X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, ale nie myslslam ze tak szybko nadrobie :D zaraz bede na diete przechodzila jak tak dalej pojdzie :p ale jednak sytuacja jest taka, ze brzuch zaczal sie pojawiac do przodu to i waga rosnie :) niech rosnie

    Cytomegalia - cmv - wirus i to ponoc weneryczny haha :p ale tak naprawde w wieku dzieciecym sie glownie przechodzi ;)

    Alex, uwazaj na tego chomika- tak sie w horrorach zaczyna :D

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mhm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2020, 14:29

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit, a nie jest tak, ze po prostu zaczelas zwracac na niego uwage ? :)
    Ja nie mialam nigdy typowo owulacyjnego sluzu - i pomogl conceive :)

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinye wrote:
    Hej dziewczyny,
    w końcu wyszło słoneczko i zbliża się termin owulacji, więc humorek dopisuje. Stresuje mnie tylko, czy faktycznie ta owulacja u mnie występuje. Po moim wyniku AMH ginekolog nie chce się podjąć monitorowania cyklu, przepisała tylko Ovarin. Miłego dnia
    Witaj. Jak to lekarz się nie podjął monitorowania cyklu? To jak ona chce Cię leczyć? Ja bym zmieniła lekarza na bardziej nastawionego na pomoc a nie suplementację w ciemno

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przepraszam, że się tak Wam wbijam w wątek.
    Alex jak się czujesz? Jak tam fasolka? :)

    alex0806 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paulinye Ekspertka
    Postów: 208 98

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Witaj. Jak to lekarz się nie podjął monitorowania cyklu? To jak ona chce Cię leczyć? Ja bym zmieniła lekarza na bardziej nastawionego na pomoc a nie suplementację w ciemno

    Po odebraniu wyniku AMH stwierdził, że ona się nie podejmie, ponieważ to trzeba zgłosić się do specjalistycznej kliniki niepłodności. AMH = 3,992 ng/ml. Jestem właśnie w trakcie szukania innego lekarza, szkoda, ponieważ zaczęłam chodzić do obecnej ginekolog z polecenia i wydawała mi się na prawdę konkretna. A parcie na maleństwo jest ogromne :)

    nzjd9jcg6z6mqaqf.png
    klz9tv73mh4koy9p.png
    x7g1u6bdz9fwpu62.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Cześć dziewczyny, przepraszam, że się tak Wam wbijam w wątek.
    Alex jak się czujesz? Jak tam fasolka? :)
    Hej Magda ;) dziękuję że pytasz ;) dzisiaj mam wizytę u lekarza więc powiem więcej wieczorem, ale jak na razie nastawiam się pozytywnie ;) miałam chwilowe plamienia ale przeszły odkąd pracuje w domu, objawy są, mdłości się czasem pojawiają. Oby malec dzisiaj zdrowo rósł to będzie super;)
    A u Ciebie jak? Wiesz już kogo ukrywasz w brzuszku? :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinye, ale dlaczego nieplodnosci ? Oto moje AMH z 2016 roku:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/51ff20cdb690.jpg

  • Paulinye Ekspertka
    Postów: 208 98

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/65268ada0a5c.jpg

    To moje. Właśnie się zastanawiam, tak mi lekarka powiedziała, był ryk, płacz, załamanie a po chwili stwierdziłam, że chyba przesadziła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 10:12

    nzjd9jcg6z6mqaqf.png
    klz9tv73mh4koy9p.png
    x7g1u6bdz9fwpu62.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    No Lelek chyba czas najwyższy;) ja schudłam 2 kg jak na razie, ale to dziwne bo nie wymiotuje. Może nie przytyje jak moja mama ze mną, prawie 30 kg... jak mnie urodziła to ludzie się miesiąc później pytali kiedy ona w końcu rodzić idzie ;p A tak to drobna kobieta
    Matko właśnie sobie zdałam sprawę z tego że mój chomik to jakiś spiderhamster ;p wali po tej klatce trzymając się sufitu tylko przednimi łapami, spada na dół, znowu się wspina i na plecach przesuwa się po domku ;p zamiast pracować to się na niego gapię ;p

    Hahaha alex mój chomik chodzil po tych górnych szczeblach caly czas :D i rzucał się w trociny :D
    Kiedyś nam uciekł z klatki (nie mam pojęcia jak ten swój gruby tylek przecisnal XD) i schował do pudełka z jedzeniem XD

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinye wrote:
    https://zapodaj.net/c71c3fb79f64c.jpg
    To moje. Właśnie się zastanawiam, tak mi lekarka powiedziała, był ryk, płacz, załamanie a po chwili stwierdziłam, że chyba przesadziła.

    Cześć ;)
    Moim zdaniem przesadziła. Poszukaj lepiej innego lekarza skoro ta odmawia opieki :/ powinna zobaczyć co się dzieje. Wydaje mi się że właśnie powinna monitoring zrobić...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Paulinye Ekspertka
    Postów: 208 98

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też robię, kazała mi jeszcze zrobić progesteron, więc poczekam jeszcze co mi powie za miesiąc na wizycie. Nawet USG nie zrobiła na wizycie, kiedy przyszłam z wynikami.

    nzjd9jcg6z6mqaqf.png
    klz9tv73mh4koy9p.png
    x7g1u6bdz9fwpu62.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz ma klatkę dosyć wysoko na półce to jakby uciekł, pewnie by się zabił. Ale jest zawsze zamknięta więc nie ma jak uciekać;) ogólnie to śmieszny jest ;p już od września do mamy więc ma pół roku prawie ;)
    Paulinye ja na AMH się nie znam bo nie robiłam nigdy i nie studiowała tego jaki wynik powinien być. Mam PCOS więc teoretycznie powinnam mieć pewnie podwyższony. Ale dobrze że nie robiłam bo pewnie bym fiksowała. Dobry lekarz to podstawa więc może rozejrzyj się za kimś kto ogarnia temat. Ile się staracie? I czy masz jakieś choroby że rozpoczynasz taką diagnostykę?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinye wrote:
    Tak też robię, kazała mi jeszcze zrobić progesteron, więc poczekam jeszcze co mi powie za miesiąc na wizycie. Nawet USG nie zrobiła na wizycie, kiedy przyszłam z wynikami.
    Progesteron zrób w 7-8 dniu po spodziewanej owulacji.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce Ci tylko powiedziec cos - to AMH zlecila mi moja poprzednia gin, bo stwierdzila, ze nie mam czasu na czekamie na dziecko, musze zachodzic w ciaze teraz i juz, tym bardziej, ze mialam torbiel na jajniku (powiedziala, ze moge zrobic je kazdego dnia cyklu). Jak poszlam do niej z wynikiem badania, to mowi do mnie „Niech Pani sie nie cieszy, ten wynik wcale nie oznacza dobrej plodnosci”. A ja oczy zrobilam jak 5 zl o czym ona mowi. Juz sie zdolowalam, ze dzieci nie bede mogla miec, ze jestem bezplodna, chcialam sie z chlopakiem rozstawac zeby nie mial takiej dziewczyny. Bylam zdolowana. Ale to byla moja odtatnia wizyta u tego lekarza, wiecej do niej nie poszlam. Stwierdzilam, ze jak ma mi ktos potwierdzic moje wyniki to pojde do dobrego lekarza, naprawde dobrego. Czekalam na wizyte prywatna 3 miesiace do ginekologa-endokrynologa tutaj w Wawie, zaplacilam troche kasy za ta wizyte. Ale to ile ja ciepla dostalam od tego lekarza, ile pocieszenia to bylo warte kazdych pieniedzy :) powiedzial mi na koniec, ze on w moim przypadku nie ma co robic bo on sie nie zajmuje „normalnymi kobietami” tylko juz naprawde patologiami- stad takie terminy oczekiwania i zebym znalazla innego lekarza. A to AMH wg niego niczego takiego nie oznacza, obejrzal obraz moich jajnikow i mowi, ze wszystko jest ok.
    Znalazlam moja aktualna Pania Gin. To aniol jest :) przesympatyczna, mozna z nia porozmawiac na temat kazdych watpliwosci, odpowie na kazde pytanie, pocieszy a wrecz podbuduje ! Tamta lekarz odradzam kazdemu teraz :) a tez miala dobre opinie

  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Może ktoś się orientuje, czy pani dzwoniąca z infolinii banku, może pytac o pesel w celu weryfikacji tożsamości. No wkurzylam się, bo wczoraj dzwoniła ja nie zjadłam się podac przez tel to ona mówi, że nie może mi przedstawić najnowszej polityki czegoś tam i zablokowali mi bankowość internetowa. Muszę iść to odblokowac... Jak to się ma do RODO.

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Hej dziewczyny,
    Może ktoś się orientuje, czy pani dzwoniąca z infolinii banku, może pytac o pesel w celu weryfikacji tożsamości. No wkurzylam się, bo wczoraj dzwoniła ja nie zjadłam się podac przez tel to ona mówi, że nie może mi przedstawić najnowszej polityki czegoś tam i zablokowali mi bankowość internetowa. Muszę iść to odblokowac... Jak to się ma do RODO.
    Kurczę puszek chyba nie mają prawa ci niczego blokować! W końcu tyle się mówi o wyłudzeniach itd. Ja to bym im tam wjazd do banku zrobiła że działają niezgodnie z rodo właśnie. To tak jakby ci dzwonili żeby przedstawić ofertę kredytu, ty powiesz że nie chcesz i oni ci blokują kartę. No jakaś parodia.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, mnie nigdy o pesel nie pytaly- jak juz to o date urodzenia ...

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też. Albo o hasło bankowe bo mam takie tajne ustalone, ale nigdy o pesel.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek nigdy o pesel mnie nikt nie pytał.
    O nazwisko panieńskie mamy męża się zdarzyło XD
    A jaki bank?
    I w sumie po co dzwoniła?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 10:47

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 2172 2173 2174 2175 2176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ