X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozne pytanka
Odpowiedz

Rozne pytanka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    to moja największa wada... BRAK CIERPLIWOŚCI :(

    każda z nas zna to z autopsji i każda z nas co miesiąc się jej uczy

    Anutka, MisiaMisia, celia lubią tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 5 września 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    każda z nas zna to z autopsji i każda z nas co miesiąc się jej uczy
    A niektóre nie robią żadnych postępów w tym zakresie ;)

    Olgenek lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 6 września 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robię :) kilka dni do @ ale nie latam co chwila do kibelka sprawdzać czy jest... jestem niecierpliwa, ale pracuję nad tym :)

    celia lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • perełeczka Znajoma
    Postów: 28 112

    Wysłany: 12 września 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam a jak tak z innej beczki :D powiedzcie mi jakie hormony i kiedy powinnam zbadać ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perełeczka wrote:
    witam a jak tak z innej beczki :D powiedzcie mi jakie hormony i kiedy powinnam zbadać ??

    O, to wiem! Progesteron w 20-22 dc, TSH, LH, Prolaktyne, FSH w 1-5 dc!
    Tez bede robic to sobie o wynikach pogaworzymy! ;-)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • perełeczka Znajoma
    Postów: 28 112

    Wysłany: 12 września 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a orientujesz się w kosztach i napewno musi byc skierowanie?? :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perełeczka wrote:
    a orientujesz się w kosztach i napewno musi byc skierowanie?? :/

    Tego to nie wiem, bo nie robie w Polsce...

    Dziewczyny, ktora zorientowana?

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 12 września 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moich okolicach progesteron około 30 zł a TSH 20 reszty nie pytałam

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 12 września 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cena zależy od miejsca w którym robisz. W szpitalach czy przychodniach publicznych też możesz zrobić odpłatnie i czasami wychodzi taniej niż w placówkach prywatnych.
    Jeżeli robisz badanie płatne, to nie potrzebujesz skierowania. Inaczej jest w kwestii np. RTG, MRI, Tomograf...
    Zależy w jakim mieście chcesz robić badanka.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • perełeczka Znajoma
    Postów: 28 112

    Wysłany: 12 września 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję nawet nie jestem zorientowana wkurza mnie całe to zamieszanie do tego potrzeba skierowania do tego nie trzeba masakra jakaś wrr :D

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 13 września 2013, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perełeczka wrote:
    dziękuję nawet nie jestem zorientowana wkurza mnie całe to zamieszanie do tego potrzeba skierowania do tego nie trzeba masakra jakaś wrr :D

    Luz na sterach. Niektóre rzeczy po prostu trzeba przejść i dalej do przodu!!!

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 17 września 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perełeczka wrote:
    dziękuję nawet nie jestem zorientowana wkurza mnie całe to zamieszanie do tego potrzeba skierowania do tego nie trzeba masakra jakaś wrr :D

    Perełko, ja w szpitalu damiana w Warszawie, za każdy hormon płacę 20zł, więc jak sądzę naprawdę przyzwoicie. Oczywiście na badania sama się kieruję ;) Choć z tego co wiem, prolaktyna po obciążeniu tylko ze skierowaniem.

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Perełko, ja w szpitalu damiana w Warszawie, za każdy hormon płacę 20zł, więc jak sądzę naprawdę przyzwoicie. Oczywiście na badania sama się kieruję ;) Choć z tego co wiem, prolaktyna po obciążeniu tylko ze skierowaniem.


    zgadza się, prolaktyna z obciążeniem tylko ze skierowaniem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzaleznienie- silna potrzeba dostarczenia organizmowi jakiejs substancji lub potrzeba wykonywania jakiejs czynnosci. W przypadku uniemozliwienia zrealizowania potrzeby obserwuje sie objawy odstawienia przejawiajace sie m.in. dazeniem do realizacji potrzeby za wszelka cene, drzenie rak, mdlosci, nieumiejetnosc skupienia sie na innych czynnosciach.
    Ja tak mam z seksem! Jak nie pobzykam 48 godzin zaczynam swirowac jak alkoholik na detoksie! Czy jestem uzalezniona od seksu? Jesli tak, to czym to leczyc i w sumie po co? :-D

    Elinn, Anutka lubią tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 20 września 2013, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Uzaleznienie- silna potrzeba dostarczenia organizmowi jakiejs substancji lub potrzeba wykonywania jakiejs czynnosci. W przypadku uniemozliwienia zrealizowania potrzeby obserwuje sie objawy odstawienia przejawiajace sie m.in. dazeniem do realizacji potrzeby za wszelka cene, drzenie rak, mdlosci, nieumiejetnosc skupienia sie na innych czynnosciach.
    Ja tak mam z seksem! Jak nie pobzykam 48 godzin zaczynam swirowac jak alkoholik na detoksie! Czy jestem uzalezniona od seksu? Jesli tak, to czym to leczyc i w sumie po co? :-D

    Leczyć! Toż to poważny problem jest! Leczyć czem prędzej. Najlepiej seksem:)

    biedronka1982, Elinn, Anutka, ulek lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Leczyć! Toż to poważny problem jest! Leczyć czem prędzej. Najlepiej seksem:)

    Zastosowalam porade. Dwa razy ! :-D

    Anutka, MisiaMisia, ulek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zażycie większej niż zalecana dawki dobowej leku może spowodować..... ciążę :-D

    biedronka1982, Anutka, MisiaMisia lubią tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 21 września 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Uzaleznienie- silna potrzeba dostarczenia organizmowi jakiejs substancji lub potrzeba wykonywania jakiejs czynnosci. W przypadku uniemozliwienia zrealizowania potrzeby obserwuje sie objawy odstawienia przejawiajace sie m.in. dazeniem do realizacji potrzeby za wszelka cene, drzenie rak, mdlosci, nieumiejetnosc skupienia sie na innych czynnosciach.
    Ja tak mam z seksem! Jak nie pobzykam 48 godzin zaczynam swirowac jak alkoholik na detoksie! Czy jestem uzalezniona od seksu? Jesli tak, to czym to leczyc i w sumie po co? :-D
    A wiesz, swego czasu odkryłam, że im bardziej mi się czegoś odmawia, tym bardziej tego pragnę. No i tak właśnie było z namiętnym seksem. Jak mój niemąż miał strasznie stresujący czas w pracy i łóżkowa gimnastyka była ostatnią rzeczą, o której myślał to ja myślałam za nas dwoje :D 0hump.gif
    Co kilka sekund, jak rasowy mężczyzna ;)2napalony.gif
    Ale kiedy wszystko wróciło do normy tzn. on też wykazywał chęć i inicjatywę to mi chuć wyparowała ;) takie to życie przewrotne ;)

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    biedronka1982, Anutka lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa kwestia: taki dziwny bol niby-miesiaczkowy mam dzis. Nie jakis mocny, ale denerwujacy. To 7 dpo, o co kaman?

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak w poprzednim cyklu dopadał ból jak na miesiączkę. Co to było i dlaczego, nie mam pojęcia. Ale też mnie to zdrażniło, czułam się jakbym dwa tygodnie z okresem chodziła :-/

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ