X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh a u mnie co godzine pobudki. Czy moje dziecko kiedys przespi więcej w nocy? :(

    3i49krhm19wid3ce.png
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeraziłam się i nie wiem, co zrobić w takiej sytuacji. Miałam chwilę temu na papierze dużo brązowej krwi. Ostatnio pobolewa mnie podbrzusze, ale mam tak od początku. Co z tym zrobić? Mój lekarz dzisiaj nie przyjmuje. Wczoraj bardzo mocno się przemęczylam, może to ma jakiś związek?

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 22 lutego 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie a dalej masz tą krew? Jeśli tak to ja bym jechała to sprawdzić na IP.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 22 lutego 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie na pewno sprawdź te plamienia u lekarz, a jak trzeba jedź na izbę przyjęć.

    Patulka ja akurat mam fajne ubranka z kauflanda. Może zależy jaka dostawa.

    Mis pracą się nie przejmuj. Dzidzia ważniejsza :-)

    Puchatkowa na pewno Laurka kiedyś więcej w nocy pośpi :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 08:35

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 lutego 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie kochana, brąz to stara krew i nic strasznego. Ale jeśli chcesz się uspokoić to najlepiej na IP pojechać, tam ci zrobią USG. Albo do jakiegokolwiek lekarza się zapisz żeby to sprawdzić. Na pewno to nic złego, ja ponad tydzień czasu plamiłam a maluch się rozwija ;)
    Ja wczoraj też wieczorem schizy załapałam bo mnie cycki nie bolały cały dzień ale dzisiaj już od rana je czuję i mam mdłości więc luzik ;) już bym chciała zobaczyć moje maleństwo na usg znowu, ale to dopiero 4.03 czyli ponad tydzień jeszcze.
    Miss nie fajnie że szef coś za plecami robi. Zwróć mu uwagę jak będzie się to powtarzało. A jak będzie faktycznie Cię przemeczał to idź na l4 i się nie oglądaj na niego
    Ja jeszcze dzisiaj praca, w weekend już odpocznę. Poszyję coś może, posprzątam powoli w domu żeby się nie zmęczyć. Bo mąż jutro do 15 w pracy też;/
    Patulka to sobie Jagoda pospała :) jakiś aktywny dzień chyba musiała mieć wcześniej
    Ja to znowu budzę się jak Laurka co godzinę i tak jakby na trybie czuwania :) otwieralam oczy, patrzyłam że leżę na prawym boku, odwracalam się na lewy albo na plecy i w 3 sekundy zasypialam.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 22 lutego 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, ale tu cisza przy piąteczku :-)

    Buziaki. My lecimy na jakieś zakupy.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 22 lutego 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dospalam :D teraz się muszę wziąć do roboty bo mamy gości o 17, chce upiec rurki z kremem, muszę poodkurzac, umyć podłogi, łazienkę, o 15 muszę odebrać męża, a jeszcze przydałoby się na spacer iść. Chyba za długo spałam :P ale wróciło moje dziecko! Przynajmniej ze snem, zobaczymy, jak przy jedzeniu, może ten skok już minął..

    Axie, ja miałam brązowe plamienie w dniu okresu I kilka dni po, nie pomogę bo wtedy nie wiedziałam, że jestem w ciąży, myślałam, że okres przyjdzie..

    Alex, uszylas juz coś? :)

    Panipuchatkowa, u mnie różnie, czasem budzi się co godzinę, a czasem przespi prawie 4. Może mało zjada i dlatego się budzi szybciej.. Przynajmniej ja zauważyłam że jak Karola zje więcej to i dłużej śpi.

    Mari, udanych zakupów :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 lutego 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No strasznie tu dzisiaj cicho ;) może po południu się dziewczyny ożywią:)
    Uszyłam poszewkę na poduszkę, dla męża do torby z aparatem taką małą podusię żeby nie latał po całej torbie i woreczek na akcesoria ;) A tak w tygodniu po pracy to nie miałam natchnienia, ciągle coś. W weekend może się w końcu uda ;)

    Mi się dzisiaj śniło że dowiedziałam się że już od dawna w ciąży nie jestem. I to tak całkiem nieświadoma. Obudziłam się mokra że strachu. Ale to pewnie przez ten brak bólu piersi, za długo myślałam o tym przed snem.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 22 lutego 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda jaki masz dzień pełen atrakcji!

    Ja dzisiaj tez ogarnelam mieszkanko. Zamowilam wanienke dla małej bo do tej pory kąpaliśmy małą w umywalce:D

    Aaa Laura dzisiaj kończy miesiąc. Ale zleciało!

    Alex co za sny, wszystko NA PEWNO jest w porządku. :)

    alex0806 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Poglebiam wiedze, zdalam sobie sprawe jaka jestem w tym wszystkim ciemna...

    Powiedzcie mi, czy Wasze Malenstwa tez na usg mialy zawsze zgiete rece w lokciach i trzymaly je przy buzi? Zaczelam czytac i tak zwracam uwage, ze moj Niunio na kazdym usg ma raczki zgiete w lokciach. Czy dzieci w lonie matki prostuja w ogole rece i nogi? Zmartwilam sie troche tym faktem, naczytalam sie o tych wszystkich zrostach kosciozrostach i teraz sie zastanawiam....

  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To było rano i już w sumie jest ok, nic się nie dzieje. Zastanawiam się, czy jechać na IP (mojego lekarza dzisiaj nie ma a ja nie mam do niego nawet numeru), czy nie uznają mnie za histeryczkę...

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek, moja Jagoda na każdym USG się chowała i lekarz nigdy nie mógł mi zrobić ładnego zdjęcia buźki bo rączka była przy twarzy cały czas :)

    Panipuchatkowa, widocznie Laurka w brzuszku też była malospiochem :) moja Jagódka od samego początku ładnie przesypia noce i na początku to ja ją budziłam do jedzenia, teraz wstaje jak już zaczyna się bardzo kręcic i rzucać. Ale najśmieszniejsze jest to że ona cały czas śpi wtedy. Nawet jak je to ma zamknięte oczy. Za to w dzień mi nadrabia. Bo mało sypia. No ale dziś rekord w spaniu pobity bo od 20.30 do 9.30 z dwoma przerwami na jedzenie o 23 i 5.

    Ogólnie dzis byłam w końcu złożyć papiery o te wszystkie dodatki 500+, becikowe i rodzinne. Oczywiście było to moje 4 podejście w MOPSie i już miałam komplet wszystkich dokumentów a pani i tak coś niepasowalo.

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie obserwuj sytuację i jak coś się znowu pojawi to lepiej pojechać na IP. Albo prywatnie do jakiegoś innego lekarza, może kogoś na szybko znajdziesz
    Moje ostatnio na usg machało rączkami jakby macarenę tańczyło ale myślę że w późniejszej ciąży dziecko te rączki tak właśnie przy buzi trzyma. Od mojej przyjaciółki na każdym usg mały ssał kciuki;)
    Patulka to się nachodziłaś. Ale teraz wszystko załatwiłaś czy 5 wycieczka przed Tobą?
    Wyobraźcie sobie że ja nadal nie dostałam pitu ze żłobka. I nie upominam się, czekam do tego 28 lutego i 1 marca dzwonię do urzędu skarbowego i inspekcji pracy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 12:43

    axie92 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, Ty to masz ze snami przeboje :) na pewno wszystko jest w porządku! Raz piersi bolą raz nie :) pełno dziewczyn w ogóle nie ma objawów :)
    A co do inspekcji to nieźle :D

    Lelek, Karola ciągle miała wszystko zgiete bo nie ma miejsca tam za bardzo, tak mi się wydaje :)

    Patulka moja Karolina też na śpiocha w nocy je :P jak się zaczyna kręcić i wiercic to wiem że muszę za chwilę ja nakarmić :) a zazwyczaj śpi 20/21-9/10, z kilkoma przerwami na jedzenie.

    Panipuchatkowa, szacun za mycie w umywalce, ja raz musiałam wsadzić Karole bo była kupa po pachy :P i mega ciężko mi było :)

    Jest 13, odkurzylam, złożyłam pranie, 2/3 rurek upieczone, a o 13 miałam mieć jeszcze umyta podłogę i wychodzić na spacer.. Ugh.

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda jak burza pędzisz:)

    Lelek wydaje mi się ze u mnie tez byly zgiete te nóżki i rączki.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda właśnie mi przypomniałaś że miałam puścić pranie ;) A na razie tylko ciągle coś jem ;) na obiad dzisiaj robię jajko sadzone, ziemniaczki z cebulką i fasolkę na kwaśno do tego ;)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 22 lutego 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele, ale dziś wszystko na szybko. Właśnie stoję w korku, jadę po Męża. Normalnie tak się zmachalam na tym spacerze że jak wróciłam to szybko pod prysznic, ekspresowo podsuszylam włosy, nakarmilam mała i heja do auta. Masakra, ostatni posiłek jadłam o 10:45 :P tzn ja się nie żale, tylko opisuje mój dzień :D
    Dobrze ze te rurki zdążyłam upiec, jak wrócę szybko wypełnię kremem, jeszcze posprzatam łazienkę i może zdążę przed przyjazdem gości coś zjeść xd

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 lutego 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Magda ale mi smaka narobiłaś na coś słodkiego tymi rurkami :D

    Ja właśnie do domu wróciłam :) dwie ostatnie godziny w pracy to jakiś koszmar, myślałam że zwymiotuje tam mnie mdlilo :/ ale już ma szczęście ok i weekendzik :D grzeje rosolek wczorajszy i odpoczywam

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 22 lutego 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, za mną tak chodziły te rurki :) ale w sklepie to różnie, średnio 2-3zl za sztukę to wolę sama zrobić :P

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 lutego 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy takich rurek nie robiłam :) Ja mam smaka na ciasto marchewkowe, może zrobię w weekend jak mnie najdzie, ale taką malutką blaszkę, żebyśmy zjedli :)
    Ja już po obiadku, byłam w sklepie żeby się chwilę przejść. I już wiem że krzyże to mnie z leżenia bolą, bo ileż można :) W nocy też krzywo spałam to teraz mam.

    Miss, a ten twój szef to co odwala? Zawala cię teraz robotą, chociaż mu powiedziałaś?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 2264 2265 2266 2267 2268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ