X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    No jasne.. Wiem że to trudne ale może tą umowę przedłuży.?
    Tego nie wiem, mam taką nadzieję

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh butterfly...
    Twojej bryfadzistce powiedział a Tobie nie. Co to może oznaczać? Że nie chce Ci głowy zawracać jak jesteś w szpitalu ;)
    W KP faktycznie tak pisze. Co nie oznacza że on nie może Ci przedłużyć umowy ;)
    Po co by jej mówił że Ci przedłuża jakby nie miał takiego zamiaru co? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 19:35

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za umowę!

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Kryha przypomnij mi gdzie mieszkasz? I czemu musisz akurat tam?

    No personel to naprawdę dużo... Ale też dużo daje obecność drugiej osoby. Bo się hamują wtedy bardziej ;)

    Terminem OM się nie martw, bardziej wiarygodne jest USG bo wykryje jakieś opóźnienia w cyklu ;)

    Ja jestem z południa podkarpacia. Ten szpital mam najbliżej, a i tak 20km. Kolejne w odległości 50, 80 lub w dopiero w Rzeszowie jakieś 100km.
    W tym najbliższym leżałam kiedyś i nie wspominam źle. Jedynie do położnej, która odbierała mój pierwszy poród mam żal.
    A teraz to jakiś kosmos tam jest. Jak leżałam jedną noc w lutym tego roku z poronieniem, to też wam się żaliłam, że potraktowały mnie strasznie :/

    Co do wsparcia drugiej osoby, to nie wiem jak będzie... Mąż nie chce być przy porodzie...

    Miss, póki co z imieniem nic się nie zmieniło. Będzie Iza :P

    Magda, gratuluję wizyty. Dobrze, że wszystko ok :)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Eh butterfly...
    Twojej bryfadzistce powiedział a Tobie nie. Co to może oznaczać? Że nie chce Ci głowy zawracać jak jesteś w szpitalu ;)
    W KP faktycznie tak pisze. Co nie oznacza że on nie może Ci przedłużyć umowy ;)
    Po co by jej mówił że Ci przedłuża jakby nie miał takiego zamiaru co? ;)
    W sumie to racja :) strasznie się martwię :) plamienie zniknęło :) a wczorajsza luteine dostałam dopochwowo a ja zamiast włożyć to polknelam.. Ehh masakra

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Miss ziółka fajna sprawa, mnie w temat trochę wprowadziła szefowa a patrząc na całą chemię wokół to warto ratować się natura.
    Butterfly dobrze ze mama trochę się ogarnęła, a ty odpoczywaj :)
    Andi czekam na fotkę, ja myślałam kiedyś o tym prostowanie ale jednak szkoda mi moich loczkow

    Prawdziwy efekt będzie jak umyje włosy ale najwcześniej mogę to zrobić za 3 dni, bedzie ciężko, jutro wytrzymam ale w niedziele to ja z domu będę musiała nie wychodzić :D

    Butterfly92 zero empatii, zamiast zapytać jak się czujesz to ten od razu wyskakuje co z poniedziałkiem, dla niego to ważne co z poniedziałkiem ale bez kitu chociaż mógł udawać że się interesuje


    MissKathy92 Ty byłaś brzydula(tego nie wiem bo nie widziałam ale tak piszesz) i Twój mąż wiedział co brał a na mnie mąż się przejechał :D :) W szkole byłam smiało moge napisać niezłą laską, wiedziałam, że się podobam innym a teraz pasztet, zapuściłam się okropnie, syfy na twarzy, oponka na brzuchu, makijaż od święta... Tesknie za tym, że kiedyś wyglądałam jak milion dolarów a teraz szara myszka, zapuszczona jestem na maxa... Czas mi jednak nie służy ale fakt, że sama do tego dopuściłam po części

    Starania o drugie dziecko
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    A tak wgl los bywa przewrotny :/ przekonała się o tym moja mama :) kiedyś modliła się żeby moja starsza siostra nie wpadła jak była nastolatką (o mnie się nie martwiła bo ja byłam grubą i brzydką kujonicą więc kto by tam chciał ruszyc- chyba że kijem od wspomnianej wcześniej szczotki :P) a teraz siostra ma 31 lat, ja 26, brat 37 i z tego 0 wnuków :/ brat nie ma z kim, stary kawaler, siostra w sumie nie chce narazie dzieci i poniekąd nie ma z kim a jak jest u mnie same wiecie :( tak więc moja mama nie chciała zostać młodą babcią a teraz nawet starą nie będzie :/

    Ile lat ma Twoja mama?
    Ja po takich przejściach ze staraniami, będę się cieszyć z ciąży moich dzieci nie zależnie od wieku. Na pewno docenie ten dar jakim jest nowe życie, może te starania były mi do tego potrzebne bo gdybym tego nie przeszła to pewnie miałabym inne podejście.

    Starania o drugie dziecko
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha to ja będę jej super e-ciotką :) moja imienniczka <3

    Butterfly kochana a Ty masz umowę próbną Tak? Jeśli szef zechce to przedłuży :) nie ma obowiązku ale może mieć chęć :) zależy jaki typ człowieka... pamiętasz co Ci pisałam wcześniej w związku z pracą? Teraz najważniejsza jest rodzina którą tworzysz z malenstwem i chłopakiem i żadne pieniądze tego nie przebiją :) rozumiem że trzeba za coś żyć ale wiem że sobie poradzicie nawet jeśli szef nie przedłuży Ci umowy :) teraz skup się na sobie a nie na szefie i pracy- to jest Twój czas i Twojego dziecka :) uwierz że będzie dobrze bo będzie dobrze :*

    kryha, Butterfly92 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Butterfly92 zero empatii, zamiast zapytać jak się czujesz to ten od razu wyskakuje co z poniedziałkiem, dla niego to ważne co z poniedziałkiem ale bez kitu chociaż mógł udawać że się interesuje
    Dokładnie ale jak widać dla niego ważniejszy jest pracownik niż moje zdrowie

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Ile lat ma Twoja mama?
    Ja po takich przejściach ze staraniami, będę się cieszyć z ciąży moich dzieci nie zależnie od wieku. Na pewno docenie ten dar jakim jest nowe życie, może te starania były mi do tego potrzebne bo gdybym tego nie przeszła to pewnie miałabym inne podejście.
    Moja mama ma 57lat :) wszystkie moje ciotki i wujkowie mają wnuki tylko ona z moim tatą nie :/ pewnie dlatego teraz pluje sobie w brodę za takie myślenie sprzed kilkunastu lat :)
    W sumie tak teraz pomyślałam że jak urodził się mój brat to dopiero po 6 latach urodziła się siostra i po kolejnych 5 dopiero ja :) ciekawe czy rodzice planowali takie przerwy czy też się starali długo hmmmm chyba zapytam o to mamę :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Butterfly kochana a Ty masz umowę próbną Tak? Jeśli szef zechce to przedłuży :) nie ma obowiązku ale może mieć chęć :) zależy jaki typ człowieka... pamiętasz co Ci pisałam wcześniej w związku z pracą? Teraz najważniejsza jest rodzina którą tworzysz z malenstwem i chłopakiem i żadne pieniądze tego nie przebiją :) rozumiem że trzeba za coś żyć ale wiem że sobie poradzicie nawet jeśli szef nie przedłuży Ci umowy :) teraz skup się na sobie a nie na szefie i pracy- to jest Twój czas i Twojego dziecka :) uwierz że będzie dobrze bo będzie dobrze :*
    Tak, mam okres próbny.. Masz rację ale i tak się martwię ;(

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha a ktoś z rodziny? Przyjaciółka? ;)
    Nie musi być koniecznie mąż jeśli bardzo nie chce ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha noo nawet przyjaciolka, mama?:)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 wrote:
    Tak, mam okres próbny.. Masz rację ale i tak się martwię ;(

    Eh laska... Teraz okruszek jest najważniejszy. I to mówi Ci osoba która nie pracuje. Po zakończeniu ostatniego zlecenia kilka dni (max 2tygodnie) później dowiedziałam się że jestem w ciąży ;)
    Da się, naprawdę się da.
    Wiem że pieniądze są potrzebne, jasne.
    Ale cytat który zawsze powtarzam i mocno w niego wierzę "Pan Bóg daje dziecko to i da na dziecko". Brzmi infantylnie? Być może. U nas się sprawdziło mimo że ja nie pracuję ;)

    MissKathy92, Butterfly92, Magdaa21 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 16 listopada 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 wrote:
    Tak, mam okres próbny.. Masz rację ale i tak się martwię ;(
    Kochana teraz będziesz martwić się cały czas :/ jak nie o dziecko to o pracę i tak w kółko :( ale cokolwiek będzie to pamiętaj że i tak dasz radę, my kobiety zawsze dajemy sobie radę :) poza tym masz wsparcie w postaci chłopaka, wkrótce męża :) tak naprawdę będziesz miała wszystko- będziesz miała swoją małą rodzinę i to jest teraz najważniejsze <3 wiem że to wszystko ładnie brzmi a rzeczywistość bywa różna ale zobaczysz że będzie dobrze :*

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Moja mama ma 57lat :) wszystkie moje ciotki i wujkowie mają wnuki tylko ona z moim tatą nie :/ pewnie dlatego teraz pluje sobie w brodę za takie myślenie sprzed kilkunastu lat :)
    W sumie tak teraz pomyślałam że jak urodził się mój brat to dopiero po 6 latach urodziła się siostra i po kolejnych 5 dopiero ja :) ciekawe czy rodzice planowali takie przerwy czy też się starali długo hmmmm chyba zapytam o to mamę :)

    Napewno doczeka się gromadki wnuków :) Ja tak sądzę że Ty niebawem zajdziesz w ciążę, jesteś na dobrejj drodze, głowa pełna optymizmu, dieta Ci służy i nię ma bata będziesz w ciąży :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Napewno doczeka się gromadki wnuków :) Ja tak sądzę że Ty niebawem zajdziesz w ciążę, jesteś na dobrejj drodze, głowa pełna optymizmu, dieta Ci służy i nię ma bata będziesz w ciąży :)
    Dziękuję kochana że wierzysz w moje maleństwo, że kiedyś do mnie zawita :*
    Ja też czuje że powinno niebawem się udać lecz jednak mam w głowie myśl że gdyby miało się udać to przez 10 poprzednich cykli by się udało a tu nic, absolutnie nic :( dlatego coraz częściej myślę o tym że może mam niedrozne jajowody :( daje jeszcze sobie czas zanim zaczne tak na poważnie myśleć o dalszej diagnostyce, mam nadzieję że jednak to mnie ominie :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka też słyszałam te słowa i zgadzam się że coś w tym jest.

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Eh laska... Teraz okruszek jest najważniejszy. I to mówi Ci osoba która nie pracuje. Po zakończeniu ostatniego zlecenia kilka dni (max 2tygodnie) później dowiedziałam się że jestem w ciąży ;)
    Da się, naprawdę się da.
    Wiem że pieniądze są potrzebne, jasne.
    Ale cytat który zawsze powtarzam i mocno w niego wierzę "Pan Bóg daje dziecko to i da na dziecko". Brzmi infantylnie? Być może. U nas się sprawdziło mimo że ja nie pracuję ;)
    Terka swoim powyższym postem uświadomiłaś mi że teraz dziecko jest najważniejsze :) dziękuję Ci

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 16 listopada 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Kochana teraz będziesz martwić się cały czas :/ jak nie o dziecko to o pracę i tak w kółko :( ale cokolwiek będzie to pamiętaj że i tak dasz radę, my kobiety zawsze dajemy sobie radę :) poza tym masz wsparcie w postaci chłopaka, wkrótce męża :) tak naprawdę będziesz miała wszystko- będziesz miała swoją małą rodzinę i to jest teraz najważniejsze <3 wiem że to wszystko ładnie brzmi a rzeczywistość bywa różna ale zobaczysz że będzie dobrze :*
    Miss dzięki Twojemu postowi i Terki tak naprawdę uswiadomiliscie mnie ze teraz muszę się na sobie skupić :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
‹‹ 1833 1834 1835 1836 1837 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ