Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    alegzi tak wszystko jest w porządku ale mąż
    jakiś taki przygnębiony, nie wiem czy w pracy coś nie tak, musze z nim pogadać a mi sie to wszystko udziela :(
    Ja własnie kilka dni temu ponownie miałam i brałam urofuraginum, żurawinę kupiłam w tabletkach.

    Moze faktycznie cos w pracy a nie chce Cie martwic (jakby zachowanie nie martwiło bardziej no ale zrozum faceta :P )

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    byłoby w afekcie :P

    Ja wiem ale potem płacz za nim tez by był :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    alegzi tak wszystko jest w porządku ale mąż jakiś taki przygnębiony, nie wiem czy w pracy coś nie tak, musze z nim pogadać a mi sie to wszystko udziela :(
    Ja własnie kilka dni temu ponownie miałam i brałam urofuraginum, żurawinę kupiłam w tabletkach.

    A widzisz może przemęczony jest pracą, może ma dużo na głowie. Tak czasem bywa. Porozmawiacie i wszystko będzie dobrze :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A ja chyba dziś spróbuje z owu testem :P

    idę dziewczynki, bo mnie szlag trafi jak dopadnę męża i będzie wyrabiał kartę ;/

    Dwa wdechy i bedzie dobrze :D Pamiętaj, że taki problem to nie problem :)Bedzie git.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Wiem, wiem śmieję się :D Toć to jak się raz nie wykąpiecie to się nic nie stanie :)

    Ale porównanie do Napoleona...było ciekawe :P nie no zobaczymy... Moze mi sie odechce... :P taaa łudzę sie wiem :P
    co do libido w ciąży... Nie wyrabiam czasami :P obiecuje sobie poczekać trochę żeby mąż tez miał taka mocniejsza chęć a potem nic z obietnic nie wychodzi i go męczę :P mie żeby narzekał... :P

    alegzi lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    A widzisz może przemęczony jest pracą, może ma dużo na głowie. Tak czasem bywa. Porozmawiacie i wszystko będzie dobrze :)

    Na głowie to ma fakt dużo, ruszamy z budową w tym roku a z papierkami nie ma końca...
    terka żeby tylko takie libido Ci pozostało po porodzie bo z tym kobiety mają odwieczny problem :) :) Ja w ciąży mogłam non stop a jak już urodziłam to pamiętam, że jak szlam się kąpać to modliłam się żeby po kąpieli mąż nic nie chciał, mówią że włącza się w kobiecie taki instynkt macierzyństwa i, że nie mają sił na igraszki żeby miały siłę na opiekę nad maleństwem :) :)

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam ja... na srodku drogi do bloku... on wychodzil o 7.30 z domu. Wyglada jakby ja pare samochodow rozjechalo... ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    Na głowie to ma fakt dużo, ruszamy z budową w tym roku a z papierkami nie ma końca...
    terka żeby tylko takie libido Ci pozostało po porodzie bo z tym kobiety mają odwieczny problem :) :) Ja w ciąży mogłam non stop a jak już urodziłam to pamiętam, że jak szlam się kąpać to modliłam się żeby po kąpieli mąż nic nie chciał, mówią że włącza się w kobiecie taki instynkt macierzyństwa i, że nie mają sił na igraszki żeby miały siłę na opiekę nad maleństwem :) :)

    Mówisz? ;) jak dla mnie na chwile może sie wyłączyć (bo i tak nie będzie mozna) ale potem niech wraca ;) no ale cos może w tym być... Byle nie :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Znalazlam ja... na srodku drogi do bloku... on wychodzil o 7.30 z domu. Wyglada jakby ja pare samochodow rozjechalo... ;p

    Moze zmarnowana, może rozjechana i bezużyteczna... Ale jest! :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Moze zmarnowana, może rozjechana i bezużyteczna... Ale jest! :D

    Sprawdze czy dziala ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Sprawdze czy dziala ;p

    Ty ją do bankomatu a tam komunikat: Kpisz sobie? Co mi tu za złom wkładasz?" :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    Na głowie to ma fakt dużo, ruszamy z budową w tym roku a z papierkami nie ma końca...
    terka żeby tylko takie libido Ci pozostało po porodzie bo z tym kobiety mają odwieczny problem :) :) Ja w ciąży mogłam non stop a jak już urodziłam to pamiętam, że jak szlam się kąpać to modliłam się żeby po kąpieli mąż nic nie chciał, mówią że włącza się w kobiecie taki instynkt macierzyństwa i, że nie mają sił na igraszki żeby miały siłę na opiekę nad maleństwem :) :)

    No to widzisz, zabiegany chłopak jest.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Znalazlam ja... na srodku drogi do bloku... on wychodzil o 7.30 z domu. Wyglada jakby ja pare samochodow rozjechalo... ;p

    Ale miałaś szczęście :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam dziewczyny przy piąteczku ;)
    U mnie to taka śmieszna sytuacja bo szwagier 11 styczeń ja 9 luty mąż 11 marzec teściowa 9 kwiecień ;D później mam w maju kogoś tam a w 14 czerwca moja mama ( termin porodu tez miałam wg om 14 czerwca ... a usg 21 )

    No ale zakończyłam już okres całe 4 dni był obfity i dzisiaj już kremowy sluz wiec mąż już się śmieje ;D wiadomo co haha

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    Cześć wam dziewczyny przy piąteczku ;)
    U mnie to taka śmieszna sytuacja bo szwagier 11 styczeń ja 9 luty mąż 11 marzec teściowa 9 kwiecień ;D później mam w maju kogoś tam a w 14 czerwca moja mama ( termin porodu tez miałam wg om 14 czerwca ... a usg 21 )

    No ale zakończyłam już okres całe 4 dni był obfity i dzisiaj już kremowy sluz wiec mąż już się śmieje ;D wiadomo co haha

    Ale fajne daty!!! :D eee no jak koniec @ to pewnie świętowanie :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, to rozumiem, że weekend będzie Wasz :D

    A ja mam tą infekcję chyba... z tym, że jestem już po 3 herbatach i 1 kakao :D I jak teraz robię siusiu to nic mnie nie boli. Dziwna sprawa.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Mała Mi, to rozumiem, że weekend będzie Wasz :D

    A ja mam tą infekcję chyba... z tym, że jestem już po 3 herbatach i 1 kakao :D I jak teraz robię siusiu to nic mnie nie boli. Dziwna sprawa.

    To dobrze ze nie boli nic! Tylko sie cieszyć ;) może te superkakao pomogło! ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak hehe ;o
    I znowu smaka ktoś narobił na kakałko mi ;p

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    A jak hehe ;o
    I znowu smaka ktoś narobił na kakałko mi ;p

    Kakao dobra rzecz :D mnie sie go gotować nie chce nigdy :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja to kakao kupiłam w małym kartoniku, ma 200ml. Jest takie pyszne, że nie mogę się opanować. Ogólnie w domu sama robię, ale tutaj trochę na laurach spoczęłam ;p

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 419 420 421 422 423 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ