X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, super prezenty ❤️

    Moj mial zapalenie zatok 2 tyg temu - tez w domu posiedzial tydzien. Plucze sobie nochala co jakis czas, nawilzac w sypialni po jego stronie stoi i mowi, ze mu lepiej:) ja na szczescie nie zalapalam od niego puk puk. Bralo mnie cos kilka dni temu, ale mam nadzieje, ze odpuscilo i juz nie bedzie probowalo zaczynac.
    Panipuchatkowa- Twoj to pewnie od Ciebie zalapal co? Tez po porodzie mialas infekcje ?
    Miss, ja bym poczekala i tak jak pisze Alex wyskoczyla razem ze zdjeciem malucha z usg :) ja tak powiedzialam rodzinie ;) ze chcielibysmy im kogos przedstawic i pokazalismy zdjecie z usg :) ale ja juz pokazalam w 13 tygodniu to byl kawal chlopa na zdjeciu :D
    A moim rodzicom, w zwiazku z tym, ze to bylo przed samymi Swietami Bozego Narodzenia, powiedzielismy ze byl u nas Mikolaj w tym roku wczesniej i zostawil dla nich jakis prezent pod choinka u nas ;) i dalismy usg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 21:13

    terka lubi tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lutego 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek super akcja :) My chcemy po prenatalnym dziadkom powiedzieć, to może wykorzystam, że chcielibyśmy im kogoś przedstawić i wtedy foteczka z prenatalnych :)

    Mój nie ma gorączki na szczęście, tylko te zatoki. Mi się już konkretnie nos zatkał. Herbatka z imbirem, miodem i cytryną na noc, kubek 0,7 wszedł cały, także teraz grzeję się w łóżku już. Dobranoc dziewczyny :*

    Lelek lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 lutego 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek możliwe że ode mnie się zaraził. Oby szybko wyzdrowiał.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 8 lutego 2019, 02:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój M tak grzeje w sypialni że wytrzymać się nie da, 23 stopnie sa na końcu pomieszczenia, a my mamy łóżko przy grzejniku to nie wiem, ile jest.. Wkurzyłam sie na niego bo Karolina cała spocona, za ciepło jej (a ma łóżeczko obok termometru). A on mówi że mu zimno, a gorączki nie ma. To ja już nie wiem..

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 8 lutego 2019, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to dziwne.:\

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 8 lutego 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne, dziwne...

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 8 lutego 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :)

    Magda no dziwne zachowanie męża... No ale takie grzanie za dobre nie jest... Jak już musicie tak ostro to mała porozbierajcie-szczeliwa będzie :P
    My mamy chłodniej - coś koło 19-20 stopni zazwyczaj. Lepiej się oddycha i funkcjonuje.

    Myśmy mieli wczoraj szalone popołudnie. Mezulo po pracy pojechał do babeczki bo miała grę do odsprzedania (koszt zmniejszony o jakieś 60-70 zł :P) :)
    Potem przyszli goscie do małego (przy okazji do nas ale nie oszukujmy się - chodziło o szkraba XD) a potem go jeszcze do sklepu wyciągnelam :P
    Padł biedny zmęczony ok 20, ja zresztą podobnie :D

    Z tą grą to też fajne
    mąż : ale w sumie to on za mały jest na tą gre
    żona : Ty ale to gra dla nas, ja ją chciałam XD
    Mąż oczy, wielkie "ahaaaa" i śmiech :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 07:13

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 8 lutego 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam z rana :-)
    Wczoraj żona mojego kolegi urodziła syna Pawełka 57cm i 4060g.

    A co do grzania to też mam chłopa, który ciepło lubi. A ja wolę jak jest ciut chłodniej.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 8 lutego 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;* ja się witam zasmarkana;/ muszę iść po tą sól morską...
    Terka a co to za grę kupiliscie? :) U was to już uzależnienie chyba ;p tez bym w coś fajnego z mężem pograla ale mamy tylko monopoly z planszowek, jengę i takie potworki jakieś. Musimy poszukać czegoś ciekawego na 2 osoby ;)
    Mari gratulacje dla kolegi ;) duży chłop;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 8 lutego 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również się witam :)
    Właśnie wróciłam z labu, zrobiłam podstawowe badania te pierwsze w ciąży i zapłaciłam niecałe 200zl- aż się zdziwiłam że tak tanio :P
    Oczywiście musiałam poklocic się z mężem bo jak wróciliśmy do domu to zaczął gadać że ostatnio jego kolega sprzedawał wózek to mogliśmy kupić... ja do niego mówię że wózek kupić to nie tak hop siup a poza tym bez sensu narazie kupować bo jeszcze nic nie wiadomo :/ to zaczął gadać coś o tym że ja mówiłam że pewnie będziemy o dziecko się starać dwa lata bla bla bla to się wkurzyłam i się wydarlam że chyba według niego to za szybko nam się udało bo przecież miały być dwa lata a wyszedł rok... wkurzył mnie tak że aż zaczęłam krzyczeć czego już nie robiłam od początku roku :/ bo ja nie lubię takiego głupiego pierdolenia jak się nie wie o co chodzi...
    Ech dobra wygadalam się :D
    Zaraz jedziemy do moich rodziców posiedzieć bo dziś dzień wolny- mąż na noc do pracy :)
    Życzę Wam udanego dnia ;)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ewera Znajoma
    Postów: 20 33

    Wysłany: 8 lutego 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny;-)
    Piszę, bo jestem trochę zdezorientowana i nie wiem, co powinnam zrobić.
    Staramy się o dzidziusia 3 lata. Na początku słyszałam, że to coś u mnie, mimo że wyniki hormonalne ok. Raz minimalnie podwyższony testosteron.
    Pakowali we mnie hormony clo i zastrzyki z pregnylu albo gonapeptylu.
    W końcu - po 3 latach- okazało się, że mąż ma słabą morfologię. Zmieniliśmy klinikę i właśnie czekamy na pierwszą wizytę 14.03
    W tym cyklu pierwszy raz od dluzszego czasu lekarz nie dał mi zastrzyku. Uznał, że z takimi wynikami męża to bez sensu. Many czekać na androloga. I tu się zaczyna. Dzisiaj 35 dzień cyklu. Z pregnylem zwykle kończy się na 31. 3 dni temu zaczęły mnie bardzo boleć piersi. Zdarza się przed okresem, więc uznałam, że się zbliża. Wczoraj ból ustał. Rano pojawiła się plamka. Potem jeszcze trochę. I cisza. Nic. Dwa testy negatywne. Ja czuje się świetnie.
    Wiem na pewno, że 22 dnia cyklu mialampęcherzyk 18mm. Raczej pękł, bo 26 dniu cyklu był ładny progesteron. O co chodzi? Czy któraś miała podobną sytuację? Z góry dziękuję za pomoc. Jutro jak coś znowu progesteron i betę zrobię.

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 8 lutego 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewera na test mogło być jeszcze za wcześnie. Myślę że możesz spróbować zrobić betę. Miałaś plamienie wczoraj? To mogło być zagniezdzenie, skoro nic się nie rozwinęło. Beta zaczyna rosnąć dopiero po zagniezdzenie więc teoretycznie jutro może coś beta wykryć. Powodzenia ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 8 lutego 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewera-tak jak Alex pisze, jeśli wczoraj miałaś plamienie małe to mogło być od zagniezdzenia. Wtedy testy jeszcze nie wyjdą. Spróbuj bhcg w laboratorium zrobic :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 8 lutego 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex myśmy kupili grę "Olaf w beczce". Prosta, nie wymagająca myślenia gra dla dzieci (czyli akurat dla mnie XD) typowo losowa gra :)
    Dzisiaj będziemy ją testować bo wczoraj czasu nie było nawet :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 8 lutego 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka ciekawie, będziecie w przyszłości grać z Andrzejkiem ;)
    Kurczę ja mam nadzieję że ten katar nie zaszkodzi maluchowi... Już się stresuję bo wszystko było super, a teraz to :(

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 8 lutego 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) my wczoraj też kupilysmy grę tajniacy :) musimy zebrać ekipę do grania :)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 8 lutego 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Terka ciekawie, będziecie w przyszłości grać z Andrzejkiem ;)
    Kurczę ja mam nadzieję że ten katar nie zaszkodzi maluchowi... Już się stresuję bo wszystko było super, a teraz to :(

    Tak planujemy że teraz my później z małym ;)
    Chcemy zarazic go grami, gdzie można razem pograć i spędzić razem czas a nie każdy osobno.
    Katar nie zaszkodzi maleństwu. Spokojnie. Co najwyżej Ty się trochę pomeczysz :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 8 lutego 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Hej dziewczyny :) my wczoraj też kupilysmy grę tajniacy :) musimy zebrać ekipę do grania :)

    No tu więcej trzeba osób :)
    Brzmi ciekawie :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Bisia94 Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 8 lutego 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-).
    Ja już drugi tydzień staram się zdrowo odżywiać, idzie mi całkiem dobrze i staram się jeść w miarę regularnie i wzielam rozwód ze słodyczami. W weekend to sobie troszkę pozwolilam bo tez nie dajmy się zwariować:-). Ale jestem z siebie zadowolona. Niecierpliwie czekam zeby moc zrobić test chociaz podświadomie chyba czuje ze nic z tego . Temp tez taka sobie w sumie. A Wam z tego co widzę to ładnie rośnie jak jest ciaza A u mnie to nie wiadomo jak . Ostatnio też czulam sie jak na przeziębienie ale herbatka z cytryną, miodem i imbirem i git :-). I ogólnie to jestem strasznie rozdrazniona, taka nerwowa sama nie wiem O co chodzi mi ;/.

    Alex kuruj się, kuruj :-).

    Miss ten Twój mąż, faceci to tak mają, bujaja czasem w obłokach i nie mysla chyba realnie. Ale co z czasem trzeba się z nimi posprzeczac :-P. Mogliście kupić wózek rok temu chyba zeby czekał w razie co xd. Musisz mu wytłumaczyć ze na kupowanie bedzie czas i nie jedna okazja bedzie.

    Puszek, chętna do grania :-D.

    Magda moj to tak sobie lubi grzać tak po prostu az mnie czasem do szalu doprowadza wiec rozumiem Cię O.o . Chociaż u nas i tak na 21 stopni ustawione z reguły, ale jak mieszkałam u rodziców w domku z kominkiem to jak tata potrafił dopiec to ze 26 stopni w domu bylo szok :/ O.o .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 10:18

    puszek369, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    fyr6xzdvfppse0y7.png

    MTHFR Heterozygota, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, jajniki podpadajace pod PCOS, późna owulacja.

    1 cs - ciąża biochemiczna 09.2018
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 8 lutego 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, normalnie mamy 19-20 stopni, tylko wczoraj mu coś odwalilo i włączył grzejnik. Szkoda mi go bo widziałam że się źle czuje, no ale bez przesady z temperatura w pokoju :/

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
‹‹ 2217 2218 2219 2220 2221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ