Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Andii Autorytet

Wysłany: 17 maja, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    isiaaaa92 niestety nie pomogę to jest ciężka decyzja, którą sami musicie podjąć. Ja nie podeszłabym do in vitro z racji wieku, dopiero powyżej 30stki gdybym nie miala córki to pewnie bym o tym myślała ale jesli tliłaby się nadzieja na naturalną ciąże to pewnie bym czekała ale ciężko też cokolwiek pisać jeśli się nie jest w Twojej sytuacji. W każdym bądź razie trzymam kciuki za każdą decyzje jaką podejmiecie i za wyczekiwane maleństwo :)

Starania o drugie dziecko
  • isiaaaa92 Koleżanka

Wysłany: 17 maja, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    isiaaaa92 niestety nie pomogę to jest ciężka decyzja, którą sami musicie podjąć. Ja nie podeszłabym do in vitro z racji wieku, dopiero powyżej 30stki gdybym nie miala córki to pewnie bym o tym myślała ale jesli tliłaby się nadzieja na naturalną ciąże to pewnie bym czekała ale ciężko też cokolwiek pisać jeśli się nie jest w Twojej sytuacji. W każdym bądź razie trzymam kciuki za każdą decyzje jaką podejmiecie i za wyczekiwane maleństwo :)

To mówisz że mam jeszcze czas na pierwsze dziecko? Martwię się nam niska rezerwę jajnikowa...ogólnie jakoś doluje mnie mój wiek...że urodzę dziecko dopiero mając 28-29 lat :( a marzyłam i trójce dzieci..a tu jednego nie można mieć :( nie wiem czy jest szansa że jestem w ciąży czy zrobić dziś znowu test czy poprostu cykl mi oszalał..ale na mięso patrzeć nie mogę..tylko pomyślę o miesie mdli mnie. A teraz siedzę w pracy i brzuch mnie pobolewal jak na @

Isia

3c1030e44e1eaebfddecd1387fa24c40.png
  • Mari92 Autorytet

Wysłany: 17 maja, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia może akurat się udalo. Testy nie zawsze wychodzą odrazy 😉
    A co do invitro to ja bym się zdecydowała jakby nie było innej możliwości , ale tak jak Andi pisze po 30. Tak bym próbowała wszystkich innych sposobów 😊.
    Pamiętaj, żeby się nie poddawać 😉. Jesteśmy z Tobą. Pamiętaj musisz być silna, Amy Cię tu wspieramy 😘

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • panipuchatkowa Autorytet

Wysłany: 17 maja, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia trzymam kciuki!☺

3i49krhm19wid3ce.png
  • Andii Autorytet

Wysłany: 17 maja, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    isiaaaa92 nie odkładasz decyzji o dziecku na później tylko się starasz. Statystycznie Polki rodzą pierwsze dziecko w wieku 28lat, także kochana z racji wieku masz czas.

Dzisiaj czytalam takie piękne historie kobiet, które urodziły zdrowe dzieci po wieloletnich starań, jedna z kobiet urodziła po 20latach starań, z jednej strony dołujące, że tak długo to trwało z drugiej zaś strony motywujące, że zaszla w ciąże zupełnie naturalnie bez żadnych wspomagaczy. To jest bardzo ciekawe, że przez 20lat była niepłodna a w wieku 43lat nagle płodnośc powróciła i zaszła w ciąże, normalnie się wzruszyłam.

Wysłany: 18 maja, 02:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii ooo...ciekawa historia. Daje nadzieję .☺

Andii lubi tę wiadomość

3i49krhm19wid3ce.png
  • isiaaaa92 Koleżanka

Wysłany: 18 maja, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) 😘 kochane jesteście 😍❤️ wczoraj wróciłam z pracy to zrobiłam test..i negatywny. Nie mam wątpliwości że fasolki nie ma :( trudno...widać to nie ten czas...myślę że Pan Bóg ma jakis Plan..a co u was kochane słychać

Isia

3c1030e44e1eaebfddecd1387fa24c40.png
  • Andii Autorytet

Wysłany: 18 maja, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    isiaaaa92 u mnie wczoraj było sucho i myślałam, że juz po owulce a tu dzisiaj mnie zalał znowu śluz i nie jestem z tego powodu zadowolona bo wczoraj nie było przytulasków a dzisiaj o 22 pewnie będzie już za późno.

Wiadomość wyedytowana przez autora 18 maja, 15:59

• Mari92 Autorytet

Wysłany: 18 maja, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    isiaaaa92 wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) 😘 kochane jesteście 😍❤️ wczoraj wróciłam z pracy to zrobiłam test..i negatywny. Nie mam wątpliwości że fasolki nie ma :( trudno...widać to nie ten czas...myślę że Pan Bóg ma jakis Plan..a co u was kochane słychać
    Isia jak nie teraz to później się uda . Trzymamy kciuki.

Mały rośnie, jest coraz bardziej ruchliwy i pewnie niedługo będzie raczkować 😉 teraz jesteśmy częściej na FB jakby co 😉😉😉

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • Mari92 Autorytet

Wysłany: 18 maja, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    isiaaaa92 u mnie wczoraj było sucho i myślałam, że juz po owulce a tu dzisiaj mnie zalał znowu śluz i nie jestem z tego powodu zadowolona bo wczoraj nie było przytulasków a dzisiaj o 22 pewnie będzie już za późno.
    Andi warto próbować, może nie jest za późno 😉

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • Andii Autorytet

Wysłany: 18 maja, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Isia jak nie teraz to później się uda . Trzymamy kciuki.

Mały rośnie, jest coraz bardziej ruchliwy i pewnie niedługo będzie raczkować 😉 teraz jesteśmy częściej na FB jakby co 😉😉😉

Jak na 7miesięcy to mu się spieszy do raczkowania :)

Mari92 lubi tę wiadomość

Wysłany: 19 maja, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia jejku przykro mi.😞 musi w końcu zaskoczyć. Nie mam co do tego wątpliwości. ☺

3i49krhm19wid3ce.png
  • Andii Autorytet

Wysłany: 23 maja, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny :)

Po kilkudniowej przerwie wracam a tu cicho jak makiem zasiał :)

Dziewczyny czuje się fatalnie, to znaczy chora nie jestem ale zatoki mnie bolą, katar taki że już rolkę papieru mam bo na chusteczki nie wyrobie.
    I wstydliwy problem, wczoraj normalnie mi się popuściło siku, normalnie sobie siedziałam i popuscilam. Rety mi się takie rzeczy nigdy nie dzieją, albo jakąś chorobą mi się rozwija i stąd zatoki i nietrzymanie moczu albo ja się starzeje, zresztą czuje się jak staruszka, osłabiona jestem.

• Mari92 Autorytet

Wysłany: 23 maja, 23:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii współczuję. Może to jakaś infekcja 😣. Kuruj się kochana 😉

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.

Wysłany: 24 maja, 02:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii o kurcze to nieciekawa sprawa. Może lekarz to dobra opcja?

3i49krhm19wid3ce.png
  • Andii Autorytet

Wysłany: 24 maja, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj u lekarza, przepisał antybiotyk pytając czy w ciązy nie jestem, a wiecie po owulce to zawsze człowiek mysli czy aby na pewno ciązy nie ma ale założyłam że nie ma i mam przyjmować antybiotyk i inne lekarstwa, w aptece zapłaciłam 90zł :( Najlepsze, że przy rejestracji wypytywali o córkę bo cale życie tylko z córką przychodze na wizytę do lekarza i od razu wzieli pod uwage ją a nie mnie :P

• Mari92 Autorytet

Wysłany: 24 maja, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andi a to ty chora a nie córa 😉. Portfel ci wyszczuplał 😥. Kuruj się 😉

gg64i09k3w28dp6i.png

Marek ur.1.10.2018r.
  • Andii Autorytet

Wysłany: 24 maja, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, dosyć że 90zl poszło to jeszcze dzisiaj pracowac nie mogłam :(

Jutro idę na urodzinki do siostrzenicy i nie wiem czy pójdę, pójdzie mąż z córką a ja sie zastanowię, zarażać nie zarażam ale czuje sie fatalnie.

Wysłany: 24 maja, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii musisz odpocząć. Jeśli źle się czujesz to po prostu zostań w domu i się nie katuj.☺

3i49krhm19wid3ce.png
  • Andii Autorytet

Wysłany: 3 czerwca, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cicho szaa :)

‹‹ 2301 2302 2303 2304 2305

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)