Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goha wrote:
    BitterSweetSymphony
    Na upragnioną ciąże :)
    Ale jak nie masz problemu z jajnikami to raczej są zbędne. Ile się staracie masz jakieś badania porobione??

    Landryneczko wiem że pisałaś :D A spiciem się nie przejmuj w końcu 21 urodziny ma się raz w życiu :D Rany ale Ty młodziutka jesteś ja już 28 we wrześniu :( A tak nie mogłam się 18-nastki doczekać

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nie regularne cykle raz krótki raz długi.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    No dobrze potforzasta to smacznego ;) i do dzieła :D Jak długie miewasz cykle? Kiedy przewidujesz owu?
    Bez lautki miewam po 90 dni ostatni bez luteiny miał 102 dni i samo krwawienie 10 dni :( Teraz miałąm z luteiną 35 dni bez owu ale krwawienia 4 dni tylko takiego meeega. Owu nie przewiduję niech mnie zaskoczy :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastrzyk na wzrost pęcherzyka żeby wspomóc clo :) bolało ostatnio cholernie :P
    Potforku wiadomo. :) 18-stki nie robiłam bo akurat zmarł mój dziadek to chociaż teraz opiłam :P ale... jak się strułam wódką kiedyś tak od tamtej pory nie tknę tak teraz winem i też już nie ruszę. Jeszcze piwo mi zostało hahahahha niech się struje nim jeszcze to będę anty alkoholowa :D no młoda młoda :D jeszcze heheheh

  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnych badań nie robiłam staramy się od pół roku. Na kontrolne badania chodzę bo zawsze boję się że torbiel do mnie powraca raz miałam i teraz żyję w strachu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goha z torbielami nie ma żartów. Tym bardziej jak raz sie pojawi to potem trzeba kontrolować czy nie powraca. Jak też co przed @ to boje się że znów dziadostwo się przypląta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2016, 15:40

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goha wrote:
    Mam nie regularne cykle raz krótki raz długi.
    A konsultowałąś to z lekarzem?? Może trzeba jakąś luteine na wyrównanie i samo się uda??
    JA będę jutro pytać o moje PCOS które ostatnio mówił że raczej jest nie możliwe bo jajniki czyste ale to był 30 dc więc mogły się już wchłonąć przed @. No i zapytam o zioła i o witamine d czy powinnam brać.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    A konsultowałąś to z lekarzem?? Może trzeba jakąś luteine na wyrównanie i samo się uda??
    JA będę jutro pytać o moje PCOS które ostatnio mówił że raczej jest nie możliwe bo jajniki czyste ale to był 30 dc więc mogły się już wchłonąć przed @. No i zapytam o zioła i o witamine d czy powinnam brać.


    W piątek mam wizytę i o wszystko się zapytam

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie robiłam 18-nastki tylko 17-nastke :D A tydzień wcześniej poznałam mojego męża :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Goha z torbielami nie ma żartów. Tym bardziej jak raz sie pojawi to potem trzeba kontrolować czy nie powraca. Jak też co przed @ to boje się że znów dziadostwo się przypląta


    No właśnie przed każdą @ pobolewa mnie jajnik i się zastanawiam czy to nie torbiel teraz akurat mnie tak rwie że wytrzymać nie można

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Bitter 9 ale pisały dziewczyny że i od 10 dc zaczynały i było ok więc będę tak piła.
    Goha wpisz sobie w google zioła Ojca Sroki nr 3 i wyskoczy Ci mnóstwo stron do for gdzie dziewczyny piszą że działają.

    Ja kiedyś zaczełam pić od 5dc i o 5 dni wydłużył mi się ten cykl, nie wiem czy to przez ziółka ale tak przypuszczam


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goha wrote:
    W piątek mam wizytę i o wszystko się zapytam
    No tak najlepiej ja mam jutro wieczorem :D U śmiesznego doktorka :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak mam pcos. Miałam usg w 3dc i dr stwierdził że dużo jest pęcherzyków no i moje amh wysokie. Poprzednie miałam przed @ wiec nie było tak pęcherzyków no i nie widział wyniku amh. No ale trudno. I z pcos zachodzą :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Ja kiedyś zaczełam pić od 5dc i o 5 dni wydłużył mi się ten cykl, nie wiem czy to przez ziółka ale tak przypuszczam
    Spoko ja mam luteinę więc mi nie przeciągnie raczej przynajmniej mam taką nadzieję :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No tak najlepiej ja mam jutro wieczorem :D U śmiesznego doktorka :D


    UU dobrze że śmieszny a nie tak jak mój powaga totalna. Daj znać co i jak

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja jednak mam pcos. Miałam usg w 3dc i dr stwierdził że dużo jest pęcherzyków no i moje amh wysokie. Poprzednie miałam przed @ wiec nie było tak pęcherzyków no i nie widział wyniku amh. No ale trudno. I z pcos zachodzą :)
    Dużo właśnie dziewczyn z PCOS na ziólkach pozachodziło już w drugim cyklu picia :D Ale tym się stymulujesz clo więc ja bym tego nie łączyła chociaż powiem Ci że na mnie clo nie zadziałało i jeszcze cykle mi popsuło.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforku no teraz mam ten zastrzyk do clo bo na mnie średnio samo clo działa. Ale wolę ziółek z tym nie łączyć. Zobaczymy jak będzie w tym cyklu.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goha wrote:
    UU dobrze że śmieszny a nie tak jak mój powaga totalna. Daj znać co i jak
    No ja poszłam na mega stresie na 1 wizyte a ten od razu rozbrajający uśmiech i śmiesznie gada od razu stres opuszcza człowieka :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Potforku no teraz mam ten zastrzyk do clo bo na mnie średnio samo clo działa. Ale wolę ziółek z tym nie łączyć. Zobaczymy jak będzie w tym cyklu.
    Coraz częściej właśnie czytam że clo nie działa kurcze to po co lekarze go przepisują jak nie działa masakra :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • Goha Koleżanka
    Postów: 49 0

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No ja poszłam na mega stresie na 1 wizyte a ten od razu rozbrajający uśmiech i śmiesznie gada od razu stres opuszcza człowieka :D


    Taki najlepszy lekarz ja to zawsze się stresuje jak mam iść do niego chyba muszę pomyśleć o zmianie lekarza.

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ