Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀
Odpowiedz

Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀

Oceń ten wątek:
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Sara gratuluję 4 szczęścia, które rośnie Ci pod serduchem 🥰 Lidia piękne imię ❤️
    Jakie się czujesz? Jakieś mdłości, wymioty?

    Na szczęście dolegliwości 1-ego trymestru minęły i obecnie rozpiera mnie energia 😁
    I całe szczęście :)

    Jedynie odczuwam powoli "fizyczne" dolegliwości - ból kręgosłupa, spojenia. no ale... Co się nalatam i nadzwigam to moje 🙈


    Co do płci to mój mąż i syn bardzo liczyli na chłopca 😅 no ale cóż. Babiniec wygrywa 😁

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara drugi trymestr najlepszy co? Bo już właśnie mdłości przechodzą, a jeszcze nie ma dużego brzuszka 😁
    Boże jak ja bym chciała teraz wpaść dziewczyny 🙈

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio plewiłam w ogrodzie i kosiłam trawnik (kosą spalinową 😅) i zastanawialam się właśnie, jak ja to będę robiła w sierpniu skoro brzuch już teraz zaczyna przeszkadzać 🙈🙈

    Skończyłam właśnie piec babeczki i szykować girlandy - jutro mam imprezę urodzinową syna :D
    Oby pogoda dopisała i udało się zrobić na tarasie 😅

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara wszystkiego najlepszego dla synka 🎂🥳
    Daj znać jak po imprezie? 😉
    Ja już dzisiaj chyba mam owulację, bo śluz płodny się wylewa i podbrzusze pobolewa 😁
    Oby plemniczek czekał i znalazł jajo ❤️

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka unie owulacja była gdy mąż już był za granicą 😬 i ciążą z tego cyklu jest 🙈

    Imprezka się udała super ale niestety pogoda była fatalna więc musieliśmy imprezować w domu

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara o to przykro padało?
    Wiesz ja Słodziaka mam z 5 dni przed owu 😁 dlatego mam cichą nadzieję, że teraz też się uda 😊

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Nikakb Koleżanka
    Postów: 50 103

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Na szczęście dolegliwości 1-ego trymestru minęły i obecnie rozpiera mnie energia 😁
    I całe szczęście :)

    Jedynie odczuwam powoli "fizyczne" dolegliwości - ból kręgosłupa, spojenia. no ale... Co się nalatam i nadzwigam to moje 🙈


    Co do płci to mój mąż i syn bardzo liczyli na chłopca 😅 no ale cóż. Babiniec wygrywa 😁


    Hej, jaka miesięczna roznica jest między Twoimi dziećmi? Bo chyba nie wielka? Zastanawiam się czy dam radę z 3 na pokładzie 🙈

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Sara o to przykro padało?
    Wiesz ja Słodziaka mam z 5 dni przed owu 😁 dlatego mam cichą nadzieję, że teraz też się uda 😊
    Mało powiedziane 🙈 lało jak z cebra cały dzień 🙈

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikakb wrote:
    Hej, jaka miesięczna roznica jest między Twoimi dziećmi? Bo chyba nie wielka? Zastanawiam się czy dam radę z 3 na pokładzie 🙈

    Między starszymi jest 1r 4m (16 miesięcy) a między młodszymi 1 r 9m (21m). Teraz będzie równo 4,5 roku ale najmłodsza jest dzieckiem ze złożoną niepełnosprawnością więc to trochę tak, jakby nadal była niemowlakiem 😅

    Myślę, że wszystko zależy od osobistych zasobów, mocy przerobowej, zorganizowania. Ale wg mnie wszystko się da ogarnąć :)

    Nikakb lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara no tak plany sobie, a pogoda sobie 🙈
    I weź tu urlop z góry zaplanuj i jakiś wyjazd 🙈
    Wiecie co szkoda, że nie można się dowiedzieć czy jesteś w ciąży od razu po zapłodnieniu 😂
    Przecież to oszaleć idzie 😝 każdy dzień się jakoś dłuży, a przecież mam co robić przy 3 😁

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, a Twoje szkraby ile mają?

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Sara no tak plany sobie, a pogoda sobie 🙈
    I weź tu urlop z góry zaplanuj i jakiś wyjazd 🙈
    Wiecie co szkoda, że nie można się dowiedzieć czy jesteś w ciąży od razu po zapłodnieniu 😂
    Przecież to oszaleć idzie 😝 każdy dzień się jakoś dłuży, a przecież mam co robić przy 3 😁

    Oj tak. Okres od miesiączki do owulacji trwa średnio 14 dni. A od owulacji do testu 7363628 dni 🤣🤣🤣

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Sara dokładnie tak jest 🙈🙈🙈
    U mnie sprawa taka, że mąż nie chce się starać już o 4... Przynajmniej póki co... I na dzień dzisiejszy ta wpadka byłaby dla mnie największym cudem 😊

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Około 16 miałam kłucie w lewym jajniki, a teraz już nic mnie nie boli, więc już po owulacji. Test owulacyjny też negatywny już.
    Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość 🙈
    Kupiłam test ciążowy, a mąż zdziwiony po co 😂
    Ja mówię przecież prezerwatywa nam pękła 😁
    Zapomniał biedak 😝

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, dawno mnie nie było :) I wreszcie Marzycielka wróciłaś. Kiedy tu się spotkałyśmy, starałam się o trzecie dziecko, a lada moment urodzę już czwarte 😆 No nie ma co...czekamy na wieści jak tam twoja wpadka :) A jeśli jednak się nie uda,to zapewne podejmiesz już świadomą decyzję o kolejnym potomku. Tak bardzo często działa psychika.
    No ja czekam na godzinę zero. Lekarz twierdzi,że do czwartku już urodzę na pewno. Czyli w każdej chwili może się zacząć.

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka tak dokładnie jesteś wpisana na 1 stronie, że starania o 3 😂 a na suwaczku widzę czwarte w drodze. Gratuluję Ci Skarbie i życzę szczęśliwego rozwiązania ☺️ imię na pewno już wybrane ☺️ zdradzisz?
    Ja czuję, że jestem w ciąży... Ale wiecie jak psychika działa...
    Zaglądaj do nas 🥰

    edka85 lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno dam znać :) A ty Marzycielka nie zapomnij pochwalić se testem :)

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno dam znać czy się udało czy niestety nie 😉
    Teraz myślę sobie czym tu się zająć, żeby czas szybciej minął do testowania 🙈
    Może posprzątam w szafkach 😂 i paznokcie sobie zrobię 😝

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • M0210 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny,

    Walczę o 3 szczęście :) jestem 3 miesiące po porodzie i chciałabym zajsc w ciaze. Czy któraś z Was zaszła w ciążę krotko po porodzie? Czy testy owulacyjne wychodziły pozytywne?

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M0210 wrote:
    Czesc Dziewczyny,

    Walczę o 3 szczęście :) jestem 3 miesiące po porodzie i chciałabym zajsc w ciaze. Czy któraś z Was zaszła w ciążę krotko po porodzie? Czy testy owulacyjne wychodziły pozytywne?

    Ja zaszłam 7 miesięcy po :) ale moja siostra ok 3 😊

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ