X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Kryha a ktoś z rodziny? Przyjaciółka? ;)
    Nie musi być koniecznie mąż jeśli bardzo nie chce ;)

    Moja przyjaciółka mieszka w Rzeszowie, więc raczej nie dałaby rady, ale też nie jest dzieciata, nie chciałabym jej fundować takich atrakcji :P
    A z mamą choć jestem blisko, to jakoś sobie nie wyobrażam. Nie wiem, jakoś tak...
    Ciężki temat

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly od tego jesteśmy żeby uświadamiać takie rzeczy :) bo pomimo że teraz myślisz że będzie ciezko i że możesz nie podołać to my wiemy że dasz radę :) i wszystko się ułoży i będzie dobrze :*
    Pomysł sobie że za 8 miesięcy będziesz miała przy sobie swoją wymarzoną kruszynke i co wtedy będzie najważniejsze? Oczywiście maleństwo a reszta sama się ułoży <3
    Więc tak- teraz proszę się skupić na sobie i mieć w nosie szefa i jego problem kto będzie w poniedziałek pracował :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 wrote:
    Terka swoim powyższym postem uświadomiłaś mi że teraz dziecko jest najważniejsze :) dziękuję Ci

    Uff :D a już Cię opierdzielac chciałam :P
    Kochana jesteście teraz NAJważniejsi i koniec. Reszta się ułoży. Zawsze. Po prostu. :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka ma rację.:)

    puszek369 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 16 listopada 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly pracą się nie przejmuj. Ty jestep najważniejsza i okruszek :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryha wrote:
    Moja przyjaciółka mieszka w Rzeszowie, więc raczej nie dałaby rady, ale też nie jest dzieciata, nie chciałabym jej fundować takich atrakcji :P
    A z mamą choć jestem blisko, to jakoś sobie nie wyobrażam. Nie wiem, jakoś tak...
    Ciężki temat

    Ciężki ciężki... Ja tez jakoś nie widzę mojej mamy w roli towarzyszą porodu więc rozumiem ;)
    Kurcze nie wiem co Ci doradzić...
    A na Podkarpacie mam za daleko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 22:27

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 16 listopada 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Ciężki ciężki... Ja tez jakoś nie widzę mojej mamy w roli towarzyszą porodu więc rozumiem ;)
    Kurcze nie wiem co Ci doradzić...
    A na Podkarpacie mam za daleko ;)

    To nie będzie pierwszy poród, więc dam jakoś radę :) wiem mniej więcej czego się spodziewać

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 17 listopada 2018, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, tak jak piszą dziewczyny, praca się nie przejmuj. Nie ta- to inna będzie za dwa lata. Mówię Ci to ja, która miała wybór że czeka pół roku i będzie mieć umowę na czas nieokreślony, albo zachodzi w ciążę i żegna się z pracą po porodzie. Ale rodzina i dziecko są dla mnie ważniejsze, więc z pracą z dniem 13 października się pożegnałam :) nie powiem bo trochę mi szkoda, ale dla mojej kruszynki zrobię wszystko :) ma mamusie już owiniętą wokol palca:D


    Kryha, no są osoby które nie chcą być przy porodzie i się nie pchają, a są takie jak mój że pierwszy był na porodówce :D oczywiście byłam na niej całe 25/30 minut i mnie potrafił tak zdenerwować że najchłodniejsze bym.wolala by wyszedł... Na szczęście to ja 'wyszlam':D a on potem dzielnie przy mnie trwał na sali pooperacyjnej a potem już na normalnej. No i dzięki niemu mogłam mieć od razu córkę a nie musiałam czekać do dnia następnego, ba! Do momentu aż mnie spionizuja. A u mnie było to trudne.


    Miss, u mnie moi rodzice w sumie wśród swoich znajomych są jako drudzy dziadkami... Na początku ciąży podchodzili do tego sceptycznie, ale teraz wnuczka jest ich oczkiem w głowie i gdyby mogli to by sami ja wzięli i wychowali...:) A mają po 52 i 54 lat :)


    No nic, my w szpitalu napewno będziemy do poniedziałku. Bo wtedy mają być wyniki posiewu moczu. Badanie ogólne moczu mamy dobre. Ja wiem że wyniki małej wyjdą dobre jak do tej pory i nikt nie będzie umiał wytłumaczyć dlaczego była ona taka słaba, i dlaczego rzygala... Bo teraz już po tym jak zrobiła ta kupę wczoraj po czopku to mi nie rzygala, tylko lekko ulewa. Nie zawsze też, ale zdarza się nawet jak się jej odbije.
    Już w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać że to moje mleko jej szkodzi. W końcu ona cały czas się rozwija, więc to że przez miesiąc było ok, nie znaczy teraz też musi być tak z moim mlekiem.. jutro a w sumie to już dzis lekarza na obchodzie czy da się zrobić jakieś badania w tym kierunku. Skoro już tu jesteśmy... A nawet jakbyśmy miały zostać przez to ten dzień dłużej to mi już różnicy nie robi... Ważne by 'dojsc' do tego by było jak najlepiej dla Jagody.
    No dobra, teraz idę moje dziecko podnieść, bo mi się zsunęła na materacu bo leży pod skosem i żadne 'ochraniacze' nie zdają u niej egzaminu i szybko z jednego końca materaca jest po drugiej stronie :D no a jak też się obudzi to fajnie, bo już 7h nie je prawie...

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 17 listopada 2018, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1d08941e52d.jpg

    Moja kruszynka tak się pozwija i śpi :) w domu robi podobnie. i tak potem 'wedruje' po łóżku albo łóżeczku.

    Lelek, Andii, Magdaa21 lubią tę wiadomość

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 17 listopada 2018, 03:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka rzeczywiście okruszek z Jagódki. Skoro jesteście w szpitalu niech sprawdzą wszystko. Zdrówka dla Was :-) a szczególnie dla małej :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 17 listopada 2018, 04:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1d08941e52d.jpg

    Moja kruszynka tak się pozwija i śpi :) w domu robi podobnie. i tak potem 'wedruje' po łóżku albo łóżeczku.
    Zdrówka dla was :*

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 17 listopada 2018, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej jaka kuleczka :D niech nam zdrowieje Jagódka :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 17 listopada 2018, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Patulka rzeczywiście okruszek z Jagódki. Skoro jesteście w szpitalu niech sprawdzą wszystko. Zdrówka dla Was :-) a szczególnie dla małej :-)
    W szpitalu jesteśmy przyjęte z powodu zoltaczki noworodkowej oraz z podejrzeniem infekcji dróg moczowych. A jesteśmy takie drobne, bo urodziła się z niską wagą (2700g), i dopiero powoli dobijamy do tej wagi standardowej u noworodków, bo wczoraj było 3170g. No i ma 54 cm, więc w miesiąc urosła tylko 2cm...

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 17 listopada 2018, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Melduję się z rannego pobierania krwi, właśnie dostałam Duphaston i 2 luteiny dopochwowe, podbrzusze mnie boli i plamienie znów wróciło, tym razem o kolorze jasno brązowym...
    O 8 będzie wizyta lekarska to się dowiem co i jak :)

    Przyjemnego dnia wam życzę :* :*

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 17 listopada 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wrote:
    W szpitalu jesteśmy przyjęte z powodu zoltaczki noworodkowej oraz z podejrzeniem infekcji dróg moczowych. A jesteśmy takie drobne, bo urodziła się z niską wagą (2700g), i dopiero powoli dobijamy do tej wagi standardowej u noworodków, bo wczoraj było 3170g. No i ma 54 cm, więc w miesiąc urosła tylko 2cm...
    O kurde biedactwo :(

    Dużo zdrówka!!!!

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 17 listopada 2018, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly skąd u Ciebie te plamienie znowu... pobrali Ci krew na bhcg tak? Dobrze że masz tam dobrą opiekę :)
    Tobie również spokojnego dnia :*

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 17 listopada 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się witam w drodze do pracy :)
    Idę pieszo i od razu pożowalam- ciemno zimno i strach :/ ale już na szczęście jestem nie daleko i jaśniej :) dziś do 13 w pracy a potem weekend :) mam trochę roboty w domu to się przyda :)
    Mnie już chcica bierze bo okres się prawie skończył więc nie wiem czy nie wykorzystam męża dziś :D pomyślę...
    Ogólnie mam taki plan żeby podzialac bez gina przez 11 i 12 cykl a w 13 cyklu może pochodzę na monitoring i jakieś badania porobie :) na pewno muszę powtórzyć choć jeden androgen (najlepiej ten produkowany w większym stopniu przez nadnercza żeby zobaczyć czy spadlo i to wina jajników czy zostało wysokie przez właśnie nadnercza), kortyzol i prolaktyne :) tylko właśnie nie wiem czy czekać do tego 13 cyklu czy zrobić na wizytę u endo którą mam 18 grudnia :) pewnie prolaktyne zrobię i oczywiście tsh a resztę zostawię na 13 cykl :) do tego zamówiłam nową tubke conceive plus więc na pewno 11 i 12 cykl będzie z żelem i co dwa dni żeby plemniki miały czas na regenerację :) jak mam plan to czuje się jakoś bezpieczniej i spokojniej :) zobaczymy jak to będzie :) może coś zaskoczy przez te 2 cykle ale się nie nastawiam :) wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować... co będzie to będzie ważne że plan jest :D
    Życzę Wam wszystkim udanego dnia :) odpoczywajcie

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 17 listopada 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Butterfly skąd u Ciebie te plamienie znowu... pobrali Ci krew na bhcg tak? Dobrze że masz tam dobrą opiekę :)
    Tobie również spokojnego dnia :*
    Kochana nie wiem skąd ale najważniejsze że nie ma czerwonej wydzieliny :)
    Sprawdzałam i to są resztki tego plamienia, przynajmniej tak mi się wydaje :)

    Tak, pobrali mi krew na Betę HCG, jeszcze nigdy w życiu nie miałam ukłuć co teraz podczas pobytu w szpitalu :D
    Poprosiłam dziś położną żeby mi pobrała krew z lewej ręki bo wczoraj jak mi Położna krew pobierała z prawej ręki to ukłuła mi 2 razy w to samo miejsce i strasznie bolało...

    Teraz około godziny 9 wizyta i USG :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 07:13

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 17 listopada 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    A ja się witam w drodze do pracy :)
    Idę pieszo i od razu pożowalam- ciemno zimno i strach :/ ale już na szczęście jestem nie daleko i jaśniej :) dziś do 13 w pracy a potem weekend :) mam trochę roboty w domu to się przyda :)
    Mnie już chcica bierze bo okres się prawie skończył więc nie wiem czy nie wykorzystam męża dziś :D pomyślę...
    Ogólnie mam taki plan żeby podzialac bez gina przez 11 i 12 cykl a w 13 cyklu może pochodzę na monitoring i jakieś badania porobie :) na pewno muszę powtórzyć choć jeden androgen (najlepiej ten produkowany w większym stopniu przez nadnercza żeby zobaczyć czy spadlo i to wina jajników czy zostało wysokie przez właśnie nadnercza), kortyzol i prolaktyne :) tylko właśnie nie wiem czy czekać do tego 13 cyklu czy zrobić na wizytę u endo którą mam 18 grudnia :) pewnie prolaktyne zrobię i oczywiście tsh a resztę zostawię na 13 cykl :) do tego zamówiłam nową tubke conceive plus więc na pewno 11 i 12 cykl będzie z żelem i co dwa dni żeby plemniki miały czas na regenerację :) jak mam plan to czuje się jakoś bezpieczniej i spokojniej :) zobaczymy jak to będzie :) może coś zaskoczy przez te 2 cykle ale się nie nastawiam :) wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować... co będzie to będzie ważne że plan jest :D
    Życzę Wam wszystkim udanego dnia :) odpoczywajcie
    Kochana nie wiem jakie badania powinno się robić w jakim przedziale czasu ale powiem Ci jedno - super że kupiłaś żel!!!! :) dzialajcie z mezem, oby wam się w końcu udało, należy wam się po tylu czasach starań!!! :*

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, czekamy na pozytywne wiesci :)

‹‹ 1834 1835 1836 1837 1838 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ