Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam usg i wyniki... Rodzinna i gin kazali to olac... ;p wiec roznie moga Ci powiedziec. Poszlam prywatnie do endo. Biore leki.

    Ale beznadziejnie sie czuje. Az dol mnie emocjonalny lapie ;( mam dosc ciaglego zlego czucia ;(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z dnia na dzień do Endo prywatnie ale na pakiet. Chodzę do babeczki mega polecanej w Opolu, w klinice niepłodności też pracuje. Miła i kompetentna, na wszystkie pytania odpowiada itd. Zawsze skrupulatnie wyniki czyta, nie tylko tarczycowe ale wszystkie hormony itp.
    Zrobiłam przed chwilą racuchy i zaraz eksploduję, tak sie najadłam :) herbatka z imbirem do tego, zaraz może film obejrzymy i żyć nie umierać.
    Seli, współczuję złego samopoczucia. Miałaś iść sie zdrzemnąć! Może przez to że nie spałaś? Mi sie dzisiaj praca śniła, że sie z kierowniczka kłócę to się mega zmęczona obudziłam.

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin nawet nie kazał tsh badać przy planowaniu ciąży... później sama o tym poczytałam i się dowiedziałam że to dość istotne czy z tarczycą wszystko jest ok :/ jeśli rodzinna oleje to to na pewno pójdę do endokrynologa, nie zostawię tak tego co to to nie :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Ja z dnia na dzień do Endo prywatnie ale na pakiet. Chodzę do babeczki mega polecanej w Opolu, w klinice niepłodności też pracuje. Miła i kompetentna, na wszystkie pytania odpowiada itd. Zawsze skrupulatnie wyniki czyta, nie tylko tarczycowe ale wszystkie hormony itp.
    Zrobiłam przed chwilą racuchy i zaraz eksploduję, tak sie najadłam :) herbatka z imbirem do tego, zaraz może film obejrzymy i żyć nie umierać.
    Seli, współczuję złego samopoczucia. Miałaś iść sie zdrzemnąć! Może przez to że nie spałaś? Mi sie dzisiaj praca śniła, że sie z kierowniczka kłócę to się mega zmęczona obudziłam.
    Ja się tak naprawdę dowiem jaka kolejka jest jak w poniedziałek zadzwonię się umówić bo mi też się wydaje że prywatnie powinno szybciej pójść niż miesiąc :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki, ja jeszcze w pracy :-)
    Seli odpoczywaj.
    Alegzi to zakupy może na jutro przełóż, myśli zajmiesz :-)
    Miss tarczyce trzeba zbadać. Daj znać, na kiedy się umówiłaś.
    Terka to super, że ruchy już czujesz dzidzi :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 17:21

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Hej kobitki, ja jeszcze w pracy :-)
    Seli odpoczywaj.
    Alegzi to zakupy może na jutro przełóż, myśli zajmiesz :-)
    Miss tarczyce trzeba zbadać. Daj znać, na kiedy się umówiłaś.
    Terka to super, że ruchy już czujesz dzidzi :-)
    Ja dopiero wracam z pracy a zaczęłam o 7 :( masakra...
    Na pewno dam znać jak się rozwija sytuacja ;)

    Mari92 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss gdzie pracujesz?


    ja do endo cudem się wepchałam :P ogólnie i tak czekałam ponad 2 tyg, teraz chce umówić wizytę i nie ma... huh.


    Poleżałam troszkę ale albo mnie mega zimno trzęsie, albo gorąco, łeb po prostu pęka w szwach... A jak nie jajnik to ta lewa strona... W dodatku miewam takie kłucia w macicy, w szyjce ;/ i taki mega kremowy śluz, tak go mega dużo i nie wiem czy to już jakieś bakteryjne czy od tych czopków...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, naprawdę współczuję. Nie wiem, czy jest lepiej czuć owulację i wszystko na raz, czy nie czuć nic i nie wiedzieć, nie nastawiać się. U mnie po Gynalginie dziwny śluz. Był żółty, ok, tak niby miało być. Ale dzisiaj jest jaskrawożółty, jakby fluorescencyjny! :D Może to znak, że zaczynam świecić ;p

    Mari, co tak długo dzisiaj? Ty się teraz nie przemęczaj :) Jak długo chcesz pracować w ciąży?

    Miss, ty też widzę szalejesz. Gdzie pracujesz, bo chyba nie doczytałam? Sporo nas się zrobiło i zaczynam słabo ogarniać.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Seli, naprawdę współczuję. Nie wiem, czy jest lepiej czuć owulację i wszystko na raz, czy nie czuć nic i nie wiedzieć, nie nastawiać się. U mnie po Gynalginie dziwny śluz. Był żółty, ok, tak niby miało być. Ale dzisiaj jest jaskrawożółty, jakby fluorescencyjny! :D Może to znak, że zaczynam świecić ;p

    Mari, co tak długo dzisiaj? Ty się teraz nie przemęczaj :) Jak długo chcesz pracować w ciąży?

    Miss, ty też widzę szalejesz. Gdzie pracujesz, bo chyba nie doczytałam? Sporo nas się zrobiło i zaczynam słabo ogarniać.

    Ja nie sądzę by u mnie to była owulacja, owulkę to ja miałam z pewnością tego 8 dc ale może jeszcze druga się pojawi jak ostatnio, kij to wie... Ale te kłucia... ja pierdziele jakby mi akupunkture na szyjce robiono :P Może zjadłaś coś "zdrowego" to i świecisz :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex, miło zobaczyć, że masz od 16 wolne :) Obyś więcej takich dni miała.

    Mari, może w weekend podskoczę na zakupy, na razie nie mam ochoty. Muszę się przyzwyczaić do myśli, że przez 2,5 tyg. nie będę widywała P. i tak, aż do końca maja. Dobrze, że chociaż uzgodniliśmy, że 2,5 tyg. niewidzenia, potem 7 dni razem i tak w kółko.

    Seli, współczuję :( Poczytaj może ulotkę i zobacz jakie mogą wystąpić dolegliwości po tych czopkach.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    alex, miło zobaczyć, że masz od 16 wolne :) Obyś więcej takich dni miała.

    Mari, może w weekend podskoczę na zakupy, na razie nie mam ochoty. Muszę się przyzwyczaić do myśli, że przez 2,5 tyg. nie będę widywała P. i tak, aż do końca maja. Dobrze, że chociaż uzgodniliśmy, że 2,5 tyg. niewidzenia, potem 7 dni razem i tak w kółko.

    Seli, współczuję :( Poczytaj może ulotkę i zobacz jakie mogą wystąpić dolegliwości po tych czopkach.

    Niby była mowa o bólu ale nie wiem czy to taki ;/ jeden dzień jakieś tam skrzepy czy co wyleciały brązowe... A teraz nic ;/ totalnie... a ból jest okropny ;/ i ten śluz... Idę do ginki we wtorek, muszę to jakoś skontrolować i zobaczę co ona powie. Bo może bez sensu dalej to brać, a może większa dawka? no nie wiem.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaspokajam Waszą ciekawość gdzie tak długo się pracuje :p od dwóch lat pracuje jako geodeta a że to mała prywatna firma (tylko szef i ja) a zleceń mamy strasznie dużo to w dwa dni w tygodniu pracuje po 10h a pozostałe normalnie po 8 :) trochę mnie męczą te nadgodziny ale jak płacą to tylko czasem narzekam, szczególnie zimą jak pół dnia w terenie a drugie pół w biurze...

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Niby była mowa o bólu ale nie wiem czy to taki ;/ jeden dzień jakieś tam skrzepy czy co wyleciały brązowe... A teraz nic ;/ totalnie... a ból jest okropny ;/ i ten śluz... Idę do ginki we wtorek, muszę to jakoś skontrolować i zobaczę co ona powie. Bo może bez sensu dalej to brać, a może większa dawka? no nie wiem.

    Lepiej to sprawdzić. Oby to nie była jakaś infekcja.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Zaspokajam Waszą ciekawość gdzie tak długo się pracuje :p od dwóch lat pracuje jako geodeta a że to mała prywatna firma (tylko szef i ja) a zleceń mamy strasznie dużo to w dwa dni w tygodniu pracuje po 10h a pozostałe normalnie po 8 :) trochę mnie męczą te nadgodziny ale jak płacą to tylko czasem narzekam, szczególnie zimą jak pół dnia w terenie a drugie pół w biurze...

    Łał :) ciekawa chyba praca :p Taka inna :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, to masz chyba ciekawą pracę, co? :) Jak Twoje h pracy były uzgadniane przed podpisaniem umowy to super. Ile razy się zdarza, że człowiek o nadgodzinach i to dodatkowo niepłatnych dowiaduje się np. od współpracowników.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Zaspokajam Waszą ciekawość gdzie tak długo się pracuje :p od dwóch lat pracuje jako geodeta a że to mała prywatna firma (tylko szef i ja) a zleceń mamy strasznie dużo to w dwa dni w tygodniu pracuje po 10h a pozostałe normalnie po 8 :) trochę mnie męczą te nadgodziny ale jak płacą to tylko czasem narzekam, szczególnie zimą jak pół dnia w terenie a drugie pół w biurze...

    Ps. ciekawość jak najbardziej zaspokojona :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Lepiej to sprawdzić. Oby to nie była jakaś infekcja.

    niby nie swędzi i nie piecze nic... ale coś czuję, że mogę mieć jakąś infekcje...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    niby nie swędzi i nie piecze nic... ale coś czuję, że mogę mieć jakąś infekcje...

    Nie chce Cie straszyć, ale pamiętasz jak ostatnio pisałam o infekcji? Też mnie nic nie swedzialo i nie miałam żadnej wydzieliny. Po prostu pobolewalo mnie podbrzusza przy siusiu. Oczywiście Ty nie musisz mieć infekcji. I mam nadzieję, że jej nie masz. Ale warto takie rzeczy skonsultować. Dobrze, że masz tą wtorkowa wizytę.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Nie chce Cie straszyć, ale pamiętasz jak ostatnio pisałam o infekcji? Też mnie nic nie swedzialo i nie miałam żadnej wydzieliny. Po prostu pobolewalo mnie podbrzusza przy siusiu. Oczywiście Ty nie musisz mieć infekcji. I mam nadzieję, że jej nie masz. Ale warto takie rzeczy skonsultować. Dobrze, że masz tą wtorkowa wizytę.

    No mnie boli jajnik i po lewej te naczynka, no i mam takie skurcze, kłucia w macicy/szyjce... jak siusiam nie boli, ale ten śluz... Aż tak mocno grudkowato kremowego nie miałam nigdy... i jest go mega dużo ;/ z wkładki to szpachelką by zebrał :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, ja przed HSG też nie czułam infekcji, a wg skali to mam ją zaawansowaną :/ Po tych tabletkach też miałam dużo śluzu biało/żółto/grudkowatego. A dzisiaj ten "świecący" właśnie :/ Także może idź do lekarza i sprawdź, lepiej wcześniej niż później.

    Miss, to ciekawą masz pracę :) I chyba taka rzadko spotykana jak na kobietę?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 451 452 453 454 455 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ