X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieści się mieści :D pokażesz jakąś fotkę brzuszka? :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Paulins Przyjaciółka
    Postów: 146 31

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.
    Butterfly92 strasznie mi przykro :-( trzymam kciuki żebyś szybko doszła do siebie.

    Alex ja też zbieram Pandorę i bardzo lubię te bransoletki:-)

    andii łącze się z Tobą w bólu :-) ja mam takie wzdęcia, że wyglądam jak w ciąży ... Tragedia. Mój mąż ze mną wytrzymać nie potrafi. No cóż ... Nawet wszystkie możliwe tabletki nie pomagają. Do tego przytyłam jak ... Szkoda słów.

    Piersi mnie zaczynają boleć, gazuje jak ... Nic tylko czekać cierpliwie na @ żeby to przeszło :-( mam huśtawki nastrojów jak nastolatka ... Raz płacze zaraz idę ćwiczyć i wierze, że może nie dostanę okresu i się uda. Potem sama siebie karce, bo głupia sama sobie robię nadzieję.

    Podziwiam was za wasz spokój i podejście do tematu. Od was z ekranu poprostu bije takie ciepło ... Taki spokój.

    Ehh... Przepraszam was. Wygadałam się. Nikt mnie z mojego otoczenia nie rozumie ... Powoli mąż moich humorów nie pojmuje.

    Cóż. Dzisiaj spi w salonie bo pokłóciłam się z nim, że gra na Xbox jak ja jestem w domu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 22:49

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulins tu zawsze możesz się wygadać. Słuchaj może spróbuj się pogodzić z mężem. Ja nie lubię pokłócona chodzić spać. :) glowa do góry jutro będzie lepiej! Czasami nasze nastroje są jak huśtawka.. To minie:*

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Paulins Przyjaciółka
    Postów: 146 31

    Wysłany: 20 listopada 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Paulins tu zawsze możesz się wygadać. Słuchaj może spróbuj się pogodzić z mężem. Ja nie lubię pokłócona chodzić spać. :) glowa do góry jutro będzie lepiej! Czasami nasze nastroje są jak huśtawka.. To minie:*
    Nie ma szans ... Mam powoli dość. Ciągle chcę żeby poświęcił mi trochę czasu. Czuję się czasem taka samotna ... A ten mi powie, że ja głupia jestem z tym spędzaniem razem czasu że można przed tv też czas spędzić. Mi za to zależy żeby mnie posłuchał czy cokolwiek ... Nie odezwie się do niego i tyle. Te starania o dziecko prędzej mnie wykończą niż w ciążę zajde ... Mnie albo nas :-( mam tak zły dzień że szok. Macie tak, że ludzi sobie o was przypominają jak coś chcą ? Ja mam ostatnio wrażenie że istnieje tylko jak ktoś coś potrzebuje. Już nawet w telefonie pierwsze co to pytam co się stało.
    Ciężko się żyje z daleka od przyjaciół ze studiów ... Z daleka od rodziny. Tu mam przyjaciółki dwie. I koleżanki ale to nie to samo.

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem.. Więc niech go ruszy sumienie. Może jutro to ogarnie.:)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 21 listopada 2018, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Panipuchatkowa, postaram się dzisiaj cos dodać :)
    Paulins, ja mam tak z ludźmi.. Najbardziej mnie boli ze właśnie bliskimi, odzywaja się jak coś chcą. :( a ja dobra Magda oczywiście pomogę, bo jakże inaczej.

    U nas biało za oknem i sypie dalej :) dziś mam zamiar iść na dłuższy spacer, zobaczymy, czy się uda zmotywować :P

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 listopada 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia to czekamy na foteczkę córy w brzuszku :)

    Dziewczyny ja też tak mam że niektórzy się odzywają tylko jak coś chcą... ostatnio hit :D odezwał się do mnie po 2 latach chłopak z którym kiedyś krecilam (ale wybrałam mojego męża) czy mam notatki ze studiów bo jego ŻONA (z naciskiem na słowo żona) zaczyna studia budowlane i notatki by się przydały... No po prostu szczyt :D uśmiałam się i powiedziałam że ich już nie mam bo komuś oddałam :P co akurat jest prawdą :)
    Ja ogólnie mam mało znajomych ale dwie przyjaciółki mi wystarczą :) miałam jeszcze jedną przyjaciółke niby ale była tak toksyczna że zakończyłam te znajomość i żyje mi się lepiej :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 21 listopada 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, też mam koleżankę, która nazywam wampirem energetycznym. Ograniczylam z nią kontakt bardzo mocno bo nie umiałam jej już słuchać. Przykre, ale lepiej unikać takich ludzi.

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Miss, też mam koleżankę, która nazywam wampirem energetycznym. Ograniczylam z nią kontakt bardzo mocno bo nie umiałam jej już słuchać. Przykre, ale lepiej unikać takich ludzi.
    Dokładnie :) wampir energetyczny to idealne określenie... fakt mi też było przykro jak się z nią "rozstawalam" ale wiedziałam że dla obu nas będzie tak lepiej a już na pewno dla mnie i mojego małżeństwa

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane!!! :)
    Mnie już cewnik sciagneli, krew pobrali, teraz jeszcze przede mną wizyta lekarska, ściągnięcie drenu i wenflonu:)

    Miss ja tylko mam 1 przyjaciółkę bo reszta okazała się być fałszywa :)

    Pozdrawiam serdecznie :)

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly ta jedna lepsza niż 10 ale takich trochę fałszywych, że w twarz ok a za plecami obgaduje czy coś :/
    Wracaj do zdrowia :) I odpoczywaj

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej do mnie na przyklad odzywają się osoby z którymi kontakt miałam kilka, kilkanaście lat temu i to wiecie na zasadzie chodziły ze mną do szkoły, nie jakieś przyjaźnie, bo są w ciąży, a słyszały, że pracuje w szpitalu to jest hit, potem intensywnie do mnie pisza w ciąży po porodzie, a jak dziecko urośnie i już nie mają pytań to zapominają, że istnieje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 07:35

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Hej do mnie na przyklad odzywają się osoby z którymi kontakt miałam kilka, kilkanaście lat temu i to wiecie na zasadzie chodziły ze mną do szkoły, nie jakieś przyjaźnie, bo są w ciąży, a słyszały, że pracuje w szpitalu to jest hit, potem intensywnie do mnie pisza w ciąży po porodzie, a jak dziecko urośnie i już nie mają pytań to zapominają, że istnieje :)
    Trzeba olać takie osoby i nie odpisywać im nic... Ehh szkoda słów na takich ludzi

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Hej do mnie na przyklad odzywają się osoby z którymi kontakt miałam kilka, kilkanaście lat temu i to wiecie na zasadzie chodziły ze mną do szkoły, nie jakieś przyjaźnie, bo są w ciąży, a słyszały, że pracuje w szpitalu to jest hit, potem intensywnie do mnie pisza w ciąży po porodzie, a jak dziecko urośnie i już nie mają pytań to zapominają, że istnieje :)

    Ja akurat w takich relacjach nie widzę nic dziwnego, to nie przyjaźń tylko na zasadzie znam Cię, ufam i dowiem się. Do mnie tez tak piszą. Dla mnie gorsze jest jak bliska przyjaciółka odzywa się tylko w potrzebie a jak dalsi znajomi to akurat nie widzę problemu bo to raczej norma, że tacy ludzie się odzywają jak coś potrzebują.
    Zepsuł mi się samochód to piszę do znajomego mechanika, pisze do niego tylko wtedy kiedy mi się coś zepsuje. Potrzebuje tort na urodziny, pisze do znajomej która jest cukiernikiem ale piszę tylko wtedy kiedy potrzebuje. Nigdy z nimi sie nie przyjaźniłam ale znam ze szkoły więc korzystam z ich usług co prawda odpłatnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 08:04

    Starania o drugie dziecko
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Madzia to czekamy na foteczkę córy w brzuszku :)

    Dziewczyny ja też tak mam że niektórzy się odzywają tylko jak coś chcą... ostatnio hit :D odezwał się do mnie po 2 latach chłopak z którym kiedyś krecilam (ale wybrałam mojego męża) czy mam notatki ze studiów bo jego ŻONA (z naciskiem na słowo żona) zaczyna studia budowlane i notatki by się przydały... No po prostu szczyt :D uśmiałam się i powiedziałam że ich już nie mam bo komuś oddałam :P co akurat jest prawdą :)
    Ja ogólnie mam mało znajomych ale dwie przyjaciółki mi wystarczą :) miałam jeszcze jedną przyjaciółke niby ale była tak toksyczna że zakończyłam te znajomość i żyje mi się lepiej :)

    To jest HIT, chciał sie pochwalić że ma żonę czy jak? :D

    Starania o drugie dziecko
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Ja akurat w takich relacjach nie widzę nic dziwnego, to nie przyjaźń tylko na zasadzie znam Cię, ufam i dowiem się. Do mnie tez tak piszą. Dla mnie gorsze jest jak bliska przyjaciółka odzywa się tylko w potrzebie a jak dalsi znajomi to akurat nie widzę problemu bo to raczej norma, że tacy ludzie się odzywają jak coś potrzebują.
    Wiesz co często w szpitalu powodza, że są moją kuzynka itp. Miałam już nie przyjemna sytuację przez coś takiego bo taka znajoma cały pobyt w szpitalu siedziala w pokoju odwiedzin, w dzień wypisu też, zabrała wszystkie rzeczy z sali, często ludzie idą sobie bez wypisu, więc salowa zrobiła łóżko na które została położona inna pacjentka, a oni potem grozili wszystkim, że zadzwonia do rzecznika praw pacjenta. Uwierzcie tyle wstydu przed oddzialowa się nigdy nie najadlam.
    Ja widzę problem, potem tacy ludzie nawet cześć na ulicy nie powiedzą. Nawet dzięki za opiekę nie usłyszysz. Jest różnica między napisaniem, a powołaniem się na Twoje nazwisko.

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss dobre z ttm ziomkiem:D to u mnie hit taki. Miałam grupę nie bede mowic jaką ale bylo nas 4. Wspolpracowalysmy jakies 7 lat razem. Oczywiście jak to bywa kazda sie roJechala w swoja strone i jakis rok sie do siebie nie odzywalysmy. I siostra jednej z dziewczyn widziala mnie juz z brzuszkiem i za pare godzin dostalam wiadomość od dziewczyny z grupy - heeej co tam u Ciebie tak dawno sie nie widzialysmy, jakies zmiany u Ciebie?:D oczywiście tak mnie podchodzila żebym tylko jej wszystko powiedziała a ona już rozniosla by dalej. Nie dalam się. :D

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, do mnie mniej wiecej raz na rok od kilku lat odzywa sie chlopak, ktory do mnie kiedys bardzo bardzo mocno startowal - no ale coz ;) W tym roku to przesadzil natomiast ze swoim tekstem ;p
    W tamtym roku pisal do mnie wiadomosci typu co tam jak tam itp. - nie wiedzial, ze w lato wzielam slub ;)
    W tym roku tez do mnie napisal, co tam jak tam itp, ale dodal do tego „Jak mi jest z Mężem?” ;) takie pytanie zadac, to trzeba miec tupet :p

    Witam sie z Wami z pracy, ide po cos gazowanego do picia bo juz raz w pracy bylam nad WC :p

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    No z tymi znajomościami to różnie bywa.
    Ja miałam przyjaciółkę od dzieciństwa. Poznalysmy się jak miałyśmy 12lat, długo razem, wszystko super. Posypalo się kiedy poznała faceta. Odciela się totalnie.
    Po 5 latach spotykam przypadkiem tego faceta (znam go). Okazuje się że się rozstali. (swoją drogą to wlaściwie to ona go zostawiła i zdradziła z jego kumplem i na dodatek rozstania walnela tekstem że z tym kumplem w ciąży jest - co było nieprawda jak się potem okazalo), wychodzi tak że sporo czasu spędzamy ze sobą. On dochodzi do siebie po rozstaniu (i mega burzliwym związku jak się okazuje). W tym czasie odzywa się do mnie ta dziewczyna, przeprasza za milczenie, że była głupia że dała na stratę przyjaźń itd. Chcę się spotkać. No dobra, spoko.
    I ona na spotkaniu gadka gadka i z tekstem do mnie ze jej faceta odbiłam XD no suuuper a to ciekawe :P spotkanie dość zabawne było (w sensie z czasem tak sobie myślę że to wręcz śmieszne było) ;D
    Spotkanie zakończyłam, sensu nie ma siedzieć.
    W między czasie poznałam swojego obecnego męża. Dość długo się spotykaliśmy już. Coś tam się kroilo większego ;)
    A co ja widzę? Wiadomość od tej dziewczyny. Jedno wielkie przepraszam za głupotę, ze to bez sensu tracić przez faceta tyluletnia przyjaźń itd. I prośba o spotkanie. Gadam z (wtedy jeszcze nie) mezem co o tym myśli, mówi idź sprawdź, może faktycznie po latach zmadrzala i zależy jej na tej znajomości. No to poszłam XD z początku fajne spotkanie gadka normalna już nadzieja ze babka się zmieniła i dojrzała ale gdzież tam! :D znów walkowanie tematu czy robiłam to czy tamto z tym chłopakiem. Nie byli już razem od jakiegoś czasu, długo już dość. A ta dalej do mnie :P i najlepszy tekst "ja zawsze mogę mieć każdego faceta którego Ty byś chciała" :D XD także ten... No cóż widać tego jednego (mojego męża) mieć nie może :P
    Nie wiem co bym zrobila gdyby się znów odezwała. Po prostu nie wiem. Minęło tyle lat...
    Ale powiem wam że niezły film można z tej opowieści zrobić ;D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek moze chciał się upewnić czy jesteś szczęśliwa bo jakby nie to wiesz pewnie służy pomocą :D XD

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 1861 1862 1863 1864 1865 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ