jak będzie potrzebował to porobi jakieś badania itp. A jak teraz patrzę w przeszłość to nie dość, że płaciłam składki to jeszcze za badania musiałam wykładać, czyli wyszło najgorzej z możliwych scenariuszy.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ