X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 10 listopada 2018, 03:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wrote:
    Magda, jak chce to niech kapie:) uważam osobiście że to ojciec powinien kąpać dziecko, bo tak budują ze sobą więź... Z matką jest przez 90% czadu, więc ta jedna rzecz mógłby on robić :)
    Zgadzam się w 100% :)

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 10 listopada 2018, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wrote:
    Magda, jak chce to niech kapie:) uważam osobiście że to ojciec powinien kąpać dziecko, bo tak budują ze sobą więź... Z matką jest przez 90% czadu, więc ta jedna rzecz mógłby on robić :)

    Zgadzam się w 10000000%. Mało jest okazji żeby tata mógł budować więź z dzieckiem. Kąpiel jest jedną z nich. U nas mały jest kapany na zmiany ale uwierzcie mi ze ja go nie kąpalam przez pierwsze 3msc ani razu :D zawsze on ;) a kontakt teraz? Genialny ;)

    Butterfly92, Magdaa21 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 10 listopada 2018, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka widzę, że też już nie śpisz, witaj w klubie! :D ja od 2:30 tak jak się obudziłam to już zasnąć nie potrafię, to wszystko przez te emocje :(

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 10 listopada 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ranne a raczej nocne ptaszki!:D

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 10 listopada 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Hejka ranne a raczej nocne ptaszki!:D
    Ledwo co żyje ale nie ma źle! :D
    Zaraz jadę z moim ukochanym na oddawanie krwi :)
    Wczoraj rozmawialiśmy na temat ślubu i prawdopodobnie w styczniu bierzemy ślub cywilny :)
    Ogólnie chcieliśmy wziąć ślub, ale w znacznie późniejszym czasie - ale jak się okazała ciąża to chcemy wziąć jak najszybciej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2018, 06:53

    panipuchatkowa, terka lubią tę wiadomość

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 10 listopada 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow super!:)

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 10 listopada 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buterflu super :-)
    Witam i ja Was. Mój mąż kąpie Mareczka i mały lubi z nim być :-)

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 10 listopada 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Woow super!:)
    Robimy ten ślub dla siebie :) rodziny nie zapraszamy, bo chcemy ten dzień świętować wspólnie, poza tym teraz każdy grosz potrzebny czy to na wózek, czy to na łóżeczko i inne potrzebne rzeczy..

    A druga sprawa to nie znoszę matki mojego M, non stop dzwoni, wypytuje kiedy przyjedziemy,mówiliśmy jej ze na święta nie przyjedziemy bo zostaliśmy zaproszeni na wigilię do moich rodziców, to ona oczywiście z tekstem żeby nie żartował i przyjechał, jak widzę na ekranie telefonu że ona dzwoni do mojego M to mam ochotę wyrzucić mu telefon przez okno, mam tego już po dziurki w nosie, traktuje mojego M jak kilkunastoletniego chłopca, a w przyszłym roku mój M skończy 30 lat..
    A druga sprawa to rodzina mojego M pochodzi z Rzeszowa i każdemu trzeba byłoby opłacić noclegi i doszliśmy do wniosku że szkoda kasę na głupie noclegi wydawać jak za tą kasę można np. Kupić obrączki czy cos innego...

    Oczywiście jeszcze nasi rodzice o ciąży nie wiedzą - dowiedzą się jak będę po badaniu USG i już się zaczynam bać że matka mojego M zacznie dzwonić kilka razy na dzień...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2018, 07:11

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 10 listopada 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja dziś miałam straszna noc, co chciałam się obrócić na bok to kopala, na plecach zasnąć nie mogłam, masakra jakaś :D

    Mój M w szkole rodzenia uczył się kapania i mu się to bardzo spodobało. A jeszcze położna mówiła że ja nie powinnam kąpać po porodzie bo nie wolno dźwigać, schylac sie itd. :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 10 listopada 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Hej :) ja dziś miałam straszna noc, co chciałam się obrócić na bok to kopala, na plecach zasnąć nie mogłam, masakra jakaś :D

    Mój M w szkole rodzenia uczył się kapania i mu się to bardzo spodobało. A jeszcze położna mówiła że ja nie powinnam kąpać po porodzie bo nie wolno dźwigać, schylac sie itd. :)
    Magda ja też dziś ciężka noc, na dodatek kłuję mnie po lewej stronie podbrzusza, tam gdzie nie mam jajnika, bo w czerwcu ubiegłego roku miałam operacje usunięcie guza wraz z jajnikiem, tylko nie wiem czy jajowod mi pozostał, ale zapewne tak

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 10 listopada 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly wspaniale że chcecie od razu wziąć ślub :) i fajnie że cichy, najważniejsi jesteście wy i nikt inny :) A do mamy chłopaka będziesz musiała się przyzwyczaić bo wkrótce będziecie rodziną :) powiem Ci że ja miałam też taką teściową- lubiła się rządzić i kontrolować syna, tak mi grała na nerwach że byłam wściekła jak tylko zobaczyłam że dzwoni do mojego... I moja rada jest taka: nie dac sobie wejść na głowę, mieć swoje zdanie i umieć go bronić :) żona ZAWSZE jest najważniejsza :) i wszyscy muszą to zrozumieć- i mąż i teściowa :) moja już teraz jest w porządku, nie wtrąca się, nie wydzwania :)

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 10 listopada 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 wrote:
    Ledwo co żyje ale nie ma źle! :D
    Zaraz jadę z moim ukochanym na oddawanie krwi :)
    Wczoraj rozmawialiśmy na temat ślubu i prawdopodobnie w styczniu bierzemy ślub cywilny :)
    Ogólnie chcieliśmy wziąć ślub, ale w znacznie późniejszym czasie - ale jak się okazała ciąża to chcemy wziąć jak najszybciej :)

    Wow ;) ostre przyspieszenie akcji ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 10 listopada 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to się witam :)
    Właśnie jadę do pracy :) na 6 godzinek jak to zawsze w soboty :)
    Muszę się pochwalić- po tygodniu diety na wadze mniej o 2.2kg :) jestem zadowolona :D ogólnie mam plan żeby na tydzień tracić 0.5-0.7kg ale wiadomo pierwszy tydzień to najwięcej poleciało :)
    Po pracy trochę ogarnę mieszkanko i odpoczynek bo mąż na popołudnie do pracy :)
    Życzę Wam udanego dnia :)

    Mari92 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 10 listopada 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly - Miss ma rację. Mąż /żona maja być na 1 miejscu jeśli chodzi o relacje ludzkie. Inaczej wcześniej czy później rozpada się.

    Magda współczuję nocy, ale takie są końcówki ciąży często :) jeszcze troszkę :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 10 listopada 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    A tak w ogóle to się witam :)
    Właśnie jadę do pracy :) na 6 godzinek jak to zawsze w soboty :)
    Muszę się pochwalić- po tygodniu diety na wadze mniej o 2.2kg :) jestem zadowolona :D ogólnie mam plan żeby na tydzień tracić 0.5-0.7kg ale wiadomo pierwszy tydzień to najwięcej poleciało :)
    Po pracy trochę ogarnę mieszkanko i odpoczynek bo mąż na popołudnie do pracy :)
    Życzę Wam udanego dnia :)

    Ale super! Gratulacje pierwszych efektów :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 10 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja pospałam :) Fakt, że poszliśmy późno spać, ale w nocy jak zabita, nawet na siku nie wstałam :)
    Butterfly fajny krok, najważniejsze że chcecie dla siebie to zrobić, a nie dlatego "co ludzie powiedzą".
    Co do kąpania to mój mąż pewnie będzie się angażował, bo jak kąpaliśmy córeczkę przyjaciółki to mu się spodobało i on też by chciał :)

    Miss gratulacje efektów! Ile zdrowa dieta może zmienić w naszym życiu :)

    MissKathy92, Butterfly92 lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 10 listopada 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, super efekt :) na pewno daje kopa do dalszej pracy :)
    My się zbieramy niedługo na targi mamaville we Wrocławiu, a potem jedziemy na chrzciny :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 10 listopada 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda oo super. My mamy chrzciny 25 listopada.:) a my jeszcze w łóżku:)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 10 listopada 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Butterfly wspaniale że chcecie od razu wziąć ślub :) i fajnie że cichy, najważniejsi jesteście wy i nikt inny :) A do mamy chłopaka będziesz musiała się przyzwyczaić bo wkrótce będziecie rodziną :) powiem Ci że ja miałam też taką teściową- lubiła się rządzić i kontrolować syna, tak mi grała na nerwach że byłam wściekła jak tylko zobaczyłam że dzwoni do mojego... I moja rada jest taka: nie dac sobie wejść na głowę, mieć swoje zdanie i umieć go bronić :) żona ZAWSZE jest najważniejsza :) i wszyscy muszą to zrozumieć- i mąż i teściowa :) moja już teraz jest w porządku, nie wtrąca się, nie wydzwania :)
    Oczywiście, MĄŻ/ŻONA są na pierwszym miejscu, ja cały czas mówię żeby on mówił swojej matce co i jak, raz się wkurzyłam to mu powiedziałam że jeszcze brakuje żeby jego mama zaczęła wypytywać mojego M o sprawy łóżkowe, to byłoby ostre przegięcie...
    Mój M twierdzi że ja się często widzę z rodzicami podczas gdy mój M widzi się 2,3 razy w roku, on nie czuje potrzeby częstego odwiedzania swoich rodzinnych stron, ale jego matka napiera... Powiedziałam mojemu M że jak będzie się wtrącać to powiem jej brzydko i dosadnie, najwyżej się obrazi, a mi nie zależy na dobrych kontaktach z teściami, bo mieszkają ponad 300 km od nas...
    A powód dlaczego mój M przeprowadził się z Rzeszowa do Katowic był właśnie związany z jego mamą :D

    To pewnie się domyślacie dlaczego mój M tak daleko wyjechał haha ;D

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 10 listopada 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny <3
    Naprawdę ta dieta mi służy, mam więcej energii od tych wszystkich warzywek :D tylko jestem trochę bardziej nerwowa :/ ale to chyba syndrom odstawienia cukru ewentualnie drugiej kawy :( wczoraj się zlamalam i wypiłam drugą filiżankę po południu- od razu humor lepszy miałam :) muszę znowu do inki się przyzwyczaić :)
    Mam nadzieję że za dwa tygodnie będę lżejsza o kolejny kilogram :) i zaskoczę moją dietetyczke :p

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 1797 1798 1799 1800 1801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ