Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli daj znać jak badania.ja w drodze do pracy.☺ my wczoraj podzialalismy.☺❤

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już czekam ;) przede mną tylko 2 osoby ;) pewnie po 15 będą wyniki. Zobaczymy ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mam nadzieje, ze sie wyrobie... Moze jak nie to po poludniu?...
    Nie sadze by bylo to po stosunku... nie szalejemy i nigdy tak sie nie zdarzalo... no i boli jak okres ;(

    Nie wiem co Ci powiedzieć... Ja tylko mogę jakies teorie wypuścić w świat a jak jest to się dopiero okaże ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Seli daj znać jak badania.ja w drodze do pracy.☺ my wczoraj podzialalismy.☺❤

    Widzę ze dużo z nas wczoraj korzystało z uroków <3 :D :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe :D Terka bo <3 są przyjemne ;D
    Zrobiłam, zapłaciłam 163 zl... a korków dziś chyba nie będzie :/ słaby tydzień a dopiero się zaczął... ;(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Hehehe :D Terka bo <3 są przyjemne ;D
    Zrobiłam, zapłaciłam 163 zl... a korków dziś chyba nie będzie :/ słaby tydzień a dopiero się zaczął... ;(

    Cos Ty za badania robiła ze tyle Ci wyszło? Jejuuu auc zabolało portfel...

    Co do <3 zgadzam sie w 10000% ze są przyjemne, fajne i miłe :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze okaże się szczęśliwy Seli.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam proga, i IGg na ospe, rozyczke i toskoplazmoze... W ogole teraz sobie zdalam sprawe, ze pojde zrobic sobie wszystkie pasozyty... pracujac w specjalnej mialam to zrobic i ogolnie niektorzy badali sie co 3msc bo bylo to tanie....A tam zarazki byly norma.

    A nie wierze w to ;p znajac moje cudowne szczescie to okaze sie, ze mam jeszcze ta toksoplazmoze ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Robilam proga, i IGg na ospe, rozyczke i toskoplazmoze... W ogole teraz sobie zdalam sprawe, ze pojde zrobic sobie wszystkie pasozyty... pracujac w specjalnej mialam to zrobic i ogolnie niektorzy badali sie co 3msc bo bylo to tanie....A tam zarazki byly norma.

    A nie wierze w to ;p znajac moje cudowne szczescie to okaze sie, ze mam jeszcze ta toksoplazmoze ;p

    Ta i rozyczke i ospę tez :D normalnie wszystko :P cos Ty dobrze będzie ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nic się nie okazywało i żebyś była zdrowa. Tego Ci życzę.☺

    Seli lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 12 lutego 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Seli nie martw sie niepotrzebnie kochana :) wszytsko będzie dobrze!

    Ja dziś luzy a reszta tygodnia to takie jeżdżenie. Jutro jadę zrobic TSH bo w środę mam kontrolę u endokrynolog, a że bede w labku to od razu zrobie sobie te badania, które zleciła mi dr z kliniki na ostatniej wizycie, a w czwartek musze jechać po kolejne l4.
    Mam dylemat ... Polubilam ta dr z kliniki i fajnie by było gdyby mi prowadziła ciążę, ale jest kilka ALE :(
    Po pierwsze to bardzo daleko (kolo 50 km w jedną stronę) teraz jeszcze ok bo sie dobrze czuje i moge jezdzic, a potem co bedzie? Mój mąż przez lato ma bardzo ciężko o dzień urlopu a nikt inny mnie nie zawiezie :( Po drugie ta dr nie pracuje w zdanym z okolicznych szpitali a chciałabym rodzić, gdzie pracuje mój lekarz prowadzący. No i jest prywatnie. Wszystkie badania trzeba płacić i wizyty, a tu przydalo by sie odłożyć pieniędzy ... U mnie jest ginekolog do którego zawsze chodzilam i nie narzekam. Moja mama do niego chodzila i cioci rok temu prowadzil ciaze, także na kolejną wizyte po tej serduszkowj pojde do niego. Mam nieco ponad kilometr żeby tam dojechać, jest na NFZ dostępny od srody do piątku i nie trzeba sie wcześniej zapisywac i no pracuje w najblizszym szpitalu. Trudna decyzja, ale rozsądek chyba zwycięży i karte ciąży zaloze u niego. Chociaż szkoda mi tamtej dr

    Seli lubi tę wiadomość

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 lutego 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia więcej za przemawia za tym dr na miejscu faktycznie lepiej jak bys miala go pod reką..

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 12 lutego 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa wlasnie tez mi tak rozum radzi. Mama tez mi tak mowila. Ale 23 pojade ostatni raz tam do kliniki, wezme moze meza bo tam maja fajny gabinet i warunki i powinno byc juz serduszko:) hmm ciekawa jestem czy dostane kopie moich wszystkich badan które robilam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 10:22

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 lutego 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Sylwia tego nie wiem.. Musisz sie dowiedzieć jak to działa z wynikami czy mogą Ci dać czy to u nich zostaje czy co się z ttm dzieje.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wyników Ci nie dadzą ale kopie ich juz powinni ;)

    Co do lekarza-powoli z doświadczenia mogę Ci powiedzieć ze lepiej ten bliższy. Nigdy nie wiesz jak będziesz sie czuła ani jak często musiała jeździć i wtedy zaczną sie schody...
    Jeśli jest w porządku to tym bardziej ;) ja do swojego mam jakieś 2-3 km i juz nie zawsze chce mi sie jechać :P a co dopiero pod koniec ciąży jechać 50km ;)
    Zawsze jak bedziesz chciała możesz co jakiś czas dodatkowo jechać do niej jeśli bedziesz czuła taka potrzebę ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, poproszę o kopie tych moich wszytskich badan, powinnam dostac. Ciekawe czy wytrzymam i nie pojde do niego jeszcze przed tym 23 lutego na usg ;)

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    No nic, poproszę o kopie tych moich wszytskich badan, powinnam dostac. Ciekawe czy wytrzymam i nie pojde do niego jeszcze przed tym 23 lutego na usg ;)

    Haha zaczęło sie :D tez tak miałam czekanie na wizyty za każdym razem... ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Widzę ze dużo z nas wczoraj korzystało z uroków <3 :D :D
    Ja tylko w sobotę skorzystałam choć wczoraj mąż namawial ale jakoś weny nie było :)
    Sylwia, zgadzam się z dziewczynami, lepiej chodzić tam gdzie bliżej bo nie wiadomo jak później będziesz się czuła no a 50km w jedną stronę to kawał drogi :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z terką.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele dziewczyny...
    Mąż miał iść dzisiaj na wizyte kontrolna po tym zabiegu... Ponad dwa tygodnie od tamtej pory, skończyło mu sie L4 wiec pojechał z rzeczami do pracy gdyby nie dostał wolnego na dzisiaj bo miał mieć popołudniówki to do domu by nie wracał już... Pojechał a oni ze ma jeszcze tydzień L4! Chyba pobił jakiś rekord jeśli chodzi o dentystyczne zwolnienie lekarskie :D oczywiście szwy jeszcze nie ściągnięte wiec nie wiadomo co dalej... No agent ten mój mąż agent...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 529 530 531 532 533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ