X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀
Odpowiedz

Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀

Oceń ten wątek:
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1510 426

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Do testu jeszcze za wcześnie owulację miałam 19go :)
    A to faktycznie myślałam że ten 29.04 co pisałaś to chodzilo o 29.03

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 11:27

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Nowa3231 Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 25 kwietnia, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    A to faktycznie myślałam że ten 29.04 co pisałaś to chodzilo o 29.03

    Widzisz jak ja piszę, już mi literki skaczą, rozkojarzona jestem totalnie 😵‍💫🤣. 19.04 nie 29.. 😵‍💫 19 miałam spirale wyciągnięta. I tak samo mi owulacja wypadła ..
    A wczoraj 24.04 miałam takie ciemne plamki. Ale bez bólu itp...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 12:15

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5365 6242

    Wysłany: 25 kwietnia, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że mogłaś zajść w ciążę. A to plamienie może być implantacyjne ;) Ale by było...To tej osobie, która składała ci życzenia, żebyś więcej dzieci nie miała, opadłaby szczęka 😁

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Nowa3231 Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 25 kwietnia, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Oczywiście, że mogłaś zajść w ciążę. A to plamienie może być implantacyjne ;) Ale by było...To tej osobie, która składała ci życzenia, żebyś więcej dzieci nie miała, opadłaby szczęka 😁
    Chyba nie tylko jej 🤣 samej mi opadnie jakby się udało za pierwszym razem 🤭
    Nic trzeba czekać... Ale w głowie myśli sto..
    Do tego pogoda nie pomaga, zimno deszczowo.
    Siedzę w robocie i oglądam wózki na allegro 🤣🤣🤣 po swoich dzieciach wszystkiego się pozbyłam i tak sobie oglądam

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5365 6242

    Wysłany: 25 kwietnia, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Chyba nie tylko jej 🤣 samej mi opadnie jakby się udało za pierwszym razem 🤭
    Nic trzeba czekać... Ale w głowie myśli sto..
    Do tego pogoda nie pomaga, zimno deszczowo.
    Siedzę w robocie i oglądam wózki na allegro 🤣🤣🤣 po swoich dzieciach wszystkiego się pozbyłam i tak sobie oglądam
    A bo tobie jednej by się udało w pierwszym cyklu? Są takie szczęściary 😛. Sama z czwartym dzieckiem zaciążyłam w pierwszym cyklu po porodzie.
    O, kupowanie nowej wyprawki będzie dla ciebie bardzo ekscytujące 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 15:13

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Nowa3231 Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 25 kwietnia, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    A bo tobie jednej by się udało w pierwszym cyklu? Są takie szczęściary 😛. Sama z czwartym dzieckiem zaciążyłam w pierwszym cyklu po porodzie.
    O, kupowanie nowej wyprawki będzie dla ciebie bardzo ekscytujące 😁

    Z trzema poprzednini ciążami było różnie
    W pierwszą "wpadłam" dosłownie biorąc tabletki anty. Druga była też nie planowana, zaczęłam pracę, ciężkie chwile z mężem i tak się pogodziliśmy że wyszły dwie kreski 🤣
    Trzecia też nie była planowana, chcielismy 3 ale nie że specjalnie działamy i udało się przy 6 cyklu bez zabezpieczeń.
    Później miałam poronienie w 7tc i powiedzielismy stop. Teraz podjęłam decyzję że to ostatni i fajny czas. Zobaczymy który cykl będzie szczęśliwy 🤭💙

    A powiedzcie jak Wasze dzieci reagowały na kolejne rodzeństwo? Były "zadowolone"? (jak była większa różnica wieku)

  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1510 426

    Wysłany: 25 kwietnia, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Z trzema poprzednini ciążami było różnie
    W pierwszą "wpadłam" dosłownie biorąc tabletki anty. Druga była też nie planowana, zaczęłam pracę, ciężkie chwile z mężem i tak się pogodziliśmy że wyszły dwie kreski 🤣
    Trzecia też nie była planowana, chcielismy 3 ale nie że specjalnie działamy i udało się przy 6 cyklu bez zabezpieczeń.
    Później miałam poronienie w 7tc i powiedzielismy stop. Teraz podjęłam decyzję że to ostatni i fajny czas. Zobaczymy który cykl będzie szczęśliwy 🤭💙

    A powiedzcie jak Wasze dzieci reagowały na kolejne rodzeństwo? Były "zadowolone"? (jak była większa różnica wieku)
    U mnie miedzy córką a synem 17lat i 8 miesięcy 😂

    Nowa3231 lubi tę wiadomość

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5415 5646

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze dziecko po 3 latach starań (równo 36 cykli ) i 4 poronieniach. Potem w 2 CS 🫢
    Trzecie to wpadka 😂 tzn było planowane ale później 🫢 a 4-te w 2 CS (choć tak naprawdę po 5 miesiącach ale mąż pracował za granicą i nie zawsze trafił w owulację gdy przyjeżdżał co 2 miesiące )

    Co do relacji to ja mogę się wypowiedzieć dopiero teraz bo pierwszą 3-ke urodziłam w równo 3 lata 😁 wiec moje dzieciaki ogólnie nie pamiętają życia bez rodzeństwa, nigdy nie było wśród nich zazdrości etc. Teraz jak urodziła się Lidka to Emma miała 7,5; Emil 6 a Tola 4,5 więc to już taka większa różnica :D

    Jak się dowiedzieli o ciąży to było "aha". I tyle 😂 dopiero potem jak brzuszek zrobił się duży, było czuć kopniaki a na zdj USG dziecko przypominało dziecko to to stało się rzeczywiste. Pomagali chętnie w przygotowaniach, na lodówce mieliśmy kartkę z liczbami i codziennie skreślali odliczając do porodu. Nie mogli się doczekać siostry :)

    Emil z Emmą są totalnie zakochani w siostrze od pierwszego dnia, bawią się z nią, prześcigają się w uczeniu jej nowych umiejętności, nie mogą się doczekać aż będzie chodzić, mówić itd i ogólnie bardzo bardzo ją rozpieszczają, chcą się nią opiekować itd :)

    Tola przez pierwsze 3 miesiące nie zwracała na Lidke uwagi. Dosłownie. Nie wiem czy 5 razy popatrzyła na nią 😆 zero zainteresowania, zero zazdrości, zero czegokolwiek. Teraz od niedawna zaczyna podchodzić do Lidki, śmieje się np jak mała się śmieje, choć nadal nie lubi jak Lidka ją dotknie. Ale np przychodzi popatrzeć jak karmię ją w krzesełku a jak płacze to czasem przyniesie zabawkę. Ale raczej bez ekscytacji, dotykania. I prawdę mówiąc tak jest najbezpieczniej bo w ciąży bardzo się bałam tego, że Lidka się za mocno spodoba Tolce i ta będzie chciała ją np nosić albo przytulać za mocno. Więc w sumie taka relacja jest bezpieczniejsza :)
    Napewno to będzie ewoluować i przyjdzie taki moment, kiedy Lidka będzie "niańczyć" Tolcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 21:11

    Nowa3231 lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1510 426

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas córka dowiedziała się jak mąż wysłał jej filmik z usg prenatalnego i nie było go w domu a córka do mnie ale ojcu się nudzi jakieś filmiki mi wysyła dopiero jak jej napisał to twoje rodzeństwo to zaskoczyła i najpierw myślała że ją wkręcamy potem zapytała co nas skłoniło żeby mieć dziecko jak już prawie odzyskaliśmy wolność później było lekkie rozczarowanie że to nie siostra ale później bardzo się angażowała w kompletowanie wyprawki chociaż nie widać było po niej takiego zauroczenia ale w dniu mojej cesarki razem z mężem stała pod drzwiami sali i czekała od rana już żeby zobaczyć brała. Czy jest miedzy nimi więź myślę że nie ma ale że jest to bardziej taka relacja dziwna może jak syn będzie starsz to będzie inaczej

    Nowa3231 lubi tę wiadomość

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5365 6242

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie jest mała różnica wieku między dziećmi. Największa między pierwszym i drugim - to prawie 2 lata (dokładnie rok i 11 mies). Potem między drugim i trzecim jest rok i 8 mies. A między trzecim i czwartym - 14 miesięcy.
    Dzieciaki zawsze pozytywnie reagowały na nowe rodzeństwo.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Nowa3231 Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 26 kwietnia, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    U nas córka dowiedziała się jak mąż wysłał jej filmik z usg prenatalnego i nie było go w domu a córka do mnie ale ojcu się nudzi jakieś filmiki mi wysyła dopiero jak jej napisał to twoje rodzeństwo to zaskoczyła i najpierw myślała że ją wkręcamy potem zapytała co nas skłoniło żeby mieć dziecko jak już prawie odzyskaliśmy wolność później było lekkie rozczarowanie że to nie siostra ale później bardzo się angażowała w kompletowanie wyprawki chociaż nie widać było po niej takiego zauroczenia ale w dniu mojej cesarki razem z mężem stała pod drzwiami sali i czekała od rana już żeby zobaczyć brała. Czy jest miedzy nimi więź myślę że nie ma ale że jest to bardziej taka relacja dziwna może jak syn będzie starsz to będzie inaczej


    "Ojcu się nudzi" hehe dobre 🤭🤭Im syn będzie starszy na pewno więź będzie co raz większą.
    U nas w domu tak było. Jak ja się urodziłam mój najstarszy brat miał 15lat. Mama opowiadała że raz wystawił wózek z kartką oddam 🤣🤭 a teraz .. jedno za drugim w ogień skoczy i relacje mamy super, mieszkamy daleko od siebie ale jak tylko jest okazja to się zjeżdżamy i jest super

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 07:03

    Angela1108 lubi tę wiadomość

  • Nowa3231 Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 26 kwietnia, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    No u mnie jest mała różnica wieku między dziećmi. Największa między pierwszym i drugim - to prawie 2 lata (dokładnie rok i 11 mies). Potem między drugim i trzecim jest rok i 8 mies. A między trzecim i czwartym - 14 miesięcy.
    Dzieciaki zawsze pozytywnie reagowały na nowe rodzeństwo.

    Super masz różnice wieku, wszystkie razem się wychowują. Na pewno mega mega ci ciężko ale jak już trochę podrosną będzie mega lżej. Wspólnie do szkoły a mamusia czas dla siebie. ☺️


    Ja miałam przerwy, co jedno poszło do przedszkola i mogłam mieć jakiś czas dla siebie to ciąża i pieluszki. Jak kolejne poszło do przedszkola to znów w ciąży i pieluszki. Teraz najmłodsza A. Jest w 5latkach mama ma jakiś czas dla siebie jak siedzi w przedszkolu a mamie co? Bobas w głowie 🤭😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 07:04

    edka85 lubi tę wiadomość

  • Nowa3231 Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 26 kwietnia, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    U mnie miedzy córką a synem 17lat i 8 miesięcy 😂

    Teraz to duża różnica, poczekaj kilka lat nie będzie odczuwalna ❤️💙

  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1510 426

    Wysłany: 26 kwietnia, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne macie te różnice wieku miedzy dziećmi my też chcieliśmy mieć mala ale się nie udało mam nadzieję że teraz nam się uda jeszcze mieć jedno dzieciątko i że różnica bedzie mała chociaż miałam nadzieję że nie całe dwa lata będzie a tu nic z tego

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3610 2747

    Wysłany: 26 kwietnia, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Z trzema poprzednini ciążami było różnie
    W pierwszą "wpadłam" dosłownie biorąc tabletki anty. Druga była też nie planowana, zaczęłam pracę, ciężkie chwile z mężem i tak się pogodziliśmy że wyszły dwie kreski 🤣
    Trzecia też nie była planowana, chcielismy 3 ale nie że specjalnie działamy i udało się przy 6 cyklu bez zabezpieczeń.
    Później miałam poronienie w 7tc i powiedzielismy stop. Teraz podjęłam decyzję że to ostatni i fajny czas. Zobaczymy który cykl będzie szczęśliwy 🤭💙

    A powiedzcie jak Wasze dzieci reagowały na kolejne rodzeństwo? Były "zadowolone"? (jak była większa różnica wieku)


    Powodzenia!! U nas pierwsza ciaza Nie była planowana (albo raczej była,ale za kilka miesięcy bo akurat zmieniłam prace).O druga staraliśmy się 8 miesięcy,dlatego myslalam,ze z trzecia tez pójdzie dłużej,a udalo się w drugim cyklu. Z czwarta ciaza myslalam,ze przez wzgląd na wiek (36 i 37 lat) i nasze stresu,zabieganie zejdzie długo,a tez udalo się w drugim cyklu :)

    Co do radości- kupilismy dzieciom taka kartkę zdrapkę,musieli zdrapać i tam był dzidziuś i napis „zobaczymy się niebawem”.Moj najmłodszy syn (wtedy czteroletni) bardzo się ucieszył, córka (wtedy 7,5) rozpłakała się z radości,a najstarsza (10) udała omdlenie i powiedziała „o nieeee” 😅 mąż ja przytulił,pogadał i po pięciu minutach już dzwoniła do koleżanek pochwalić się.
    Potem jeszcze zrobiliśmy im zabawy z odkrywaniem płci i ogolnie ciągle bardzo chcieli we wszystkim uczestniczyć.Teraz Marysia jest oczkiem w głowie całej trójki,oni się wręcz kłócą o nią i jej uwagę😅 Marysia jeszcze bardziej scaliła nasza rodzine 😍

    edka85, Nowa3231 lubią tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5365 6242

    Wysłany: 26 kwietnia, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam siostrę 15 lat starszą i mamy ze sobą bardzo dobry kontakt.
    Nowa3231 wrote:
    Super masz różnice wieku, wszystkie razem się wychowują. Na pewno mega mega ci ciężko ale jak już trochę podrosną będzie mega lżej. Wspólnie do szkoły a mamusia czas dla siebie. ☺️
    Teraz trójka chodzi już wspólnie do przedszkola, więc siedzę w domu tylko z najmłodszą. To i tak dla mnie mega odpoczynek:)

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Nowa3231 Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 26 kwietnia, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ja mam siostrę 15 lat starszą i mamy ze sobą bardzo dobry kontakt.


    Teraz trójka chodzi już wspólnie do przedszkola, więc siedzę w domu tylko z najmłodszą. To i tak dla mnie mega odpoczynek:)

    A tak zapytam blisko masz przedszkole? Mała odprowadza rodzeństwo z tobą ?


    My mamy szkole 20km od domu, przedszkole 8km
    Od kiedy chłopaki poszli do szkoły to ja z małą od maleńkosci z nosidełkiem ich odwoziłam. W ziemię była tragedia (mała z listopada) ale później już była rutyna i jakoś dawaliśmy radę.
    Mój mąż jeździ do pracy na 6 więc nie miał możliwości odwozić dzieci 😵

  • Nowa3231 Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 26 kwietnia, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Fajne macie te różnice wieku miedzy dziećmi my też chcieliśmy mieć mala ale się nie udało mam nadzieję że teraz nam się uda jeszcze mieć jedno dzieciątko i że różnica bedzie mała chociaż miałam nadzieję że nie całe dwa lata będzie a tu nic z tego

    Życzę wam tego z stałych sił ;)

    Angela1108 lubi tę wiadomość

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5415 5646

    Wysłany: 26 kwietnia, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka u mnie tak samo, jak dzieci są w szkole i przedszkolach to tak cicho w domu 😍😁
    Dopóki dzieci chodziły do przedszkola (starsza 2-ka) to był całkowity luz bo byli w przedszkolu do 14-15 a teraz jak już jest szkoła to lekcje kończą się 11:30-12:30 🫢
    Więc najstarsza do 12:30 jest na świetlicy w dni, w które kończy wcześniej i czeka na brata. Jeżdżę po nich tak ok 12:30 a Tolka kończy przedszkole (ona chodzi do innego) o 13 :)

    A od września będę miała 2-ke w szkole więc jeszcze wcześniej będą w domu 🙊

    A potem standardowo - tańce, malarstwo, robotyka i inne zajęcia. Pierwsze tygodnie były hardcorowe bo Lidka strasznie płakała w samochodzie ale już przywykła do takiego trybu i naprawdę się przyzwyczaiła że ją ciągam ze sobą 5 x dziennie 😅

    Od września córka idzie do 2 klasy, syn do 1 a Tolcia zostaje w przedszkolu jeszcze jakieś 4 lata :)

    Nowa3231 lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Liliowa Autorytet
    Postów: 316 360

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żadnego nie daje do przedszkola. Dopiero syn poszedł do szkoly. Mam trójkę na stanie. Ciągle mi trąbią szczególnie mama żebym wróciła do pracy a dzieci do przedszkola szkoły. Naprawdę cały czas są takie komentarze chociaż dzieci mam małe. No teraz doszła jeszcze coaza więc na pewno nie planuje powrotu do pracy.

    6 CS o czwarte dzieciatko od 9.23r.
    Mama kp
    29.02 bhcg=36
    2.03 bhcg=109 (przyrost po 48 h=200%)
    5.04. Dzidzius na usg wiekszy o 3 dni niż z terminu miesiączki
    8.05 nastepna wizyta

    preg.png


    👩34🧔‍♂️34
‹‹ 162 163 164 165 166
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ