X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 22 września 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex0806- pomyślimy nad Manekinem. My też od czasu do czasu tam jesteśmy :)

    A co do jajnika to może owulacja Ci się zbliża :)

    Alegzi- dziękuje, wiele osób nigdy tego imienia nie słyszało hehe. Ale za to, np. w szkole moje imię się nie powtarzało. Choć ostatnio poznałam też dziewczynę, która ma tak na imię jak ja i dla nas obu była to nowość hehe.

    Pozdrawiam dziewczyny. Udanego weekendu :)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 września 2017, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nawet wczesniej spać iść nie można bo potem nadrabiania :D

    Alex-jak najbardziej moze juz cos zaczyna sie dziać - a przynajmniej bierz taka możliwość :D
    Też jestem ciekawa co sąsiedzi a tą Twoją muzykę zrobią-może zaczną śpiewać do niej? :D :D

    Mari-znam kilka Martyn ale Martin nie. Faktycznie niespotykane i dobrze przynajmniej sie wyróżniałaś :D ja mam starsze imię wiec tez nie bylo w całej szkole drugiej takiej :D jak byłam młodsza nie lubiłam swojego imienia-teraz już się uspokoiłam pod tym względem, a mąż je uwielbia ;)

    Pizza czekoladowa...hmmm ciekawy pomysł ale nie chce wiedziec ile to ma kalorii (nie jestem ns diecie ale mam skrzywienie zawodowe i lubię takie rzeczy wiedzieć ;) )

    Ja mam w planach lenistwo i sesje filmowe ;) wypożyczyliśmy jakieś filmy z biblioteki (jak ja ją lubię ;) ) i będziemy w ten deszczowy weekend oglądać filmy a co :D mamy jeszcze plan spotkać sie ze znajomym ale to chyba w niedziele prędzej o ile się uda ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • mokka Autorytet
    Postów: 1021 438

    Wysłany: 23 września 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie słodkie lenistwo :))
    Spacer z pieskiem, chociaż jej się też nie chce w taką pogodę. Dostałam pieska 2 msc na urodziny, więc mam co robić- utrzymanie czystości w domu z nią to kwestia godziny :) wiecie o czym mówie. Poza tym jest słodka i kochana.
    Może jakaś kolacja z mężem albo kino.

    Obecnie wkręciłam się w serial Lucifer -polecam dziewczyny !



    mthfr 677 hetero, 1298 hetero, PAI hetero, brzydkie cytokiny 5 x IUI
    3 lata starań, 2x biochemiczna - maj 2017, styczeń 2018 :(
    atdcjw4zirwf79qi.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 września 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mokka wrote:
    U mnie słodkie lenistwo :))
    Spacer z pieskiem, chociaż jej się też nie chce w taką pogodę. Dostałam pieska 2 msc na urodziny, więc mam co robić- utrzymanie czystości w domu z nią to kwestia godziny :) wiecie o czym mówie. Poza tym jest słodka i kochana.
    Może jakaś kolacja z mężem albo kino.

    Obecnie wkręciłam się w serial Lucifer -polecam dziewczyny !

    Rozumiem o czym mówisz bo mam 4 papużki w domu :D też kwestia godziny czystości ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 września 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka - ogladalismy Lucifera ale ten ostatni sezon do nas nie przemawia. Ale nie zniechęcam może Wam podpasuje. ☺
    Moje pizze były z tym co było w lodowce czyli standardowo.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 września 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje imię to Edyta.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Kalarepka Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 23 września 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiecie co? Nie wytrzymałam! Wstrzymałam się z pójściem do łazienki o godz 4 do prawie 8. I zrobiłam test. Widzę tam bladziutką kreseczkę. Wiele razy wydawało mi się, że ją widzę, ale zawsze sobie to wmawiałam. Teraz tam jest!
    Ogarniam się i lecę na bete.

    oar8yx8dyq4nd2ny.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 23 września 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalarepka- to trzymamy kciuki :-). Daj znać jaki wynik bety Ci wyszedł;-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • mokka Autorytet
    Postów: 1021 438

    Wysłany: 23 września 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalarepka wrote:
    Dziewczyny, wiecie co? Nie wytrzymałam! Wstrzymałam się z pójściem do łazienki o godz 4 do prawie 8. I zrobiłam test. Widzę tam bladziutką kreseczkę. Wiele razy wydawało mi się, że ją widzę, ale zawsze sobie to wmawiałam. Teraz tam jest!
    Ogarniam się i lecę na bete.

    Cudownie. Trzymam kciuki!

    Jakie seriale na te zimne wieczory polecacie?

    mthfr 677 hetero, 1298 hetero, PAI hetero, brzydkie cytokiny 5 x IUI
    3 lata starań, 2x biochemiczna - maj 2017, styczeń 2018 :(
    atdcjw4zirwf79qi.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 września 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalarepka, trzymamy kciuki!!! Daj znać jak będziesz wiedziała coś więcej :)

    Dziewczyny, ale z Was ranne ptaszki :) ja się wczoraj położyłam po 23, a zasnęłam bodajże po 3 :( rozregulowałam organizm przez urlop. No, ale wstałam o 9:30 chociaż byłam mega zmęczona. No nic może przynajmniej dziś zasnę koło tej 23.

    W kuchni parzy mi się siemię lniane. Zaczynam moją przygodę z nim. Nie lubię tego smaku. Przypomina mi to gluty po zaparzeniu, ale coż człowiek nie zrobi dla zdrowia i urody? :)

    Po śniadaniu mykam na zakupy jedzeniowe.

    Życzę udanej soboty :)




    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 września 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalarepka, trzymamy kciuki!!! Daj znać jak będziesz wiedziała coś więcej :)

    Dziewczyny, ale z Was ranne ptaszki :) ja się wczoraj położyłam po 23, a zasnęłam bodajże po 3 :( rozregulowałam organizm przez urlop. No, ale wstałam o 9:30 chociaż byłam mega zmęczona. No nic może przynajmniej dziś zasnę koło tej 23.

    W kuchni parzy mi się siemię lniane. Zaczynam moją przygodę z nim. Nie lubię tego smaku. Przypomina mi to gluty po zaparzeniu, ale coż człowiek nie zrobi dla zdrowia i urody? :)

    Po śniadaniu mykam na zakupy jedzeniowe.

    Życzę udanej soboty :)




    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 września 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do seriali to ja nie oglądam nic na dzień dzisiejszy :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 września 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, z moją pobudką sąsiadów nic nie wyszło, bo o 7.30 mnie ubiegli. Znowu się darły... Ja nie wiem, nie można wyjść z domu bez wrzasków? Dziewczynka ma ok 7 lat a chłopczyk 5. I to ona z matką jest najgłośniej w całym bloku...

    Jak wyszli, na szczęście szybko, zasnęłam ponownie i spałam do 9.30 :) Byłam już w sklepie, teraz jakieś śniadanko, sprzątanie i czekam z obiadkiem na męża :)

    Kalarepka, trzymamy kciuki :)

    A siemię lniane to na trawienie? Mój mąż kiedyś pił, jak niby miał podejrzenie refluksu. Ale nie pomagało...

    Co do seriali, ja pochłaniam różnorodne namiętnie :D Ale wszystkie fajne się pokończyły, albo popsuły na ostatnich sezonach i oglądam bardziej z sentymentu. Lucifera nie oglądałam, ale może mężowi się spodoba to razem zaczniemy :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 września 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz mnie coś trafi... cały czas plamienie :/ myślałam że przeszło, a dzisiaj znowu lekko krwista maź :/ Nigdy mi się tak nie przedłużało, ale może to przez to, że miałam bardzo skąpy okres i nadal się "czyści" wszystko?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 września 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalarepka i co? Czekamy na wyniki z Tobą! ;)

    Alex a niech to moze uda sie następnym razem :D

    Alegxi-no przyzwyczajenie do wstawania rano ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Kalarepka Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 23 września 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki będą po 13.. Zwariuje do tej pory! Od rana jest mi niedobrze, taka klucha w gardle, może to z nerwów, nie wiem. Aż wzięłam uż w pracy.

    A z seriali, ostatnio trafiłam na 3 pierwsze odcinki 'Kroniki Times Square' (choć oryginalny tytuł jest zupełnie inny, jakby ktoś szukał) na HBO. Nie żebym się wciągnęła, ale jak trafię to oglądam. Tematyka - kasa, dragi i prostytutki, więc nie każdy lubi :) Ewentualnie 'Vinyl' - tematyka podobna, tylko bardziej o biznesie muzycznym.

    oar8yx8dyq4nd2ny.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 września 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak szybko, u mnie wyniki są na drugi dzień po 12 zawsze. Raz betę robiłam, to świra szło dostać. Ale skoro test pozytywny to będzie dobrze, trzymamy kciuki :) Jeszcze godzinka :)

    Ja gotuję, sprzątam i męczę Accantusa znowu :D Moi sąsiedzi chyba wiedzą, kiedy jestem sama w domu bo wtedy Accantus na full i sobie dośpiewuję :D Na dworze masakra, leje tak jakby miała być znowu powódź w Opolu.

    Oglądała któraś z Was "Grę o tron"? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2017, 12:03

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 września 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalarepka, to i tak szybko. Jak ja robiłam betę to musiałam czekać cały dzień na wyniki. Koszmar.
    Masz już wyniki? :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 września 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, szkoda, że nie udało Ci się obudzić sąsiadów. Długo już wytrzymujecie takie hałasy?

    Mnie zaczęło mulić, ale muszę dać radę dziś do 22. A potem położę się w końcu o normalnej h spać. Muszę jeszcze skoczyć do sklepu po jakąś zieleninkę do ziemniaków i zakupy z głowy na ten weekend będę miała.

    kalarepka, ja tu czekam na Twoją wiadomość jakby to chodziło o moją betę :) Trzymam kciuki. Daj znać jaki masz wynk.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 września 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od ponad 2 lat tu mieszkamy. I te dzieci im starsze tym gorsze, a matce chyba odbiło. Jest czasem chwila wytchnienia jak do ojca jadą bo nie mieszka z nimi. Wtedy sama matka siedzi cicho... takie uroki życia w bloku niby ale mam takie dni że poszlabym tam zadymę zrobić. Sąsiedzi niekiedy im coś powiedzą ale te i tak swoje. Dzień w dzień rano sie drą, a później dopiero ok 20 przychodzą do domu i też czasem jest bardzo glosno

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ