X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka nie można przestać się patrzeć na Jagódkę taka jest slodziutka!

    Butterfly brązowa wydzielina to juz moze być 'stara' krew która się oczyszcza. Jak ja tak miałam w szpitalu to kazali się tym nie przejmować. I czekamy na wyniki.:)

    Miss nooo miałas chyba bojową wędrówkę do pracy.:P

    MissKathy92, Butterfly92 lubią tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka rozumiem :-) niech malutka zdrowieje i nabiera sił.
    A mój skarb nie umie się najeść, ciągle głodny. Może to jakiś skok rozwojowy czy coś.
    Mis to pokorzystaj z mężem sobie :-)
    Butterflu w ciąży często będą cię kłuć, tak to już jest.

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 wrote:
    Kochana nie wiem jakie badania powinno się robić w jakim przedziale czasu ale powiem Ci jedno - super że kupiłaś żel!!!! :) dzialajcie z mezem, oby wam się w końcu udało, należy wam się po tylu czasach starań!!! :*
    Dziękuję Kochana na mile słowa :*

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka, nikt nie sugerował alergii pokarmowe? . Często tak się zaczyna, od problemów brzuszkowych, chlustania pokarmem.

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziękuję Kochana na mile słowa :*
    Proszę bardzo!! :*

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Witam się w końcu i ja :) Miałam wczoraj wszystko nadrobić, poczytałam ale nie ogarniam życia :D Wczoraj poszaleliśmy z mężem, obaliliśmy butelkę wina. A wcześniej przyjechaliśmy do rodzinnej miejscowości i czas jakoś zleciał.
    Dzisiaj w planach o 10 fryzjer a wcześniej muszę skoczyć po coś na obiad (bo teściowa ma zamiar zrobić mięso z sosem śmietanowym którego nie lubię). A po fryzjerze itd to już będę miała luz, mąż idzie do naszego znajomego lekarza po skierowanie dla siebie na kariotypy to zanim wróci będę mogła z wami posiedzieć :)
    Patulka wyniki Jagody na pewno będą dobre, może wymiotowała przez to, że miała ucisk na jelita i żołądek, skoro nie robiła kupy? Lekarze na pewno coś poradzą. I w ogóle to ona słodziaśna jest! Taka cudna kruszynka <3
    Miss widzę, że od ciebie pozytywna energia bije :) Nawet dobrze, że masz możliwość odłożyć lekarzy na dalszy plan i po prostu korzystać ze starań :) Żel na pewno pomoże, skoro u dziewczyn tu cuda działał. Ja też zamówię sobie małą tubkę chyba :)
    Butterfly trzymam kciuki za piękną betę i USG! :) Będę zerkać u fryzjera czy coś już wiadomo :)
    Kryha super, że i ty nam się znowu pojawiasz :) Bo właśnie dziś w pracy się zastanawiałam, co u ciebie :) Co do porodu, na pewno dasz radę bo wiesz już, czego się spodziewać :) Może mąż się jednak przełamie i pójdzie z Tobą? :) Nie na całość, ale chociaż na samym początku. Jeśli chodzi o szpital to zdarza się niemiły personel, dlatego ja np. w rodzinnej miejscowości nawet bym się nie dała tknąć. W przyszłosci na poród na pewno wybiorę Opole, bo tam położne to w większości anioły :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex jaką zmianę szykujesz na włosach? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 08:50

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex dzięki za trzymanie kciukow :*
    Pochwal się co robisz sobie za nowy image :D

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę trochę podcinać i farbować :) Bo już mózg się broni :D A mam ciemny odrost i na blond farbuję od lat :)

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Będę trochę podcinać i farbować :) Bo już mózg się broni :D A mam ciemny odrost i na blond farbuję od lat :)
    Pochwal się później efektem końcowym ;)

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, jak ładnie wyjdzie to wyślę foto :) Najbardziej mi się podoba kolor, który mi zrobił kiedyś na ślub i dążę do tego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 08:55

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fota fota:D

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie farbuje wlosow - mialam epizod w liceum, ze probowalam roznych kolorow, ale aktualnie od skonczenia liceum nic nie robilam z wlosami ;p Mam naturalny taki mysi kolor, a tak mi sie marzy blondzik ;p Poki co stwierdzilam, ze dopoki nie pojawily sie jeszcze siwe wlosy, to zostawiam je w spokoju ;) jeszcze troche sie w zyciu nafarbuje :) Chociaz w tym roku, chyba ze stresow mialam juz 3 siwe wlosy - wszystskie wyrwalam hahahha

  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryha wrote:
    Patulka, nikt nie sugerował alergii pokarmowe? . Często tak się zaczyna, od problemów brzuszkowych, chlustania pokarmem.
    Na razie nikt o tym nie wspominał, ale dziś na wizycie sama będę to sugerować. Ale po tym wczorajszym czopku wydaje mi się że jest jej lepiej, ale też i gorzej. Bo strasznie mi się denerwuje i napina bo boli ja brzuszek a znowu kupy nie może zrobić.
    Dziękuję dziewczyny, tak Jagódka jest słodka i sama napatrzeć się nie mogę na nią, a mam ją 24h na dobę:) życzę każdej z was takiego słodziaka:)

    Butterfly, daj znać co lekarze mówią :)

    Alex, czasem fajnie tak oderwać się od rzeczywistości i zaszaleć:D ja to najwcześniej będę mogła za 18lat :D nie no śmieje się :) bo ja ogólnie z tych osób co nie umieją szaleć :)



    Ogólnie dziewczyny Jagoda już ma dobre wyniki. Prawdopodobnie przyczyną będzie utrzymująca się żółtaczka, chociaż ona była w granicach normy. Także dlatego nikt nic z tym nie robił, i czekał aż sama zejdzie. W dodatku lekarze mówią że jest ona drobniutką więc dlatego jest bardziej narażona na różne infekcję i choroby..

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Będę trochę podcinać i farbować :) Bo już mózg się broni :D A mam ciemny odrost i na blond farbuję od lat :)
    Ja naturalnie mam ciemny kolor włosów. Jak byłam dzieckiem to miałam czarne, potem z czasem zjasnialy do brązu. I od liceum farbowałam się w ciemne kolory, a jakieś ponad 2 lata temu naszła mnie ochota na zmianę, i poszłam do znajomej fryzjerki ze zdjęciem i powiedziałam 'chce coś takiego' i oto od tamtego czasu mam na głowie sombrero od mojego naturalnego koloru (ciemny brąz) do blondu... Kusi mnie cały blond, ale nie będzie mi pasował...

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka kochana ja byłam czarna taka że hej. Trochę później mi się rozjasnily ale dalej bylam brunetką. Ale od paru lat zaczęłam rozjasniac. I na początku roku byłam blondynką.:D nie jakąś jasną ale jednak. Też myslalam ze nie będzie mi pasować. Teraz już mam swój kolor naturqlny to wydaje mi się że smutno wyglądam. :P

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!!!. Jakis mrozny dzien mamy. Alex powodzenia na fotelu u fryzjera. Patulka duzo zdrowia dla Jagody i zeby wkoncu kupe zrobila. Swoja droga tez czrkalam na kupe corki heh. Lelek jak sie czujesz wymioty mecza???. Butterfly powodzenia na usg i kciuki za bete. MissKathy zeby ten zel przyniosl Ci szczescie w postaci fasolki. Kryha widze po postach ze tez jestes z podkarpacia wkoncu ktos z moich okolic. W jakim szpitalu chcesz rodzic. Pizdrawiam. Ja dzis sama z corka do 17. Maz szkolenie ma.

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka to macie babski dzień. :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta HCG 1809 :)

    MissKathy92, Lelek, Mari92, Andii, Magdaa21 lubią tę wiadomość

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa zapraszam na kawe. Butterfly piekna beta. Teraz napewno cos musi widac na usg

‹‹ 1835 1836 1837 1838 1839 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ