X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Gigi jak objawiła się u Ciebie niedoczynność tarczycy?
    Trzymam kciuki aby następny cykl był tym szczęśliwym ❤

    Lilly_Ana modle sie za twoje maleństwo. Nie trać nadziei :-*
    Niczym :/ zbadalam to tsh na własne a rękę po ciąży biochemicznej i okazało się, że za wysokie. Gdyby nie to nic szczególnego nie czułam. No może byłam często zmęczona ale nie odbieralabym tego jako objaw

    Dzisiaj dostałam już @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 19:41

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Mam podobnie, co niestety jest bardzo męczące. Dzisiaj mąż mi zabrał telefon nawet żebym sie w spokoju mogła pouczyć bo tak non stop cos analizuje i sprawdzam, masakra.
    Mój chłopak za bardzo nie wie o tym forum. On zupełnie inaczej podchodzi do całej sprawy niż ja. Ma takie trzeźwe myślenie ja się nastawiam, myślę cały czas o tym co mogę zrobić żeby zajść w ciąże. Nie mówię mu wszystkiego bo mnie tylko będzie dołował swoim gadaniem że nie potrzebnie to robię. Czasami zachowuję się jakby mu nie zależało. Wiem że mu zależy ale nie pokazuje tego, taki twardy chce być ;)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Mój chłopak za bardzo nie wie o tym forum. On zupełnie inaczej podchodzi do całej sprawy niż ja. Ma takie trzeźwe myślenie ja się nastawiam, myślę cały czas o tym co mogę zrobić żeby zajść w ciąże. Nie mówię mu wszystkiego bo mnie tylko będzie dołował swoim gadaniem że nie potrzebnie to robię. Czasami zachowuję się jakby mu nie zależało. Wiem że mu zależy ale nie pokazuje tego, taki twardy chce być ;)


    Może lepiej, że nie wie. Nie denerwuje się, my sie strasznie tutaj nakręcamy:D JA wczoraj pierwszy raz przed mężem pękłam i się popłakałam... Miała mega cięzki dzień, wiec dziś pije winko i mam zamiar wypić go sporo żeby @przyszła jutro punktualnie:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Może lepiej, że nie wie. Nie denerwuje się, my sie strasznie tutaj nakręcamy:D JA wczoraj pierwszy raz przed mężem pękłam i się popłakałam... Miała mega cięzki dzień, wiec dziś pije winko i mam zamiar wypić go sporo żeby @przyszła jutro punktualnie:)
    Ja dosyć często się ostatnio rozklejam przy nim. Chociaż staram się nie robić tego, bo on później nie pozwala mi mówić nić na temat czyjejś ciąży bo się znowu rozpłaczę. Ogólnie to ja beksa jestem, wczoraj też tak po kryjomu troszkę sobie popłakałam, bratowa podobno w ciąży ;(
    Też mam ochotę się skuć tak porządnie ale poczekam na @ bo mam nadzieję że się udało. ;)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cieszę z tym mdłości, wymiotów. Mam nadzieje że to świadczy dobrze :) Nie męcze się zbytnio, póki co ;)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Ja się cieszę z tym mdłości, wymiotów. Mam nadzieje że to świadczy dobrze :) Nie męcze się zbytnio, póki co ;)
    Oszczędzaj się kochana, dużo odpoczywaj :) Jestem dobre myśli, maleństwo rośnie sobie spokojnie :)

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Ja się cieszę z tym mdłości, wymiotów. Mam nadzieje że to świadczy dobrze :) Nie męcze się zbytnio, póki co ;)
    Każdy objaw jest dobrym znakiem, nie denerwuj się ostatnią wizyta następna przyniesie leprze wieści.

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny

    age.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucięło mi posta

    age.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty ja od ponad 3lat mam miesiączkę wywoływaną wiec zawsze cykl mialam27-29 dniowe.

    Szatynka, racja tak jak u Ciebie dzisiaj wypada10-11dpo ;)

    M@ziii mój mi mówi żebym nie czytała glupot w internacie bo później świruje

    Wiem ze może być jeszcze za wcześnie@ Mam zamiar w poniedziałek powtórzyć test jak nie pojawi się@. Po odstawieniu leków zawsze po dwóch dniach dostawałam @.

    Ja jutro cały dzień spędzam z moim rocznym ulubieńcem:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 20:49

    age.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka cały czas trzymam kciuki <3

    Dzięki dziewczyny, kochane jesteście <3 jestem na urlopie na razie. Zobaczymy co w poniedziałek będzie :) ale tak czy siak pewnie zwolnienie wezmę.

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Welonka cały czas trzymam kciuki <3

    Dzięki dziewczyny, kochane jesteście <3 jestem na urlopie na razie. Zobaczymy co w poniedziałek będzie :) ale tak czy siak pewnie zwolnienie wezmę.


    Dobrze, że odpoczywasz. Zbieraj siły bo przed Tobą ciężkie zadanie- bycie mamą;)

    dobrego weekendu!!

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 25 marca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jak wam mija sobota? Ja dostaje szału z piersiami. Sutki pieką jak diabli :(

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 25 marca 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ucięło mi posta
    PS posty ucina jak się wklejam buźki z klawiatury telefonu. Działają tylko te podstawowe uśmieszek zrobione z nawiasow czyli :) :( i serduszko <3

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 25 marca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mi tak nawala. Ostatnio się naczytalam o złych skutkach faszerowania się przeciwbólowymi tabletkami i sama nie wiem czy brać czy nie... Ze podobno obniżają płodność. Jak u was z tabletkami podczas @?

    Tak to jest jak się czyta internety.

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 marca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Mój maly dokucznik pojechał do domu i teraz tak cicho .
    U mnie dalej nie ma@
    Pojawił się biały śluz i z powrotem pojawił się bol piersi.
    Gigi u mnie w czasie @ zawsze idą w ruch przeciwbólowe nimesil i ibum. Tez ostatnio czytałam o tym ze wpływają na płodność mogą zanurzyć owulację. Mam zamiar je ograniczyć do zwykłego apapu ale nie wiem czy wytrzymam. Jak bede u lekarza to powiem zeby cos mi przepisał na bolesne miesiączki.

    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 25 marca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Hej dziewczyny
    Mój maly dokucznik pojechał do domu i teraz tak cicho .
    U mnie dalej nie ma@
    Pojawił się biały śluz i z powrotem pojawił się bol piersi.
    Gigi u mnie w czasie @ zawsze idą w ruch przeciwbólowe nimesil i ibum. Tez ostatnio czytałam o tym ze wpływają na płodność mogą zanurzyć owulację. Mam zamiar je ograniczyć do zwykłego apapu ale nie wiem czy wytrzymam. Jak bede u lekarza to powiem zeby cos mi przepisał na bolesne miesiączki.



    Welonka u mnie to samo, miałam ból piersi zaraz po owulacji teraz znowu bolą i bialo-kremowy wodnisty śluz. Dziś miała przyjść @ i oczywiście jej nie ma...

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 25 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Hej dziewczyny
    Mój maly dokucznik pojechał do domu i teraz tak cicho .
    U mnie dalej nie ma@
    Pojawił się biały śluz i z powrotem pojawił się bol piersi.
    Gigi u mnie w czasie @ zawsze idą w ruch przeciwbólowe nimesil i ibum. Tez ostatnio czytałam o tym ze wpływają na płodność mogą zanurzyć owulację. Mam zamiar je ograniczyć do zwykłego apapu ale nie wiem czy wytrzymam. Jak bede u lekarza to powiem zeby cos mi przepisał na bolesne miesiączki.


    Jutro z samego rana zrób test, mam przeczucie ze Ci się udało :)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 25 marca 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na aulinie. Ten sam składnik co nimesil ale nimesil mi nie pomagał. To jest dziwne akurat. Ale aulin mam w tabletach a nimesil miałam w proszku.
    W każdym razie w tym cyklu staram się wytrzymać bez tych tabletek.
    Z innych leków to jeszcze pomaga ibum.

    Niestety apap żeby zadziałal musiałabym wziąć dwie tabletki max..

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 25 marca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś wyjątkowo bez... może dlatego że w domu jestem, ale w pracy zawsze idzie nimesil i 2tab ibupromu.
    A dzisiaj płacz i sen... chociaż i tak wyjątkowo aż tak mnie nie boli...
    Mam dziewczyny pytanie o ziółka...
    Dong quia czy ojca spoko nr 3?
    Mam zamiar zacząć stosować ale nie wiem które lepsze :(

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ