Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Oczywiście, że zrecenzuję :) mam nadzieje pozytywnym testem w końcu ;)

    JA najbardziej nie lubie czekać na @. miesiąc wstecz, bardzo się nakręciłam na ciąże i ogromnie sie rozczarowałam, @ się spóźniał. Mam nadzieje, ze teraz przyjdzie punktualnie w sobotę i zacznę pić swoją miksturę:D


    Chyba nikt nie lubi czekać na@. Mam nadzieje że przyjdzie jutro . W takim razie zaczynamy prawie razem nowy cykl :) Ty z ziołami a ja z clo. Bardzo liczę na ten nowy cykl :)

    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Chyba nikt nie lubi czekać na@. Mam nadzieje że przyjdzie jutro . W takim razie zaczynamy prawie razem nowy cykl :) Ty z ziołami a ja z clo. Bardzo liczę na ten nowy cykl :)


    To super, będziemy się wspierały w walce z czasem:)
    Czytałam dziś pamiętnik kobiety która miała ogromne trudności dwa razy poroniła, pierwszy raz czytałam tak osobiste wyznania i troche mi się wstyd zrobiło za to użalanie.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Chyba nikt nie lubi czekać na@. Mam nadzieje że przyjdzie jutro . W takim razie zaczynamy prawie razem nowy cykl :) Ty z ziołami a ja z clo. Bardzo liczę na ten nowy cykl :)

    masz nadzieje na mijający cykl?

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    To super, będziemy się wspierały w walce z czasem:)
    Czytałam dziś pamiętnik kobiety która miała ogromne trudności dwa razy poroniła, pierwszy raz czytałam tak osobiste wyznania i troche mi się wstyd zrobiło za to użalanie.

    Kiedyś czytając te pamiętnik miałam takie same odczucie jak Ty ja użalam się nad sobą na początku starań a te kobiety przeszły już tyle i dalej walczą.

    Liczę bardzo na ten nowy cykl z clo .

    Jutro mojej siostry znajoma ma cesarkę po inseminacji :)

    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 23 marca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Kiedyś czytając te pamiętnik miałam takie same odczucie jak Ty ja użalam się nad sobą na początku starań a te kobiety przeszły już tyle i dalej walczą.

    Liczę bardzo na ten nowy cykl z clo .

    Jutro mojej siostry znajoma ma cesarkę po inseminacji :)

    Trzeba wierzyć w powodzenie całej 'akcji ciąża'. My staramy się od czerwca, sa momenty że już sobie myślę, że nigdy nie będę mamą...

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na drugim usg i nie ma serduszka. Brak tętna.
    Mam zgłosić się w poniedziałek i zobaczymy co dalej.

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Byłam dziś na drugim usg i nie ma serduszka. Brak tętna.
    Mam zgłosić się w poniedziałek i zobaczymy co dalej.
    O jejku, jak to? ;( Tule Cię mocno <3

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Byłam dziś na drugim usg i nie ma serduszka. Brak tętna.
    Mam zgłosić się w poniedziałek i zobaczymy co dalej.


    Jestem z Tobą...
    Chciałabym Cię jakoś pocieszyć, ale nawet nie wiem co powiedzieć:(:(

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Byłam dziś na drugim usg i nie ma serduszka. Brak tętna.
    Mam zgłosić się w poniedziałek i zobaczymy co dalej.


    tule mocno <3 jesteśmy z Toba
    powtarzałaś betę ?

    age.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Byłam dziś na drugim usg i nie ma serduszka. Brak tętna.
    Mam zgłosić się w poniedziałek i zobaczymy co dalej.

    A może ciąża jest po prostu młodsza?
    Trzymam kciuki ♡

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wtedy robiłam 2 razy betę. Dziś robiłam 3 raz i kazała mi z wynikiem wrócić.

    AJA raczej nie realne żeby ciąża była młodsza bo wiem co to dnia, a nawet co do godziny prawie że kiedy była owulka..

    Ale czytałam w necie że zdarza się że dopiero w 8-9tc widać serce.

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 23 marca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Tak, wtedy robiłam 2 razy betę. Dziś robiłam 3 raz i kazała mi z wynikiem wrócić.

    AJA raczej nie realne żeby ciąża była młodsza bo wiem co to dnia, a nawet co do godziny prawie że kiedy była owulka..

    Ale czytałam w necie że zdarza się że dopiero w 8-9tc widać serce.

    Lilly ja też tak czytałam. Będę się modliła, żeby serduszko zaczęło bić!

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 23 marca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Sept <3 trochę się pocieszyłam tym internetem, ale wiadomo jak to jest. 50/50 szansy.
    Tż mówi że przecież nie moja wina, nie miałam i nie mam na to wpływu ale to właśnie jest najgorsze. Nic, kompletnie NIC nie mogę zrobić. Tylko czekać. A to chyba najgorsze :(

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 23 marca 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily Anna wspieram :*
    Jest jeszcze szansa. A jaki duży był zarodek? Mówił lekarz?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 23 marca 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z tego cyklu nic nie wyszło. Już mam plamienia. Jeszcze dzisiaj w nocy pewnie przyjdzie @.juz to czuję...

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 24 marca 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:

    Ale czytałam w necie że zdarza się że dopiero w 8-9tc widać serce.
    Trzymam bardzo bardzo mocno kciuki żeby tak było,musi tak być <3

    Gigi tule Cię mocno <3 następny cykl będzie Twój, TSH spadnie i będziesz miała zielone światło.

    Gigi lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 marca 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)

    Miałam dzisiaj testować ale jeszcze sie wstrzymam bo czuje ze @ ze zaraz pojawi sie.

    age.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 153

    Wysłany: 24 marca 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly trzymam kciuki, może jest jeszcze za wcześnie na serduszko.... nawet nie wyobrażam sobie co przeżywasz :(

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 24 marca 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi jak objawiła się u Ciebie niedoczynność tarczycy?
    Trzymam kciuki aby następny cykl był tym szczęśliwym ❤

    Lilly_Ana modle sie za twoje maleństwo. Nie trać nadziei :-*

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 24 marca 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    hej:)

    Miałam dzisiaj testować ale jeszcze sie wstrzymam bo czuje ze @ ze zaraz pojawi sie.

    Póki nie ma @ zawsze jest nadzieja ❤ jak dlugo juz sie staracie?

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ