X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Mari bardzo współczuję boli od kamieni :( moja mama miała takie ataki, na początku krótkie max 10sek a już na końcu trzymało ją cały dzień i noc- na rano pojechaliśmy na pogotowie i od razu na stół :/ mówiła że najgorszy ból jaki czuła w życiu :(
    Trzymaj się kochana

    Ja już w domku i weekendzik :) szef mi dziś zaserwowal niezły dzień- musiałam zrobić 2x więcej niż zawsze bo sobie wymyśliłam dzień wolny jutro :/ W takich momentach mam ochotę mu kiedyś walnąć l4 i nie patrzeć na nic... Ale najważniejsze że już weekend :) mezuś dziś miał wolne i całe mieszkanie wysprzatal <3
    Miss dobrze, że te kilka dni odpoczniesz. Jest to bardzo ważne na początku ciąży :) A szef niepoważny, żebyś w 1 dzień pracy musiała zrobić tyle co w 2? W końcu urlop jest Twój i ci się należy...

    Ja mam urlop świeży i też pewnie będę sobie wykorzystywać. Na pewno na prenatalne wezmę urlop, żeby mieć cały dzień dla dzidziusia :) W środę mam lekarza na 15.30, więc powiem szefowej że się o 14.30 muszę urwać i odrobię, albo coś. W sumie pracując w domu to nie wiem czy mi się należy ten czas na wyjścia do lekarza? Który przysługuje ciężarnym? Czy któraś się orientuje, jak to wygląda?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie czy to nie byl wlasnie taki skurcz Braxtona, bo trwalo to doslownie 5 sekund, zmienilam pozycje bo sie przestraszylam i od razu przeszlo... Wizyte mam w poniedzialek i wtorek. Narazie nie panikuje jeszcze jakos mocno ;) Zauwazylam, ze co 2 tygodnie mam jakies rewelacje :p nie wiem czy to skokowo jakos jest czy jak, doslownie mija 2 tygodnie i mam cos nowego ...
    Jeszcze dzisiaj mi sie snilo, ze zamordowalam jakas kobiete bo mi sie do domu wlamala :o no mowie Wam, takie cida na kiju mi sie snily, wszedzie krew byla, noże:o :p musze pic przed snem melise, moze wtedy beda mi sie snily jednorozce ;)

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Zastanawiam sie czy to nie byl wlasnie taki skurcz Braxtona, bo trwalo to doslownie 5 sekund, zmienilam pozycje bo sie przestraszylam i od razu przeszlo... Wizyte mam w poniedzialek i wtorek. Narazie nie panikuje jeszcze jakos mocno ;) Zauwazylam, ze co 2 tygodnie mam jakies rewelacje :p nie wiem czy to skokowo jakos jest czy jak, doslownie mija 2 tygodnie i mam cos nowego ...
    Jeszcze dzisiaj mi sie snilo, ze zamordowalam jakas kobiete bo mi sie do domu wlamala :o no mowie Wam, takie cida na kiju mi sie snily, wszedzie krew byla, noże:o :p musze pic przed snem melise, moze wtedy beda mi sie snily jednorozce ;)
    Haha czasem nawet jednorożec może być przerażający;p mi się nie raz dni jazda konna albo latanie, a wtedy jest jakieś takie uczucie błogości i tego że można wszystko ;)
    Ale od jakiegoś czasu albo nic mi się nie śni albo seks ;p zasypiam jak kłoda i wstaję jak kłoda.
    Lelek to w przyszłym tygodniu wizytujemy ;) my jutro idziemy po odbiór tych kariotypow jeszcze. Oby wszystko było w porządku.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Terka o 3 było karmienie ale takie dłuższe :P

    My dziś byłyśmy ma spacerze, 7,5km :) :) I miałyśmy mega niespodzianke - moja koleżanka wysłała nam paczke z okazji narodzin Karoli - ubranka i zabawki, herbatę dla mnie, whisky dla M, a ja jeszcze dostałam specjalny prezent, aż się pochwalę :D

    qs9lef.jpg
    Bransoletka ♥️

    A aaa i mój M też chory...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 18:59

    panipuchatkowa, puszek369, alex0806, MissKathy92, Mari92, Lelek, terka lubią tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda piękna! Ja mam z tej samej firmy bransoletkę od męża. :)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia widziałam na insta, piękne <3
    My dzisiaj z nudów założyliśmy instagramie naszemu psu ;p jakby któraś preferowała to beagle.tobi ;p mąż będzie na nim głównie aparat teraz testował ;p
    W ogóle dotarło do nas że będziemy mieli wrześniowe dzieci: maluch się urodzi jakoś w połowie, a nasz piesu ma urodzinki 28 września;p
    Mnie też lapie katar ;/ wygrzewam się właśnie w wannie. Bo nawet nic na to nie wezmę;/

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Miss dobrze, że te kilka dni odpoczniesz. Jest to bardzo ważne na początku ciąży :) A szef niepoważny, żebyś w 1 dzień pracy musiała zrobić tyle co w 2? W końcu urlop jest Twój i ci się należy...

    Ja mam urlop świeży i też pewnie będę sobie wykorzystywać. Na pewno na prenatalne wezmę urlop, żeby mieć cały dzień dla dzidziusia :) W środę mam lekarza na 15.30, więc powiem szefowej że się o 14.30 muszę urwać i odrobię, albo coś. W sumie pracując w domu to nie wiem czy mi się należy ten czas na wyjścia do lekarza? Który przysługuje ciężarnym? Czy któraś się orientuje, jak to wygląda?
    Nie wiem czemu mój szef tak robi, coś mu ostatnio odbija... ma dużo roboty i część zwala na mnie więc muszę się sprezac żeby wszystko porobić :/

    Dziewczyny czy to normalne że mnie czasem tak bardzo boli brzuch ale to mija tak po ok 2 min? Kurczę już sama nie wiem co myśleć :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss tak, początkowo boli ;) szczególnie jeśli przez cały dzień coś robisz. Mnie zwykle w pracy zaczynał boleć tak godzinę przed końcem. Teraz mam spokój;) jedynie czuje jak mnie czasem coś pociągnie, jakby mięśnie wzdłuż brzucha jak się obracam. Ale ja głównie teraz leżę, siedzę, costam się poruszam w kuchni albo do sklepu wyskoczę. Więc u Ciebie na pewno to mocniej odczuwalne będzie bo pracujesz ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Miss tak, początkowo boli ;) szczególnie jeśli przez cały dzień coś robisz. Mnie zwykle w pracy zaczynał boleć tak godzinę przed końcem. Teraz mam spokój;) jedynie czuje jak mnie czasem coś pociągnie, jakby mięśnie wzdłuż brzucha jak się obracam. Ale ja głównie teraz leżę, siedzę, costam się poruszam w kuchni albo do sklepu wyskoczę. Więc u Ciebie na pewno to mocniej odczuwalne będzie bo pracujesz ;)
    Ooo to ja też tak mam że godzinę przed końcem pracy mnie już coś zaczyna pobolewac :/ teraz wróciliśmy z zakupów i to samo :/ musiałam od razu się położyć i po chwili przeszło... A staram się oszczędzać

    Poza tym normalnie szczękę mi rozsadza :( tak mnie zęby bolą że to jakaś masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 19:48

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda też widziałam na instagramie jakie super rzeczy dostaliscie :D

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss z tymi dziąsłami i zębami to jest tak, że od wysokiego proga mogą być problemy. Mi chyba że 2 tygodnie ósemka rosła i bolało jak cholera. Ale przeszło;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że może wyglądam na chwalipiete, ale tak się cieszę! Bo się nie spodziewaliśmy, wydała kupę kasy, aż mi głupio. I jestem wdzięczna Panu Bogu, że mam takich dobrych ludzi wokól - modlą się za mnie, pomagają, a tu jeszcze prezenty do tego :D

    alex0806 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex no jakaś masakra z tymi zębami...

    Magda weź przestań z tą chwalipieta :D ciesz się z prezentu i z dobrych duszyczek wokół siebie ;)

    Ja tak się zastanawiam kiedy powiedzieć swoim przyjaciółkom o ciąży :) ostatnio jedna dzwoniła i się pytała jak tam ogarnianie kliniki- musiałam naklamac że narazie czekamy na wiosnę i tak na luzie wszystko bierzemy, bez pospiechu :P
    Chciałabym im w przyszłym tygodniu powiedzieć ale chyba poczekam dla bezpieczeństwa na serduszko :) tydzień mnie nie zbawi a będę spokojniejsza... wiem że to nie tak że zapesze czy coś ale jednak poczekam :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka przyjaciolka to skarb Magda ;) pamieta o Tobie, chce ci sprawic przyjemnosc i jeszcze niespodziewanie to robi ;)
    Miss jak chcesz poczekać ba serduszko to poczekaj, później im pokażesz zdjęcie malucha ;) moja od razu po bladzioch pozytywie wiedziala :) ale mam ją tylko jedną taką bardzo bliską
    Dziewczyny co na katar mogę sobie zapodać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 20:20

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, ja bym poczekala do serduszka, ale to ja :P

    Alex, tylko woda morska, niestety :(

    alex0806 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro zakupię... Bo czuję że się zaczyna. Mąż na mnie naprychał i już mi się przytyka nos.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do serduszka :) bo raczej i tak z nimi się nie spotkam w przyszłym tygodniu :) ta moja jedna przyjaciółka by wiedziała tego samego dnia co zrobiłam test ale akurat się rozchorowala i nie mogła do mnie przyjechać :P A też nie chce pisać smsa czy na fb- wolę osobiście przekazać taką nowinę :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wolałam osobiście :)

    Alex a gdyby gardło to ja brałam tantum verde i isle :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda jaka tam z Ciebie chwalipięta proszę Cię. :D

    A jak mąż? Mój o 17.00 miał goraczke 39.4 zbijaliśmy okladami i prysznicem i na szczęście zeszlismy do 37.4.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 7 lutego 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gorączki nie ma, katar i gardło :/

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
‹‹ 2216 2217 2218 2219 2220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ