Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3109 3888

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Szkoda że do mnie nie chce przyjść :P
    Długo Ci się kochana spóźnia ? ;)

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    Lilly_Ana jak tam lepiej juz, daj znać po wizycie u lekarza .

    age.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    Tak, mam zlecenie i bez problemu wypisała mi babka L4. Bo na zleceniu można dobrowolnie opłacać składki w sumie. Ja mam luteinę 3x1, więc u Ciebie na 100% wszystko będzie w porządku :)
    No wiem że można :) ciekawiło mnie jedynie czy wypisze zwolnienie w razie czego czy będę musiała po prostu szefostwu powiedzieć że nie jestem w stanie pracować :)
    Oby :)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    hej :)
    Lilly_Ana jak tam lepiej juz, daj znać po wizycie u lekarza .
    Wczoraj i dziś czysto więc chyba ok. Wizytę mam w czwartek :)

    Sept lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;)
    Zamówiłam właśnie zioła ojca Klimuszki, a właściwie zamówiłam składniki z których robi się herbatki.
    W skład wchodzi:
    liście maliny
    rozmaryn
    kwiaty czarnego bzu
    szałwia
    bylica pospolita

    Macie jakies doświadczenia?

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sept nie pomogę

    Mam takie pytanie chce powtórzyć w nowym cyklu jeśli teraz nie uda się badanie hormonów LH i FSH czy mogę zrobić w 4dc( 2-3dc może wypaść w weekend) ? Ostatnio miałam robione gdzieś w30którymś dniu cyklu wtedy zmieniłam lekarza i zalecił od razu zrobić badania ,wtedy mi wyszło bardzo wysokie LH w stosunku do FSH po tych wynikach i obrazie usg stwierdził PCOS wtedy mówił że powtórzymy wyniki w odpowiednim dniu cyklu aby mieć pewność a na ostatniej wizycie nic nie mówił na ten temat już

    age.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam sie do staraczek rocznik 93'❤ dzisiaj 25 dc, czekamy z nadzieją!

    Sept, AJA_S lubią tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Dołączam sie do staraczek rocznik 93'❤ dzisiaj 25 dc, czekamy z nadzieją!
    Britty Witaj :) Powodzenia :)

    Britty lubi tę wiadomość

    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Dołączam sie do staraczek rocznik 93'❤ dzisiaj 25 dc, czekamy z nadzieją!

    Hej, kiedy chcesz testować?

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie myślałam o tym :) mój cykl trwa 32 dni, poczekam jeszcze 5 dni tak mysle

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Jeszcze nie myślałam o tym :) mój cykl trwa 32 dni, poczekam jeszcze 5 dni tak mysle

    No to już lada dzień:)
    Opowiesz coś o sobie? Długo się staracie?

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milutko tu u was! Dosyć długo to nasz 7 cykl starań o 1 dzidzie, mam ogromną nadzieje, że tym razem zaskoczy :)ogl cykl niezbyt łatwy, borykamy się z torbielami jajnika ale szanse są! Mam nadzieje ze tempka nie spadnie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 14:27

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Milutko tu u was! Dosyć długo to nasz 7 cykl starań o 1 dzidzie, mam ogromną nadzieje, że tym razem zaskoczy :)ogl cykl niezbyt łatwy, borykamy się z torbielami jajnika i krwawieniami kontaktowymi ale szanse są

    Głowa do góry, podobno niektóre kobiety czują, że sie udało od samego początku. Masz jakieś objawy?

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocznik 92 też może być? :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Rocznik 92 też może być? :D
    No pewnie:) Zapraszamy:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super. Ja teraz czekam aż w końcu będzie druga faza cyklu i będę mogła zrobić hormony. Póki co 25 dc i ani widu, ani słychu owulki...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Długo Ci się kochana spóźnia ? ;)
    Według Flo to 8dni...
    Wkurzyłam się i przeanalizowałam swoje wykresy i teraz mi wyszło że będzie za 7dni... Ale to już 33dc i mam już dość. Z B postanowiliśmy spytać mojego gina o tabletki anty. Brałabym je tak do marca conajmniej tak aby zbyt dużym brzuchem nie być na ślubie ;) idę dziś do kościoła wpisać datę wesela, a w piątek może byśmy dogadali się z salą u nas. Wstępnie rozmawialiśmy i jakieś 40zl w kieszeni od osoby byśmy mieli. I jak dla nas menu bez ograniczeń;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 marca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana- z tego co pamiętam chodzisz do ginekologa w Invicie,prawda?

    Chciałabym Cie zapytać jak to wygląda cenowo, wizyta i badania jakie robiłaś na początku?

    Dziękuje za info:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept - tak chodzę do Invicty. Ale ciąży raczej tam prowadzić nie będę bo to zbyt drogo wychodzi niestety. No i dość daleko.
    Wizyta 140zł, za badania początkowe (tam jest jakiś panel początkowy na który wysyłają każdą osobę) zapłaciłam 330zł + 70 za AMH więc 400zł. No i dodatkowo badanie nasienia Tż. Tyle że ja tych badań nie robiłam w klinice. Bo powiem Ci szczerze, tam jest o wiele drożej niż np w Diagnostyce. Kiedyś przeliczałam, to w klinice wychodziło ok 600zł za te badania.
    Ogólnie polecam, bo dzięki gince z kliniki jestem w ciąży ;)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki ;)

    Britty lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ