Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ,ale naskrobałyscie ...
    Ja dziś narazie nie plamie ,ale teraz muszę wstać zrobić córce śniadanko i się nią zająć;) mam nadzieję że będzie już ok ;)

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    Hej dziewczynki ,ale naskrobałyscie ...
    Ja dziś narazie nie plamie ,ale teraz muszę wstać zrobić córce śniadanko i się nią zająć;) mam nadzieję że będzie już ok ;)
    Musi byc ok! :)

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    Hej dziewczynki ,ale naskrobałyscie ...
    Ja dziś narazie nie plamie ,ale teraz muszę wstać zrobić córce śniadanko i się nią zająć;) mam nadzieję że będzie już ok ;)

    Będzie ok zobaczysz :D a gdyby coś to znów się kładź ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Będzie ok zobaczysz :D a gdyby coś to znów się kładź ;)
    Zjadlysmy i się położyłam :)ogólnie mam nakaz leżenia plackiem, aż całkiem plamienia nie wystąpią ,ale to niewykonalne :) Dlatego staram się robić tylko to co naprawdę muszę. Luteine która wypływa jest trochę pozbawiona, ma taki kolor... hmm kawa z mlekiem? Więc jeszcze trochę jest tych plamien. No nic zostało mi tylko lezec jak najwięcej, brać leki i modlić się by wszystko było dobrze.

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia, odpoczywaj :) Męża ganiaj :P :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    Zjadlysmy i się położyłam :)ogólnie mam nakaz leżenia plackiem, aż całkiem plamienia nie wystąpią ,ale to niewykonalne :) Dlatego staram się robić tylko to co naprawdę muszę. Luteine która wypływa jest trochę pozbawiona, ma taki kolor... hmm kawa z mlekiem? Więc jeszcze trochę jest tych plamien. No nic zostało mi tylko lezec jak najwięcej, brać leki i modlić się by wszystko było dobrze.

    Jak masz nakaz to staraj się dostosować do tego i będzie dobrze :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja dopiero wstałam :D Poszalałam dzisiaj, ale położyłam się ok 1.30 dopiero ja przyjechaliśmy do domu rodzinnego. Mąż od rana pojechał załatwiać kilka rzeczy z samochodem i w ogóle, a ja sobie pospałam :)

    Marta, odpoczywaj kobieto :) Maluszek najważniejszy :) Męża trochę pogoń do opieki nad małą, a ty leż i się nie przemęczaj :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia bedzie dobrze na pewno!☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Ja niedawno wstałam, zjadłam śniadanko i piję herbatkę z miodem i cytryną, bo coś mnie zaczyna rozkładać :/

    Martusia wszystko będzie ok, ściskamy Cię! :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż w pracy ;(jak tylko jest w domu to pomaga ,A raczej robi wszystko.W nocy do małej wstaje ,ale jak jestem sama no to niestety.. narazie zajęłam mała. Puściłam jej jakieś lalki na ytb :)

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane za wsparcie :*

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Cześć Dziewczyny :) Ja niedawno wstałam, zjadłam śniadanko i piję herbatkę z miodem i cytryną, bo coś mnie zaczyna rozkładać :/

    Martusia wszystko będzie ok, ściskamy Cię! :)

    Miód cytrynka dobra sprawa ;) jak dodać do tego imbir i kurkume (dla odważnych chilli albo pieprz dodatkowo) to od razu człowiek do żywych wraca :D zdrowiej ;)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O chilli nie pomyślałam, chociaż uwielbiam! :D mogłabym go dawać do wszystkiego :D
    Dziękuję Terka :*

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    O chilli nie pomyślałam, chociaż uwielbiam! :D mogłabym go dawać do wszystkiego :D
    Dziękuję Terka :*

    To możesz dodać. Zaraz wszystkim wirusom da popalić :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marny ich los po takiej herbatce :D

    terka lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sobie też zapodam, bo już dosyć długo mnie katar męczy i ból gardła. Brałam antybiotyk wtedy po HSG i myślałam, że przejdzie, a nadal się utrzymuje. A nie chcę się niczym faszerować... I mam ochotę na winko, ale przy stymulacji pewnie nie powinnam, żeby nic nie zaburzyć :/
    Zaraz wyciągnę męża do zoologicznego, przydałyby się nowe rybki :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Marny ich los po takiej herbatce :D

    I dobrze - po co zadzierają z kimś kto kocha chilli? :D

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Chyba sobie też zapodam, bo już dosyć długo mnie katar męczy i ból gardła. Brałam antybiotyk wtedy po HSG i myślałam, że przejdzie, a nadal się utrzymuje. A nie chcę się niczym faszerować... I mam ochotę na winko, ale przy stymulacji pewnie nie powinnam, żeby nic nie zaburzyć :/
    Zaraz wyciągnę męża do zoologicznego, przydałyby się nowe rybki :)

    Musiałabyś poczytać o alkoholu czy można. Może się okazać ze niepotrzebnie się będziesz wstrzymywać ;) oooo nowe rybki! Super :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    I dobrze - po co zadzierają z kimś kto kocha chilli? :D

    Hahaha no właśnie nie wiem :D Głupie były, że się do mnie pchały :D

    terka lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez lubie chilli Plamka nie daj sie chorobie! My po sniadaniu. O 15.00 jedziemy na msze.szybko zleci sobota.☺

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 643 644 645 646 647 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ