X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 marca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ochotę często w pracy albo ok 19, a nie o 23 jak już ledwie patrze na oczy ale wtedy zawsze jest coś i sie nie składa. Ostatnio tez się nie staram, kieryś robiłam kolacje ubierałam się sexownie puszczałam muzykę która mnie nastrajała i ochota rosła.

    A co do trybu życia-praca siedząca, studia-więc nauka też na siedząco. Jedyny mój ruch to sprzątanie mieszkania.

    szatynkowato lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Ja mam ochotę często w pracy albo ok 19, a nie o 23 jak już ledwie patrze na oczy ale wtedy zawsze jest coś i sie nie składa. Ostatnio tez się nie staram, kieryś robiłam kolacje ubierałam się sexownie puszczałam muzykę która mnie nastrajała i ochota rosła.

    A co do trybu życia-praca siedząca, studia-więc nauka też na siedząco. Jedyny mój ruch to sprzątanie mieszkania.

    Przybijam piątkę. Też jeszcze się uczę... W ogóle to co napisałaś to jakbym o sobie czytała.

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynkowato wrote:
    Przybijam piątkę. Też jeszcze się uczę... W ogóle to co napisałaś to jakbym o sobie czytała.


    Cieszę się, że nie jestem jedyna ale to mnie nie usprawiedliwia:( Muszę sie zmobilizować te zioła o których pisałam poprawiaja libido podobno-bardzo na to liczę;)

    szatynkowato lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Cieszę się, że nie jestem jedyna ale to mnie nie usprawiedliwia:( Muszę sie zmobilizować te zioła o których pisałam poprawiaja libido podobno-bardzo na to liczę;)

    Prawda jest taka, że z czasem (jak to brzmi) spada na nas coraz więcej obowiązków, które wysysa z nas siłę i chęci. Ponadto ten siedzący tryb życia też nie poprawia sprawy. Spróbuj się też trochę poruszać :)
    I wiadomo, jakiś wspólny urlop by się przydał.

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na libido też pomagają orzechy zwłaszcza brazylijskie. Mi bardzo pomogły a chciało mi się raz na cały cykl :/ A po orzechach nawet po 2razy dziennie mogłam:) jadłam 3orzechy dziennie (nie można więcej niż 5dziennie... nie wiem dlaczego) po 2tyg była duża poprawa ^^

    Sept, szatynkowato lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Na libido też pomagają orzechy zwłaszcza brazylijskie. Mi bardzo pomogły a chciało mi się raz na cały cykl :/ A po orzechach nawet po 2razy dziennie mogłam:) jadłam 3orzechy dziennie (nie można więcej niż 5dziennie... nie wiem dlaczego) po 2tyg była duża poprawa ^^


    O widzisz, nie słyszałam o tych orzechach. Jejku żebym nie przesadziła:D:D

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Na libido też pomagają orzechy zwłaszcza brazylijskie.

    Jestem taka zacofana, nie znam takich orzechów :D a włoskie coś dają? Bo mam cały worek, może bym poskubała trochę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 12:12

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pierwsze słyszę o nich- może dlatego że nie przepadam za orzechami.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki :)
    Pochwale Wam się co mi się dziś przytrafiło. Rano się budzę i widzę sms'a od nieznanego nr, czytam a tu wiadomość od dziewczyny z którą miałam pracować jakiś czas temu. Pyta się czy nie szukam pracy bo by mnie chętnie przyjęli u niej w firmie :) Dziś OF wyznaczył mi owulację na niedzielę, a myślałam już że bezowulacyjny się trafił :) Ostatnie dni chyba były bardzo płodne bo mój luby baaardzo mi się podobał ;) aż się nie mogłam na niego napatrzeć :D tzn zawsze mi się podobał ale ostatnio jakoś tak bardziej :)
    Z libido u mnie też kiepsko i to już od dłuższego czasu, odkąd biorę leki na tarczycę czyli jakieś 2 lata, coś z tym trzeba zrobić bo tak być nie może. Ale wydaje mi się że to też wina tego że mieszkamy z "teściami" i nie czuję się tu zbyt dobrze.
    A z tym ananasem też spróbuje ;) nie będzie już za późno w tym cyklu?

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Witam nowe koleżanki :)
    Pochwale Wam się co mi się dziś przytrafiło. Rano się budzę i widzę sms'a od nieznanego nr, czytam a tu wiadomość od dziewczyny z którą miałam pracować jakiś czas temu. Pyta się czy nie szukam pracy bo by mnie chętnie przyjęli u niej w firmie :) Dziś OF wyznaczył mi owulację na niedzielę, a myślałam już że bezowulacyjny się trafił :) Ostatnie dni chyba były bardzo płodne bo mój luby baaardzo mi się podobał ;) aż się nie mogłam na niego napatrzeć :D tzn zawsze mi się podobał ale ostatnio jakoś tak bardziej :)
    Z libido u mnie też kiepsko i to już od dłuższego czasu, odkąd biorę leki na tarczycę czyli jakieś 2 lata, coś z tym trzeba zrobić bo tak być nie może. Ale wydaje mi się że to też wina tego że mieszkamy z "teściami" i nie czuję się tu zbyt dobrze.
    A z tym ananasem też spróbuje ;) nie będzie już za późno w tym cyklu?



    hej:)
    Trzymam kciuki żeby się udało, co z pracą? Przyjmiesz propozycje?

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Ostatnie dni chyba były bardzo płodne bo mój luby baaardzo mi się podobał ;) aż się nie mogłam na niego napatrzeć :D tzn zawsze mi się podobał ale ostatnio jakoś tak bardziej :)

    A z tym ananasem też spróbuje ;) nie będzie już za późno w tym cyklu?

    dobreeee :D :D :D

    Myślę, że nie za późno, zagnieżdżenie jest w 7-10dpo :)

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynkowato wrote:
    dobreeee :D :D :D

    Myślę, że nie za późno, zagnieżdżenie jest w 7-10dpo :)
    W takim razie jadę po ananasa, albo sok :)
    Sept wrote:
    hej:)
    Trzymam kciuki żeby się udało, co z pracą? Przyjmiesz propozycje?
    Dziękuje :) Chyba przyjmę, praca w sumie niedaleko, nie jest ciężka. A przede wszystkim coś innego niż do tej pory robiłam. Miałabym pomagać w biurze transportowym, coś jakby spedytor ;)

    szatynkowato lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 marca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii ti super, powodzenia w nowej pracy. Ja bardzo lubię to co robię, ale atmosfera jest fatalna:(
    Ciężko się pracuje w takich warunkach.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 22 marca 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@zii powodzenia oby praca była początkiem dobrych zmian :)

    Sept u mnie w pracy to samo dorośli ludzie a zrobią wszystko żeby drugiemu zaszkodzić do tego szefostwo jeszcze gorsze.

    muszę wychodzić zaraz po młodą do szkoły a tu na złość zaczęło lać

    Sept lubi tę wiadomość

    age.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 22 marca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    M@zii powodzenia oby praca była początkiem dobrych zmian :)

    muszę wychodzić zaraz po młodą do szkoły a tu na złość zaczęło lać
    Dziękuje, mam nadzieję że tak będzie :) w sobotę jedziemy też dom oglądać :)
    U nas od rana leje, pogoda paskudna ;(
    Sept wrote:
    M@ziii ti super, powodzenia w nowej pracy. Ja bardzo lubię to co robię, ale atmosfera jest fatalna:(
    Ciężko się pracuje w takich warunkach.
    Dziękuje :) Dlatego ja odeszłam z poprzedniej pracy i z pozostałych też ;) Nie umiem tak pracować, chociaż też prace mi się podobały ale co z tego jak nerwowo mnie wykańczała atmosfera. Dla mnie najważniejsza jest dobra atmosfera bez tego długo się nie utrzymuje w pracy. Wiem że praca jest ważna ale póki mogę to wybrzydzam :)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 marca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też leje okropna pogoda, poza tym w weekend sporo wina wypiłam i niedobrze mi do dziś:D Strasznie się przytrułam. Siedzę tu bo muszę:)

    Atmosfera jest okropnie ważna, pracuję w tej firmie już ponad 4 lata i zawsze było Ok a teraz w moim dziale duże zmiany kadrowe i nie do wytrzymania...
    Mam nadzieje, że niedługo zajdę w ciążę a stres nie będzie mi w tym przeszkadzał:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :d

    trochę mnie tu nie było.

    Mam pytanko, dziewczyny którym się udało.
    W którym cyklu starań zobaczyłyście 2 kreski?

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja obecna praca miała być przejściowa2-3miesiące a siedzę już tu prawie rok , po ostatniej wymianie zdań z szefem chciałam odejść czego jednak nie zrobiłam bo mój gin od razu zaproponował stymulacje i mam nadzieję że uda się szybko, a jak bym zrezygnowała z pracy to musielibyśmy odłożyć starania.

    Sept lubi tę wiadomość

    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Moja obecna praca miała być przejściowa2-3miesiące a siedzę już tu prawie rok , po ostatniej wymianie zdań z szefem chciałam odejść czego jednak nie zrobiłam bo mój gin od razu zaproponował stymulacje i mam nadzieję że uda się szybko, a jak bym zrezygnowała z pracy to musielibyśmy odłożyć starania.


    Rozumiem Cię doskonale. Mój szef ehhh szkoda nawet mówić, zero ludzkich odruchów. Doprowadza mnie do łez przy każdej rozmwowie, dlatego ograniczam z nim bardzo kontakt.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Rozumiem Cię doskonale. Mój szef ehhh szkoda nawet mówić, zero ludzkich odruchów. Doprowadza mnie do łez przy każdej rozmwowie, dlatego ograniczam z nim bardzo kontakt.

    chyba mamy tych samych szefów, może to podłe ale marzy mi się ich zostawić w sezonie gdzie pracowników brakuje.

    age.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ