X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi teraz też się przykro zrobiło bo bardzo chciałam być czerwcowką :( jejku czemu to wszystko musi być takie trudne :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    A mi teraz też się przykro zrobiło bo bardzo chciałam być czerwcowką :( jejku czemu to wszystko musi być takie trudne :(

    Ja to już od półtoraroku chce być w każdym miesiącu :) Zależało mi na sierpniu, najpierw żeby zajść w sieprniu a później żeby ewentualnie termin porodu był na sierpień bo ja i mój mąż jestesmy z sierpnia i taki dla nas magiczny miesiąc no ale nie wyszło, później święta a teraz to już w ogóle każdy miesiąc dobry byleby tylko zajść :)

    Starania o drugie dziecko
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już teraz też każdy miesiąc odpowiada byle się udało :) ale tak się nakrecilam na ten czerwiec żeby na 2 rocznicę ślubu mieć już dzieciątko :( ale nie wyszło :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Mi już teraz też każdy miesiąc odpowiada byle się udało :) ale tak się nakrecilam na ten czerwiec żeby na 2 rocznicę ślubu mieć już dzieciątko :( ale nie wyszło :/

    Ten z góry coś nas nie słucha :( A który masz dzień cyklu?

    terka lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Ten z góry coś nas nie słucha :( A który masz dzień cyklu?
    Dziś mam 7dc i powoli szykuje się na owulacje :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziś mam 7dc i powoli szykuje się na owulacje :)

    To najlepszy czas, pełen <3 :D

    Starania o drugie dziecko
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie głupio to zabrzmi ale to jest statystyka..niestety. Też przez to przechodziłam. I do tej pory się martwię czy wszystko będzie dobrze.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Mi dzis nic nie wchodzi :( nawet woda, ktora uwielbiam ... kupilam sobie cole zero moze mi sie na zoladku polepszy. Musze na cukier uwazac... Cale szczescie, ze nie mam jakichs slodkich zachcianek.
    Kurcze, minal tydzien od wizyty a ja jestem troszke zdenerwowana czy wszystko Ok. Na belly na grupie czerwoxwek co chwile czytam o tym, ze cos jest nie tak albo ze juz po wszystkim... Chyba musze ograniczyc tamto forum, bo za duzo siw doszukuje u siebie. Przeciez niekazda kobieta jest taka sama a objawy tez kazda ma inne...
    Może woda gazowana będzie lepsza,? Ja powiem Ci, że od czasu ciąży namietnie ja pije :) zawsze wolałam zwykła. Też się stresuję, jutro prenatalne trzymajcie kciukasy mocno :)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, strasznie mi przykro. Trzymaj się Kochana. Wyjdziesz ze szpitala, poukłada się to jakoś wszystko. I nie takie cuda się już zdarzały - może akurat in vitro nie będzie potrzebne. Polecam, jak zwykle, pasek św.Dominika.

    Patulka, może na razie lepiej żeby przybierała za dużo, przynajmniej wyjdziecie ze szpitala i w spokoju bedziecie sie karmic w domu.

    Miss, my tez mielismy miec dziecko na 2. rocznice slubu. Wszystko sobie idealnie zaplanowalam. Ale, coz, jak to mowia - jesli chcesz rozsmieszyc Pana Boga to powiedz Mu o swoich planach.

    Alex, na razie nie ma zadnych symptomów.. Ma jeszcze teoretycznie 19 dni. W Andrzejki zaczynam wykurzanie :D

    Terka, jaka gra Cie zirytowała?

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zaprzestane czytania tamtego watku... Niestety ale zle to na mnie wplywa i dostaje sama glupawki- ze cos jest nie tak, ze skoro u innej cos sie dzieje to pewnie i u mnie musi sie cos dziac. No nic, czekam z niecierpliwoscia na wizyte w przyszly wtorek, trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok :*
    Miss, to przyjemny czas przed Toba :*

  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek oczywiście, że trzymam kciuki :)

    Starania o drugie dziecko
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek - ja od kilku(nastu?) tygodni nie zaglądam na grudniówki - za dużo stresu mnie to kosztowało. Jeszcze każda się nakręca jak coś nie tak. Zostałam tutaj :)

    Lelek lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek będzie dobrze. :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii niby najlepszy ale jakoś się nie napalam na ten cykl :) liczę tylko na dobry seks :P

    Lelek trzymam kciuki i też radzę nie czytać tamtego forum... można się nieźle nakręcić :/

    Magda dokładnie tak to jest z tymi planami ludzi a Pan Bóg się śmieje :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie zagladam na lutówki.:)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak tam wchodze, to mam wrazenie, ze wszystkim ktore tam sie udzielaja jest cos nie tak... Zauwazylam tez, ze doluje mnie ten watek, bo niekoniecznie dobrze jest czytac o niepowodzeniach innych- a tam kazda druga nakreca, jak u jednek cos sie dzieje to i u drugiej nagle to samo... ;) Z reszta tam jest wysyp blizniakow, bylam w szoku, ze to jest mozliwe, zeby tyle kobiet bylo w ciazy blizniaczej :o One tez tam sa raczej w wiekszosci starsze o pare lat od nas. Dlatego zostaje tutaj :) co ma byc to bedzie, nie zmienie tego co jest mi pisane :)

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny warto zadbać o swój komfort psychiczny. Jeśli stresuje forum (nie dziwię się też długo nie wchodziłam tam u siebie na lipiec) to lepiej nie wchodzić.

    Lelek to w szczególności do Ciebie :P ale nie tylko. Komfort psychiczny bardzo ważny. Mało to sytuacji stresujacych w życiu mamy żeby się jeszcze dobijac?

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Ten z góry coś nas nie słucha :(

    Słucha słucha tylko ma inny-lepszy plan ;)
    Pewnie slyszalyscie o 3 odpowiedziach na modlitwy:
    1) tak
    2) nie
    3) poczekaj ;)
    I każda z nich jest ta najlepsza dla nas chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy ;)

    Andii, Magdaa21 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan Bóg wie co robi chociaż czasami nam się wydaje inaczej.:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 11:55

    Andii, Magdaa21 lubią tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Ja jak tam wchodze, to mam wrazenie, ze wszystkim ktore tam sie udzielaja jest cos nie tak... Zauwazylam tez, ze doluje mnie ten watek, bo niekoniecznie dobrze jest czytac o niepowodzeniach innych- a tam kazda druga nakreca, jak u jednek cos sie dzieje to i u drugiej nagle to samo... ;) Z reszta tam jest wysyp blizniakow, bylam w szoku, ze to jest mozliwe, zeby tyle kobiet bylo w ciazy blizniaczej :o One tez tam sa raczej w wiekszosci starsze o pare lat od nas. Dlatego zostaje tutaj :) co ma byc to bedzie, nie zmienie tego co jest mi pisane :)

    To zrozumiałe, u nas jest miła atmosfera i jest super, z takiego wątku jak nasz, nie da się tak łatwo zrezygnować :D Chociaż nie powiem, że czekam z niecierpliwością na moment kiedy mogłabym do jakiegos wątku ciążowego należeć ale to bardziej chodzi kwestie świadomości ciązy niż żeby faktycznie się w takim wątku udzielać :)

    Starania o drugie dziecko
‹‹ 1857 1858 1859 1860 1861 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ