X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak masz zalecone Miss? Nie wszystkim służy letrox i na odwrót :) Mi Euthyrox szybko zbił TSH, ale przez zawirowania trochę skakało. Teraz jest super :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaale zimnooo. Wracam do domu jem kolację a jutro krzywa cukrowa.:(

    3i49krhm19wid3ce.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Tak masz zalecone Miss? Nie wszystkim służy letrox i na odwrót :) Mi Euthyrox szybko zbił TSH, ale przez zawirowania trochę skakało. Teraz jest super :)
    Nie miałam takiego zalecenia :/ po prostu aptekarka mi to dała nawet nie pytając czy może zamienić... pytałam rodzinnej czy tak można zamiennie sprzedawać to powiedziała że nie powinni a jednak tak robią... ale w gruncie rzeczy to sama chciałam prosić endo o zmianę na letrox bo wykluczam laktoze :) podobno to pomaga przy hashimoto i wysokich przeciwcialach

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa, dasz radę :) dobra książka i pozytywne nastawienie kluczem do sukcesu :)

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma innej opcji!:)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Aaale zimnooo. Wracam do domu jem kolację a jutro krzywa cukrowa.:(

    Dasz radę :) Po tym badaniu z reguły ma się wstręt do czekolady :D

    Starania o drugie dziecko
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz zarezerwowałam wizytę online na stronie u ginekologa i nie dostałam żadnego potwierdzenia na e-mail ani telefon. Będe musiała dzwonić a specjalnie chciałam to załatwic internetowo żeby nikt z domowników nie słyszał gdzie się umawiam. Wiecie, mam powoli dość mieszkania z rodzicami i braćmi pod jednym dachem, jak gdzieś jadę to musze ściemniać a budowa domu potrwa jeszcze więc jestem skazana. Rodzice do niczego sie nie wtrącają, ogólnie żyje się nam świetnie tylko problem jak gdzieś człowiek chce jechać, niby nie pytają a pytają...

    Starania o drugie dziecko
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, Mari, Puszek, Andii i w sumie każda z was która może znać odpowiedź na moje pytanie będę wdzięczna za radę... Otóż od paru dni bardzo boli mnie prawy sutek, jak i czasami cała pierś. Czuję takie lekkie pieczenie czy coś w tym stylu. Nie promieniuje dalej, typowo ta pierś. Wydaje mi się brodawka lekko ciemniejsza od lewej, a czy jest opuchnięta to ciężko mi stwierdzić. Jakbym miała już strzelać to bym powiedziała że tak dosłownie minimalnie. Ogólnie wczoraj miałam takie guzki na tej piersi, ale po dwóch przystawianiach małej zniknęły one, a trochę też rozmasowalam.. boje się przystawiać do niej Jagodę, bo naprawdę strasznie mnie boli. W domu chodzę z gołymi cyckami na wierzchu, smaruje maścią z Ziaji i nie widzę poprawy.. doradzcie mi coś, bo już nie wiem co mam robić :(


    Andii, tak mieszkanie z rodziną jest uciążliwe.. my odkąd mamy osobne wejście to unikam pytań 'a gdzie jedziesz'... I jest to naprawdę spora wygoda... Więc wiem przez co przechodzisz

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wiesz co na odległości ciężko stwierdzić z opisu może to zespół Raynauda, polecam ten link https://www.hafija.pl/2018/03/zespol-raynauda-w-karmieniu-piersia.html przeczytaj może pomoże.
    My mamy kawalerkę jak to się mówi ciasna, ale własną musimy ogarnąć większe z czasem, ale zawsze ten plus właśnie, że bez kontroli :)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wygląda jak jakiś stan zapalny więc wietrzenie wiele niepomoże, w takiej sytuacji podawać pierś a jak nie będzie pusta to resztę odciągnąć laktatorem, pierś musi być opróźniona do końca. Czesto polecają okłady z kapusty ale nigdy ich nie stosowałam. Ciężko coś doradzić jak nie wiadomo czy to stan zapalny czy cos innego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 21:44

    Starania o drugie dziecko
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii piers to fabryka nie magazyn, nie odciągniesz do końca, zaleca się do uczucia ulgi. Ja znowu za tym doradca jestem, bo jeżeli to faktycznie jakąś grzybica albo coś to faktycznie warto z nim się skontaktować, niech oceni.

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 mi też się marzyło wynajecie malutkiego mieszkanka. Nie ma to jak mieszkać samemu, kiedyś i ja się doczekam ale ciężko jest jeździeć do lekarza i ogólnie ukrywać starania o dziecko przed domownikami.

    Starania o drugie dziecko
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puchatkowa powodzenia jutro na krzywej :)
    Ja przeszłam na lajcie bo zakładałam że będzie masakra :p miałam glukoze z cytryną więc smakowało jak soczek haha

    Andii lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Andii piers to fabryka nie magazyn, nie odciągniesz do końca, zaleca się do uczucia ulgi. Ja znowu za tym doradca jestem, bo jeżeli to faktycznie jakąś grzybica albo coś to faktycznie warto z nim się skontaktować, niech oceni.

    Oczywiście, że mleko produkuje się cały czas ale to forma takiej przenośni, że do końca . Myślę, że zrozumiałe dla każdego :) Pozatym laktator odciągnie pewien próg i póxniej ni chu mleko nie chce lecieć i o ten moment właśnie chodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 21:51

    Starania o drugie dziecko
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Puchatkowa powodzenia jutro na krzywej :)
    Ja przeszłam na lajcie bo zakładałam że będzie masakra :p miałam glukoze z cytryną więc smakowało jak soczek haha

    Haha jak soczek, nieźle :D To faktycznie lajtowo to przeszłaś

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss dzieki,ja już raz miałam robiona krzywa nawet w tym roku i nie było źle ale teraz na sama myśl robi mi się niedobrze. :P

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Miss dzieki,ja już raz miałam robiona krzywa nawet w tym roku i nie było źle ale teraz na sama myśl robi mi się niedobrze. :P

    Ee to już doświadczona w tym temacie jesteś :) Ale jest coś w tym że za drugim razem panikuje się bardziej niż za pierwszym

    Starania o drugie dziecko
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Oczywiście, że mleko produkuje się cały czas ale to forma takiej przenośni, że do końca . Myślę, że zrozumiałe dla każdego :) Pozatym laktator odciągnie pewien próg i póxniej ni chu mleko nie chce lecieć i o ten moment właśnie chodzi
    No Oki bo się przestraszyłam :) ja jestem przewrazliwiona, bo jak używam skrótów myślowych to czasami bzdury wychodzą, wiadomo jak jest :)

    Andii lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 8 listopada 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to wygląda na stan zapalny. Tak z opisu oczywiście. I przepelnienie piersi.
    Miałam tak jeden dzień jakiś czas temu już (z 2msc temu). Pomogło częste i cholernie bolesne przystawianie małego. I od tamtej pory spokój a było ciężko, nawet gorączkę miałam ten 1 dzień. Da się przeżyć chociaż w danej chwili myśli się inaczej :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 8 listopada 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka z tym liściem kapusty okłady rób. Poczujesz miły chłód. A i przystawiaj dziecko do piersi :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
‹‹ 1791 1792 1793 1794 1795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ