X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, a to płacz o tej samej porze? Mogą to być kolki, cos z symetykonem i masaże brzuszka

    Patulka lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda wiadomość o ciąży tutaj to ogromna radość;) to pokazuje że nie można tracić nadziei i nawet po tylu miesiącach starań wkoncu się udało :) dbaj o siebie Miss ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2019, 22:19

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek, to nie są kolki :( po prostu jej się "nudzi"...

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak czytam to są typowe objawy skoku rozwojowego, akurat w czwartek będzie 7 tydzień. Masakra jakaś :(

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 03:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda przetrwasz! :) to tylko chwila będzie a jak będzie radować Cię jak będzie dużo więcej umiała :D
    Mój też kiepsko znosi wszystkie skoki.
    Ja w trudnych chwilach mówię sobie ze on ma gorzej. Działa ;)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 03:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss u Ciebie o tyle sprawa ciężka że masz wyjazdy w teren itd.
    Może lepiej jakbyś powiedziała szefowi o ciąży. Że dopiero co się dowiedziałas, że chcesz pracować ale nie wszystko możesz robić... :) z tego co mówiłaś to fajny facet i zrozumie ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka mam taki zamiar tak powiedzieć :)
    A z tym że fajny facet to już sama nie wiem... trochę zmieniłam myślenie kiedy zobaczyłam te kamere w biurze...
    Wiecie że nawet nic mi o niej nie powiedział i musiałam sama zapytać? Po prostu dla mnie to był szok- wchodzę do biura (to było w zeszły poniedziałek) a tu zonk-kamera... A u mnie w głowie milion mysli- czy ja źle pracuje, czy on myśli że ja coś ukradłam itp... Ale pomyślałam "jak przyjdzie do pracy to na pewno na wejściu mi powie o co chodzi"... nawet w kodeksie pracy jest że pracownik musi być poinformowany o monitoringu :/ no i przyszedł koło 8 (ja przychodzę na 7.15) o cisza... jakby nigdy nic... A ja myślę kurczę co się dzieje, a ten wziął i se w teren pojechał a ja zostalam dalej z pytaniem dlaczego ta kamera tu jest... napisałam smsa do męża czy sama mam zapytać i on mi odp że tak :/ więc jak szef wrócił koło 12 to ja do niego z grubej rury "czy ta kamera jest po to że ja jakoś źle pracuje czy co?" A on tak niechętnie odp że nie tylko ze względów ochrony danych osobowych... No to myślę ok ale na pewno ze względu na mnie też :/

    Najbardziej mnie zabolal fakt że on mi sam na wejściu tego nie powiedział i musiałam sama się zapytać... I teraz mam taki jakiś uraz lekki :/ wcześniej zrobiłabym wszystko żeby dla niego było dobrze, w sensie tyralabym jak wół żeby wszystko było na czas itp ale teraz będę myśleć o sobie bo jestem odpowiedzialna też za drugie życie pod serduszkiem <3 i ono jest teraz dla mnie najważniejsze :)

    axie92 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym to się już witam :)
    Obudziłam się na letrox, zmierzyłam tempke a tam prawie 37 stopni :) ładnie idzie w górę :) Jejku jak pięknie wygląda u mnie w stopce ten napis że 13cs szczęśliwy <3
    Oczywiście u mnie chyba z nerwów strasznie się przewala w brzuchu i mam lekką biegunkę :/ ja od zawsze tak mam że jak mam jakieś mega przeżycie to plus rozwolnienie haha wybaczcie za dosadnosc

    dzisiejszy dzień będzie najdłuższy :/ bo dopiero jutro beta ta najważniejsza bo będzie przyrost albo nie :/ A dziś tylko proga dostanę wynik i jeśli będzie niski to od razu po pracy się wbijam do gina a co mi tam :) najwyżej mnie wyrzuci hehe

    i jeszcze jedna sprawa :) ja to z natury jestem gadułą więc nie wytrzymam z przekazaniem rodzinie dobrych wieści do po serduszku :/ A że w sobotę 2 lutego teściowa i jej teściowa (czyli nasza ukochana babcia która czeka na pierwszego prawnuka) mają obie urodziny to pewnie powiemy im już wtedy :) troszkę się boję że to za szybko ale jak ma być dobrze to będzie dobrze prawda? A wsparcie duchowe rodziny na pewno się przyda ;)
    i tak myślę w jaki sposób to zrobić w sensie przekazać te nowinę :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss myślę, że to dobry pomysł powiedzieć, zawsze dodatkowe wsparcie się przyda, a myślisz też o l4?
    Magda no to na skok rozwojowy trzeba przeczekać jedyna rada, cudownie, że mąż wspiera :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss masz piekna wysoka betę na starcie ;)
    Na pewno będzie pięknie rosła :D
    Myśmy szybko powiedzieli z nastawieniem że w danej chwili w ciąży jestem co by nie było :) z takiej pięknej wieści trzeba się cieszyć ;D
    Myśmy zrobili dyplomy za zdobycie tytułu "wujka, cioci, dziadka, babci" :)

    I masz rację - Ty i wasze maleństwo jest najważniejsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 05:11

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, nie dziwię się że się wkurzylas że nie powiedział o kamerze.. Też bym się wkurzyla. Poczekalabym z powiedzeniem mu do serduszka albo zaświadczenia o ciazy, wcześniej nie. Papier to papier :)
    A rodzicom powiedz szybciej jeśli chcesz :) ja akurat byłam z tych, które czekały, ale podejście Terki jest też okej :)

    Terka, długo trwał u Ciebie taki skok?

    Puszek, ano dobrze ze wspiera bo bym zwariowała. Dobry Mąż to podstawa :) ale takiego sobie wymodlilam ♥️

    Ale nawet M się dziwi że Mala już tak dużo łapie :P zauważył, że ręką zaczęła go dotykać, jakby powoli odkrywa, do czego one służą :P i na głosy bardziej reaguje, do tego więcej wie uśmiecha, a nawet zaczęła wydawać inne dźwięki niż dotychczas :) więc skok rozwojowy widoczny :D

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda więc jak już zaczęła więcej robić to prawdopodobnie jest po skoku :D
    Wiesz do kilku dni. Pierwszy trwał może z 2 dni. Podobno każdy następny jest coraz dłuższy ale nie zauważyłam u malego takiej tendencji wzrostowej. 2 max 3 dni. Z czego noce przesypia mimo wszystko tylko w dzień wtedy daje popalić :)
    On ogólnie jest mega spokojnym dzieckiem. Więc każde rozdrażnienie widać po nim od razu i wiem że to nie jest bez przyczyny ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss z tą kamerą to niezle. I montuje kamere ze względów ochrony danych? Mega dziwne..

    I na ów o beta będzie wysoka. Chwal sie dziewczyno!:D

    A ja po 3 pobudce.od 23.00 nie wiem czy to duzo czy mwlo ale jest okej.:)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss-myślę że nie ma co też teraz myśleć czemu tak zrobił.
    Nie myślałabym na Twoim miejscu czy to Twoja wina czy coś chciał ukryć itd.
    Może nie powiedział na wejściu bo po prostu o tym nie myślał, miał jechać w teren...
    A gdyby chciał Ci walnąć ukryta kamerę to by ją tak zamontowal żebyś jej nie zauważyla przecież :)
    Nie wiem na czym miałoby polegać zabezpieczenie danych osobowych kamera no ale pewnie jakoś to ma działać skoro zrobił ;D
    Nie wiem jak u Ciebie wygląda praca w terenie, sama oceń czy dasz radę i wam nie zaszkodzisz jeżdżąc tak.
    Bo ukrywać ciążę i robić wszystko tak jakby jej nie było sensu nie ma...

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa - czy to dużo czy mało to nie wiem ;)
    Każde dziecko jest inne. A noworodek to całkiem nieprzewidywalny :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek na ten moment myślę o l4 ale dopiero jak mi się zaczną jakieś powazne dolegliwości bo nie wyobrażam sobie latania do wspólnej łazienki na wymioty (mamy 1 łazienkę na piętro) albo jak coś będzie nie tak (odpukac)... A najgorsze jest to że ja źle reaguje na stres a w pracy stresuje się bardzo :(

    Dziewczyny ja na pewno powiem szefowi dopiero jak będę miała miała jakieś zaświadczenie i po serduszku :) wtedy być może będę miała jakąś taryfę ulgowa np z tym terenem :/ gdybym rok temu była o tej porze w ciąży to byłoby słabo bo cały luty (mroźny luty) jezdzilismy w teren na 2-3h i musiałam łazić między wystajacymi prętami zbrojeniowymi :/ nawet bez ciąży było mi ciężko a co dopiero teraz... mam nadzieję że w tym roku nie będzie tak dużo wyjazdów w teren- szczególnie w ten okres od teraz do dostania zaświadczenia :)
    Poza tym wczoraj się wkurzyłam... bo u nas dużo osób przychodzi do biura, większość chora... do tego wczoraj szef miał spotkanie i jeden typek przyszedł taki zakatarzony i z gorączką i siedział tylko kichal i brychal a ja się stresowalam że mnie zarazi :/ ech nie wiem co robić... ten okres jest najgorszy bo pełno choróbsk...

    A co do kamery- już tłumaczę na czym polega ochrona danych osobowych :)
    po prostu jeśli jakieś dane wyciekna z biura to szef będzie sprawdzał na monitoringu czy przypadkiem jakiegoś pendriva nie podlaczylam do kompa, czy nikogo obcego w biurze nie było itp...
    Dał mi do podpisania taki papier że nie mogę korzystać z osobistej poczty, trzymać dokumentów na biurku itp a najbardziej się uśmiałam ostatnim zdaniem "oświadczam że zostałam POINFORMOWANA o monitoringu mojego miejsca pracy i całego biura"... miałam już coś powiedzieć że nie zostalam poinformowana tylko musiałam sama zapytać ale dałam sobie spokój :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss A może żadna dolegliwości Cię nie złapią :) A co do mówienia, ja też powiedziałam wcześniej rodzinie przed serduszkiem i w pracy też musiałam. Jak ma być dobrze to będzie dobrze, A tak myślałam że jak coś ma być nie tak to przecież rodzina może wiedzieć najbliższą. :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa jednak wolałabym żeby cokolwiek mnie dopadło :D wtedy bym wiedziała że dzidzia rośnie :) narazie tylko po cyckach się macam żeby sprawdzić czy bolą haha nie bolą ale są tkliwe :)

    Dziewczyny ja już zmierzam do pracy :) wczoraj wracałam pieszo 5km i mnie strasznie koło jajnika coś ciągnęło :/ od dziś już nie będzie takich pieszych wycieczek tak długich :/ bo wczoraj ledwo do domu doszłam

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę się do pracy :) Odezwę się wieczorem pewnie z wynikiem proga :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss szkoda że nie powiedziałaś o tym monitoringu nic. Ze nie powiedział a powinien. Szkoda. No ale już chyba nie m sensu wracać do tego. Jest i będzie. Przyzwyczaisz się :) na pewno nie masz sobie nic do zarzucenia i dobrze pracujesz :)
    To na pewno przez te dane, nie przez Ciebie czy jakieś podejrzenia szefa :)

    No ja właśnie o Tobie myślę pod kątem tych terenow. Żeby nic wam się nie stało zanim powiecie. Bo póki on nie wie to nie ma obowiązku nic zmieniać czy ułatwiać Ci bo po co? A jak będzie wiedział to stanie się to jego obowiązkiem :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 2170 2171 2172 2173 2174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ