X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa, super ;) ja z moim M jestesmy 8 lat w tym roku :)

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex mi czasem tak się dzieje że nogi puchną niestety, najgorzej latem właśnie- więc nie łączę tego z ciążą ale powiem o tym dla lekarza na następnej wizycie :)

    Patulka ja bardzo chętnie się pisze na wspólne świętowanie :D

    Puchatkowa gratulacje stażu i wszystkiego najlepszego dla Was :* u nas minie 6 lat w kwietniu

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w kwietniu 2 rocznica ślubu a w czerwcu 11 lat razem :)
    Mi na wieczór już lepiej, leżę z mężem w łóżku i netflix w tle ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa - gratulacje. Piękny staż zwiazku :D dalszych lat pięknego wspólnego życia :)

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się wcale nie martwię. Może z początku ciut bo jak nic nie chciał to do męża z pytaniem wystrzeliłam czy wogole kiedyś będzie jadł coś innego niż moje mleko XD
    Ale ogólnie go nie poganiam. Robi w swoim tempie wszystko, nic co by mogło mnie niepokoić się nie dzieje więc szczęśliwa i dumna mama ze mnie :P
    Powoli ogarnia swoje smaki, widać z początku nie trafiłam w gust XD
    Dac dziecku rogala czy sliwke to będzie szczęśliwy i nie będzie chciał oddać XD

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak jakoś zajrzałam na fiolet i się dowiedziałam że Ani0nka jest w ciąży :) ostatnio pisała że ma zamiar bete robić i jak widać się udało :) gratulacje jeśli nas czytasz :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam też;) czasem zaglądam na fiolet na mój wątek o poronieniu i widziałam że się udziela :) dziewczyny tam założyły wątek i piszą tylko na fiolecie, nawet staraczki. Te wszystkie które zwykle brały udział w comiesięcznym testowaniu ;)
    Ja po dzisiejszym wkłuciu mam krwiak na pół brzucha ;( wyglądam jakbym po schodach spadla albo coś. Z takimi siniakami to sesja brzuszkowa będzie przerażająca;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, chyba za bardzo dziś chwaliłam nasze dziecko xD normalnie śpi już co najmniej od godziny, a dziś bawi się w najlepsze, aktywność level hard :)

    Ani0nka gratulacje!

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 20 lutego 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co chyba mamy 3 skok, bo objawy identyczne jak ostatnio..

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 20 lutego 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0ka gratulacje :-)

    Ja tam fioletu nie lubie, choć czasem zajrzę.

    Dzisiaj Mareczek jeszcze nie śpi.

    Spokojnej nocki kochane :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 lutego 2019, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka gratki!

    My się karmimy właśnie. Pierwsza pobudka. Ciekawe ile przed nami.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 lutego 2019, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Wiecie co chyba mamy 3 skok, bo objawy identyczne jak ostatnio..

    3 już? :D
    Czyli rozumiem że macie podobnie do nas ze wszystkie skoki doskonale wiemy kiedy są :P
    Przetrwacie :)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 lutego 2019, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Widziałam też;) czasem zaglądam na fiolet na mój wątek o poronieniu i widziałam że się udziela :) dziewczyny tam założyły wątek i piszą tylko na fiolecie, nawet staraczki. Te wszystkie które zwykle brały udział w comiesięcznym testowaniu ;)
    Ja po dzisiejszym wkłuciu mam krwiak na pół brzucha ;( wyglądam jakbym po schodach spadla albo coś. Z takimi siniakami to sesja brzuszkowa będzie przerażająca;)

    Alex zawsze jak będzie bardzo źle to można albo kosmetyków użyć :P albo zrobić sesje bez całkowitego odkrywania brzuszka :) w sensie tak pozakrywac te miejsca żeby było widać tylko to co chcesz żeby było widać ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 lutego 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie lubię fioletu ale z czysto masochistycznych pobudek czasem tam zaglądam :) ale tylko na wątek październikowy :)
    Ogólnie staram się ograniczyć forum ale Was ograniczyć się nie na :P

    A tak w ogóle to się witam :)
    Jejku jak dobrze że już czwartek :D jeszcze tylko jutro i weekend :) Od dziś w Lidlu ubranka dziecięce i ciążowe :) może po pracy zajde sobie popatrzeć co jest ciekawego, może coś upoluje :) chciałam kupić te poduszkę do spania ale nie wiem czy to nie za wcześnie- w sensie narazie nie mam potrzeby korzystać ale też nie mam gdzie jej trzymać :/ może później kupię :)

    Życzę Wam udanego dnia :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 lutego 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss no wlasnie ja w lidlu bym chętnie upolowała biustonosz do karmienia.:)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) ja właśnie też idę dzisiaj obczaić tą poduszkę bo przydałaby mi się żeby pod nogi podkladac i plecy. Bo dobrze mi się śpi tak pół na boku a pół na plecach ;p A jak podkladam kołdrę to później się cała odkrywam i mi zimno. A jak ta poduszka będzie badziewna to sobie sama na maszynie uszyję ;)
    Bodziaki też w dobrej cenie są, ale na razie to mogę szarości i biele kupować;)
    Terka dobry pomysł z tym częściowym zajęciem brzucha ;) albo przypudrowac siniaki można.
    Miss ja tak z początku ciąży musiałam zupełnie fiolet ograniczyć bo nie mogłam czytać złych wiadomości. Teraz zerkam przy okazji czasem ;) ale się nie udzielam.
    Jakie plany na dzisiaj dziewczyny? :) spacerki z maluchami? Czy smog ogranicza was teraz? W Opolu powietrze jest straszne...

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex no mi tak przyszło pierwsze co do głowy.
    Ja bym tak zaproponowała w przypadku jakby ktos mi powiedział że na zastrzykach jest.
    Od tego są kosmetyki :) no jeśli syfki potrafi zakryć to siniaka nie da rady? :P chyba te zielone kolektory są takie co ciemne rzeczy zakrywaja :) albo zasłonić bo cześć zdjęć jest zazwyczaj w luźnych pięknych sukienkach podkreślających brzuszek :)
    Ja wiem ze to jest cześć ciąży ale niekoniecznie taka która chce się wspominać :)

    Co do spaceru to ja planuje troszkę później. Tak koło 12-13. I przy okazji po męża podejsc na przystanek :) Popołudniu ma padać deszcz ale może uda mi się wyjść na troche. Powietrze spoko bo mocno wiało wczoraj :D dzisiaj mniej ale też nie lekko.

    Chcieli wczoraj wkręcić męża żeby do końca tygodnia nocki miał bo kolega się rozchorowal. Powiedzialam że opcji nie ma. Inny mówił że ma małe dziecko (noworodka) i mu spać po nocce nie da. Ta super a ze Andrzejek mojemu da? To już prędzej noworodek.
    No i się nie zgodził...
    No ileż można coś za kogoś...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 08:49

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Przyszlam zajac sobie troche glowe do Was ;))
    Zdalam sobie sprawe, ze przez te wszytkie wydarzenia, nie zaczelam nawet nic kompletowac! A przeciez moj Synek wszytkiego bedzie potrzebowal tak jak inni ;) wazy juz 508g na badaniu z przedwczoraj, rosnie moje Malenstwo kochane.

    Dzisiaj moze zajrze sobie online do hm, popatrze na bodziaki, bo czas leci a ja nic nie mam ;)

    Mam pytanie co do wozkow, wiem ze byl ten tenat pewnie poruszany miliony razy tutaj, ale jakie macie, jakie polecacie? Nie mieszkamy w bloku, wiec nie trzeba bedzie go wnosic na pietro, natomiast mamy otoczenie bardziej lesne wiec na spacery zeby byl solidny ;) mozecie cos polecic? Puszek, Ty robilas rozeznanie ostatnio to jestes na swiezo :)

    Puchatkowa, gratuluje rocznicy- wszystkiego najlepszego! :) u nas 10 w tym roku

    Miss, widzialam post o serduszku, polubilam ale napisze gratulacje! Niech zdrowo rosnie, bo to jest z tego wszystkiego w zyciu najwazniejsze.

    Poza tym siedze teraz calymi dniami sama. Moj maz po 12h w pracy bo ma ciagle jakichs gosci z zagranicy. I tak mysle cale dnie bo co mam innego robic- najchetniej do oracy bym wrocila no ale teraz to juz po ptakach ;)
    Co tam u Was? Bo duzo postow przegapilam, nie czytajac na biezaco- zajelam sie szukaniem grup wsparcia, jakichs fundacji itd przez ten tydzien

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka u mojego męża w pracy też wykorzystują. Nadal pracuje na tym cięższym stanowisku, więcej na magazynie nosi tych ciężkich czesci niż wozi, plecy go bolą i wymeczony jest. A ci każą przyjść w tę sobotę do pracy! A chcieliśmy do rodziców jechać...
    Lelek kochana super że jesteś;) od dzisiaj bodziaki, dresy i inne cuda są w Lidlu! Także polecam bo po żlobkowych dzieciach mam rozeznanie że lupilu ma super jakość ubrań;) sama też będę kupować na pewno ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie nadrobię wszystkiego, matko co tu się stało. Oczy bolą :p
    Lelek witaj :) chcesz to Ci mogę mój koszyk z Gemini wysłać, bo skompletowalam, jeszcze nie zamówiłam.
    My zdecydowaliśmy się na valco baby snap 4 trend sport, że względu na wagę 9kg 1 piętro bez windy, a ja mieszkam typowo w mieście nikogo nawet na wsi nie mam :p
    Jak nie zależy Ci na wadze to fajne są jedo, adamexy, baby jogger też są fajne terenowe, koleżanka miała tańsza bexe i na gondole super była zadowolona, potem tylko kupiła lekka spacerówke.

    Polecam poczytać blogi
    https://domowa.tv/kategoria/ciaza-i-macierzynstwo/

    http://matkadentystka.pl/category/testuje/zpamietnikawozkomaniaczki/

    Apropo lidla wysłałam babcie po spiworek do fotelika, bo jednak zalecane jest, żeby przewozić bez kurtek itp. Zerknijcie fajna cena :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 08:57

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
‹‹ 2260 2261 2262 2263 2264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ