X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:

    Gigi ta lekarka nic mi nie mówiła. Pytałam jej się czy jest zarodek, to da do mnie że najważniejsze tętno i że zarodek to tylko zlepek komórek :/ pytałam kilkakrotnie i nic. Na karcie napisała (chyba) 6mm.


    ale miła ;/

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Welonka rób test! :)

    Gigi ta lekarka nic mi nie mówiła. Pytałam jej się czy jest zarodek, to da do mnie że najważniejsze tętno i że zarodek to tylko zlepek komórek :/ pytałam kilkakrotnie i nic. Na karcie napisała (chyba) 6mm.


    Lilly, może idź do innego lekarza. Może można coś zrobić...

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly, Sept ma racje może warto iść do innego lekarza .

    age.png
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly, dlatego ja chodze do faceta lekarza. jakos jestem spokojniejsza. ale to kwestia indywidualna. a lekarke i tak bym pogoniła i wybrała inną

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek idę do niej jeszcze raz to na pewno. Ale potem idę też prywatnie, w tym samym mieście, ale kawałek dalej przyjmuje babka co ją polecają.

    Szatynkowato - coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jak lekarz to tylko prywatnie.

    Wolałabym chodzić na nfz wiadomo, bo badania, wizyty to trochę kosztuje. Ale naprawdę do tej pory na nfz to trafiałam na samych że tak powiem "nie miłych" lekarzy. Już nie wiem czy mam takie szczęście trafiać na nich czy po prostu każdy lekarz co przyjmuje na nfz taki jest.

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierw owvfriend wyznaczył mi możliwą owu na 24dc teraz na22dc a ja uważam że była między 17-20dc.Testów nie robiłam więc tylko takie przypuszczenia

    age.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny nie chce się nakręcać, ale czy duża ilość rozciągliwego śluzu z dodatkiem białego może świadczyć o tym, że doszło do zapłodnienia?
    Nigdy wcześniej tego u siebie nie zaobserwowałam kilka dnie przed planowaną @, codziennie jest go coraz więcej.

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    W poniedziałek idę do niej jeszcze raz to na pewno. Ale potem idę też prywatnie, w tym samym mieście, ale kawałek dalej przyjmuje babka co ją polecają.

    Szatynkowato - coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jak lekarz to tylko prywatnie.

    Wolałabym chodzić na nfz wiadomo, bo badania, wizyty to trochę kosztuje. Ale naprawdę do tej pory na nfz to trafiałam na samych że tak powiem "nie miłych" lekarzy. Już nie wiem czy mam takie szczęście trafiać na nich czy po prostu każdy lekarz co przyjmuje na nfz taki jest.

    Niestety... Szkoda tylko że na to całe NFZ płacimy. Ja też jeszcze nie trafiłam na dobrego lekarza na NFZ. Maleńka córeczka mojej siostry ma raka dowiedzieli się jakoś w połowie tamtego roku i od tamtego czasu uważam że Polska to kraj w którym strach się leczyć. Nie ma absolutnie wsparcia ze strony lekarzy...

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    britty prowadzisz wykres? podobno po Duphastonie tak tez moze być (jeśli bierzesz) ale trzymam kciuki baardzo mocno ! :D :D

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka też mi się wydaje że tak ok 17-18dc była owulka u Ciebie :)

    Britty rozciągliwy śluz to chyba jedynie przy owulacji :) Ja miałam i mam bardzo dużo śluzu biało kremowego. Bardzo dużo naprawdę. Mam normalnie mokro cały czas :D

    Sept - jestem tego samego zdania. Jak pójdziesz prywatnie i zapłacisz to normalnie Cię traktują i pomogą, a jak tylko na nfz to nawet sobie głowy nie zawracają. W takich przypadkach o których mówisz jest to najbardziej widoczne :(

    Ja się o tym przekonałam jak się staraliśmy. Idę do ginki na nfz (bo zawsze do niej chodziłam) i mówię że już ponad rok się staramy itd a ona patrzy z politowaniem na mnie że to bardzo krótko, że młoda. I że wypisze mi CLO (bez żadnych badań!!!) bo on na pewno pomoże. Taaa pomógł.

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    W poniedziałek idę do niej jeszcze raz to na pewno. Ale potem idę też prywatnie, w tym samym mieście, ale kawałek dalej przyjmuje babka co ją polecają.

    Szatynkowato - coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jak lekarz to tylko prywatnie.

    Wolałabym chodzić na nfz wiadomo, bo badania, wizyty to trochę kosztuje. Ale naprawdę do tej pory na nfz to trafiałam na samych że tak powiem "nie miłych" lekarzy. Już nie wiem czy mam takie szczęście trafiać na nich czy po prostu każdy lekarz co przyjmuje na nfz taki jest.

    ja byłam u dwóch lekarzy na nfz i zrezygnowałam. Moja siostra chodzi do doktorki prywatnie zawsze miła na wszystko odpowiedziała , kiedyś wybrała się do niej na nfz to była strasznie nie miła opryskliwa.

    Mojej cioci która ma nawrót nowotworu lekarz na nfz powiedział październiku jej że jak zrobi prywatnie badania rezonans prześwietlenie itp to zrobią jej operacje w grudniu , przyszedł grudzień okazało się ze szpital nie ma pieniędzy później lekarz na urlopie i dopiero wczoraj przeszła operacje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 10:23

    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwny ustrój, miejmy nadzieje że kiedyś to się zmieni i rzeczywiście będziemy mogli nazywać się Europą...

    Co do śluzu to nie ma chyba reguły. Ja teraz mam dużo kremowego a @ jestem pewna na 100%.Kazda chyba kobieta ma inne symptomy...

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzeba czekać i koniec.

    W Polsce niestety lekarze mają dziwne podejście, ja zmieniłam gin bo na wszystkie dolegliwości przepisywał hormony i na dodatek twierdzi, że jak młoda kobieta to na pewno zdrowa i nigdy żadnych badań nie chciał robić..

    Może kiedyś nasz NFZ będzie bardziej ludzki.

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim jak młoda to ma czas... PRL to nie ważne, ze Ona chce teraz ale na pewno Ona ma czas...

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty moj lekarz to samo mi mówił jak miałam 18-20 lat , @ potrafił zatrzymać się na 3miesiące a na pytanie co jest przyczyną słyszałam wina hormonów ale jesteś młoda i wszystko wróci do normy samo , no i jakoś nie wróciło.
    Jedyny jaki hormon mi sprawdził to prolaktyna
    Ale ten lekarz prowadził mojej koleżance ciąże i jest z niego zadowolona bardzo :)

    age.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wiele lekarzy, zwłaszcza na nfz, które sobie świetnie radzą przy prowadzeniu prawidłowych ciąż i są chwaleni. Problem zaczyna się tam, gdzie zaczynają się jakieś problemy i potrzebna jest wiedza, doświadczenie i zaangażowanie lekarza. Nie wszystkim się chce...

    Britty, Lilly_Ana lubią tę wiadomość

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam w sobie tyle determinacji... Gdybym mogła poświęciłabym naprawdę
    wszystko. Szkoda, że tak nie można.

    szatynkowato, AJA_S lubią tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynkowato wrote:
    Jest wiele lekarzy, zwłaszcza na nfz, które sobie świetnie radzą przy prowadzeniu prawidłowych ciąż i są chwaleni. Problem zaczyna się tam, gdzie zaczynają się jakieś problemy i potrzebna jest wiedza, doświadczenie i zaangażowanie lekarza. Nie wszystkim się chce...

    Szatynka zgodzę się z Tobą moja koleżanka nie da mi słowa złego o nim powiedzieć. Leżała miesiąc w szpitalu przed porodem i mówiła ze większość lekarzy było ok o jednej doktorce powiedziała że była nie miła i chamska (doktorka która podobno dba o pacjentki ale tylko o te swoje prywatne )

    age.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Britty moj lekarz to samo mi mówił jak miałam 18-20 lat , @ potrafił zatrzymać się na 3miesiące a na pytanie co jest przyczyną słyszałam wina hormonów ale jesteś młoda i wszystko wróci do normy samo , no i jakoś nie wróciło.
    Jedyny jaki hormon mi sprawdził to prolaktyna
    Ale ten lekarz prowadził mojej koleżance ciąże i jest z niego zadowolona bardzo :)

    heh nie rozumiem jakby młodość miała moce uzdrawiające. moja siostra ponad rok nie miesiączkowała to też gin kazał czekać, mówiąc ze w końcu @ sama przyjdzie.

    Sept lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    heh nie rozumiem jakby młodość miała moce uzdrawiające. moja siostra ponad rok nie miesiączkowała to też gin kazał czekać, mówiąc ze w końcu @ sama przyjdzie.


    tacy lekarze powinni mieć zakaz wykonywania zawodu...

    Britty lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ