Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie dokładnie jesteście w Hiszpanek ?;) jaka tam pogodę macie ;p

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiszpania nigdy nie byłam. Chętnie bym pojechała zobaczyć :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się marzą włochy....

    Można już Kasi gratulować? :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że ja nigdy na wczasach z mężem nie byłam zagranicą :( Ciągle odkładamy na ten dom a jedyne wczasy to weekend w Zakopanem lub w jakimś innym miasteczku nad jakims jeziorkiem itp. Co najlepsze wcale nie zyjemy oszczędnie ale jakbym wspomniała o wyjeździeci rekreacyjnie zagranicę to by zaraz powiedział że te pieniądze mozna lepiej spozytkowac i w dom włożyć.

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    Wiecie, że ja nigdy na wczasach z mężem nie byłam zagranicą :( Ciągle odkładamy na ten dom a jedyne wczasy to weekend w Zakopanem lub w jakimś innym miasteczku nad jakims jeziorkiem itp. Co najlepsze wcale nie zyjemy oszczędnie ale jakbym wspomniała o wyjeździeci rekreacyjnie zagranicę to by zaraz powiedział że te pieniądze mozna lepiej spozytkowac i w dom włożyć.

    spoko... ja byłam w życiu 3 razy na wakacjach :P raz z rodzicami nad morzem, raz z mężem nad morzem, i raz nad jeziorami :P ostatnie wakacje były... jakieś... 4 lata temu :P Nigdy nie byłam w górach :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wam powiem lepiej moje wakacje to zawsze kierunek Polka ;D mieszkam w tej Holandii czasami podjade do Niemiec bo mam tam ciocie i kuzyna ;D No i odwiedzę België bi bardzo blisko a mamy tak przyjaciół ;D na tym koniec

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    A gdzie dokładnie jesteście w Hiszpanek ?;) jaka tam pogodę macie ;p

    W Madrycie ;)Ale dużo zwiedzaliśmy zwłaszcza jak było lato.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Hiszpania nigdy nie byłam. Chętnie bym pojechała zobaczyć :-)

    Polecam region Andaluzji. Dużo zieleni, dostęp do Śródziemnego :D

    klitra, Mari92 lubią tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może nie mam co na narzekać :)

    Dziewczyny, zauważyłam śluz podbarwiony nitkami brązowymi, mam tak zawsze co miesiąc, wszedzie ze to owulacja ale mi się nie wydaję bo śluz nie jest rozciągliwy, może taki śluz występować powiedzmy 1-2dni przed owulacją? Z drugiej strony całe podbrzusze mnie boli, kuje jak na owulkę. Chciałam żeby mąż mi kupił testy owulacyjne bo ja uwiezniona z córką w domu bo chora jest no ale w tej kwestii na nim polegać za bardzo nie mam co :P

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A mi się marzą włochy....

    Można już Kasi gratulować? :)

    Słyszałam, że Włochy przereklamowane. W Rzymie pełno śmieci i ogólnie nie dbają o porządek no i drożyzna. Info od znajomych, którzy byli w 2017 na wakacjach tam ;) Mnie jakoś bardziej kręci Afryka :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    Wiecie, że ja nigdy na wczasach z mężem nie byłam zagranicą :( Ciągle odkładamy na ten dom a jedyne wczasy to weekend w Zakopanem lub w jakimś innym miasteczku nad jakims jeziorkiem itp. Co najlepsze wcale nie zyjemy oszczędnie ale jakbym wspomniała o wyjeździeci rekreacyjnie zagranicę to by zaraz powiedział że te pieniądze mozna lepiej spozytkowac i w dom włożyć.

    Też tak kiedyś mieliśmy, ale stwierdziliśmy, że raz się żyje i oprócz oszczędzania coś się od życia należy ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    Na wam powiem lepiej moje wakacje to zawsze kierunek Polka ;D mieszkam w tej Holandii czasami podjade do Niemiec bo mam tam ciocie i kuzyna ;D No i odwiedzę België bi bardzo blisko a mamy tak przyjaciół ;D na tym koniec

    Ciągnie w rodzinne strony :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    To może nie mam co na narzekać :)

    Dziewczyny, zauważyłam śluz podbarwiony nitkami brązowymi, mam tak zawsze co miesiąc, wszedzie ze to owulacja ale mi się nie wydaję bo śluz nie jest rozciągliwy, może taki śluz występować powiedzmy 1-2dni przed owulacją? Z drugiej strony całe podbrzusze mnie boli, kuje jak na owulkę. Chciałam żeby mąż mi kupił testy owulacyjne bo ja uwiezniona z córką w domu bo chora jest no ale w tej kwestii na nim polegać za bardzo nie mam co :P

    A który to Twój dc? Skoro mówisz, że to u Ciebie nie pierwszy raz w trakcie ovu to może teraz faktycznie masz ten dzień czy dwa przed ovu. Organizm może chce Cię poinformować żebyś się szykowała na <3 :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Też tak kiedyś mieliśmy, ale stwierdziliśmy, że raz się żyje i oprócz oszczędzania coś się od życia należy ;)

    alegzi zgadzam się z tym całkowicie tylko jak wytłumaczyc to mężowi? :D
    Liczę że ten stan potrwa jeszcze dwa lata i w końcu odetchniemy i pojedziemy na wakacje, ciekawe czy do tego czasu powiekszy się nam rodzina..oby tak :)

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez z chęcią bysmy chcieli gdzies w cieple kraje. Ale moj drugi dom to Bieszczady. Moglabym twm zostac!☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 17:56

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, już się bałam, że dużo do nadrabiania, a tu dzisiaj spokojnie :) Kasia, czekamy na wieści!!!
    My już po zakupach. Kupiłam sobie koszulę w pandy <3, bluzeczkę, mąż mi 2 staniki sprawił, do tego trochę kosmetyków i od razu humor lepszy :) Później zrobiliśmy obiad i się poleniliśmy, spacer z psem.
    A i kupiliśmy jeszcze śliczną pościel w serduszka, misie i w ogóle, cud miód :) W home&you są fajne promocje. 2 pościele przecenione na -50%, zapłaciłam tylko 40 zł, bo 100 mi jeszcze została na karcie podarunkowej :D Na ślub od koleżanek z pracy dostałam, część wykorzystałam i dzisiaj resztę. Siostra stwierdziła, że walentynkowa pościel :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    A który to Twój dc? Skoro mówisz, że to u Ciebie nie pierwszy raz w trakcie ovu to może teraz faktycznie masz ten dzień czy dwa przed ovu. Organizm może chce Cię poinformować żebyś się szykowała na <3 :D

    Co miesiąc jestem informowana a ja dalej w doopie bo nie wiem czy to już czy nastapi to za dwa dni :P Dzisiaj napewno będą <3 bom nie wytrzymam ale jutro odpuścimy bo mąż codziennej jazdy nie wytrzymuje i kontynuacja pewnie w poniedziałek

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    O, już się bałam, że dużo do nadrabiania, a tu dzisiaj spokojnie :) Kasia, czekamy na wieści!!!
    My już po zakupach. Kupiłam sobie koszulę w pandy <3, bluzeczkę, mąż mi 2 staniki sprawił, do tego trochę kosmetyków i od razu humor lepszy :) Później zrobiliśmy obiad i się poleniliśmy, spacer z psem.
    A i kupiliśmy jeszcze śliczną pościel w serduszka, misie i w ogóle, cud miód :) W home&you są fajne promocje. 2 pościele przecenione na -50%, zapłaciłam tylko 40 zł, bo 100 mi jeszcze została na karcie podarunkowej :D Na ślub od koleżanek z pracy dostałam, część wykorzystałam i dzisiaj resztę. Siostra stwierdziła, że walentynkowa pościel :)

    To pod taką pościelą na pewno udane będą igraszki <3 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 17:59

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi mam 14dc a cykle z reguły 27/28dni i w poprzednim wyjątkowo 31dni

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    My tez z chęcią bysmy chcieli gdzies w cieple kraje. Ale moj drugi dom to Bieszczady. Moglabym twm zostac!☺

    A gdzie się w Bieszczadach zatrzymujecie?

    My z mężem lubimy jeździć na wczasy. Zawsze to odskocznia od życia codziennego :-)

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ