X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozne pytanka
Odpowiedz

Rozne pytanka

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    Mnie tak w poprzednim cyklu dopadał ból jak na miesiączkę. Co to było i dlaczego, nie mam pojęcia. Ale też mnie to zdrażniło, czułam się jakbym dwa tygodnie z okresem chodziła :-/


    niby podobny jest do bólu owulacyjnego taki ból, ale na owulację w 7 Dpo za szybko...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    niby podobny jest do bólu owulacyjnego taki ból, ale na owulację w 7 Dpo za szybko...

    To jest wlasnie 7 (a nie, dzis juz 8.) dzien po owulacji, na @ jeszcze za wczesnie, dlatego nie wiem, o co chodzi. Dzis juz tak nie boli w sumie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2013, 15:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Nowa kwestia: taki dziwny bol niby-miesiaczkowy mam dzis. Nie jakis mocny, ale denerwujacy. To 7 dpo, o co kaman?


    ja mam to samo od jakiś 5-6 dni... ale ja czuję nadchodzącą @ :/

  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 23 września 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DLACZEGO OWUFRIEND NIE ODNOTOWUJE POCZĄTKI CYKLU JEŻELI WYSTĄPIŁO PLAMIENIE DOPIERO WYZNACZA PIERWSZY DZIEŃ CYKLU JAK WYSTĄPI PRZYNAJMNIEJ KRWAWIENIE LEKKIE? DZIWNE JA ZAWSZE LICZYŁAM SWÓJ CYKL OD POCZĄTKU NAWET TZW.PLAMIEŃ, MIAŁAM 2 DNI PLAMIEŃ A DZIŚ NORMALNA @ WG. MNIE TO MÓJ 3 DC A OWU ŻE 1 DC????

    lawenda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lawenda wrote:
    DLACZEGO OWUFRIEND NIE ODNOTOWUJE POCZĄTKI CYKLU JEŻELI WYSTĄPIŁO PLAMIENIE DOPIERO WYZNACZA PIERWSZY DZIEŃ CYKLU JAK WYSTĄPI PRZYNAJMNIEJ KRWAWIENIE LEKKIE? DZIWNE JA ZAWSZE LICZYŁAM SWÓJ CYKL OD POCZĄTKU NAWET TZW.PLAMIEŃ, MIAŁAM 2 DNI PLAMIEŃ A DZIŚ NORMALNA @ WG. MNIE TO MÓJ 3 DC A OWU ŻE 1 DC????

    No bo plamien sie nie liczy w ogole, tylko krwawienie. Sa na to rozne uzasadnienia. Najbardziej logiczne jest to, ze plamic mozna takze w srodku cyklu. Czyli pierwszy dzien krwawienia= 1dc.

    ulek lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    To jest wlasnie 7 (a nie, dzis juz 8.) dzien po owulacji, na @ jeszcze za wczesnie, dlatego nie wiem, o co chodzi. Dzis juz tak nie boli w sumie.

    hmmm między 7 a 12 dpo jest implantacja, nie wiem czy jest ona wyczuwalna, ale wiem, że może wystąpić plamienie, ale czy jakiś ból ??? zagadka...

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lawenda wrote:
    DLACZEGO OWUFRIEND NIE ODNOTOWUJE POCZĄTKI CYKLU JEŻELI WYSTĄPIŁO PLAMIENIE DOPIERO WYZNACZA PIERWSZY DZIEŃ CYKLU JAK WYSTĄPI PRZYNAJMNIEJ KRWAWIENIE LEKKIE? DZIWNE JA ZAWSZE LICZYŁAM SWÓJ CYKL OD POCZĄTKU NAWET TZW.PLAMIEŃ, MIAŁAM 2 DNI PLAMIEŃ A DZIŚ NORMALNA @ WG. MNIE TO MÓJ 3 DC A OWU ŻE 1 DC????

    ja plamię w 14 i 15 dc co nie znaczy, że mój cykl trwał 14 dni... dlatego się nie zaznacza plamień jako 1 dnia cyklu, bo by dziewczynom cuda wychodziły...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedroneczko napisałam Ci od Twoim wykresem co widzę na nim :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    biedroneczko napisałam Ci od Twoim wykresem co widzę na nim :)

    Wole sie nie napalac. A czytalas moja dzisiejsza notatke? Pozdrawiam i kciukam!

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 24 września 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, jak to jest z fazami księżyca, czytał ktoś coś na ten temat konkretnego?

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 24 września 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie fazy księżyca wpływają na pewno....głównie na nastrój:)

    Anutka lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 24 września 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z poczęciem?

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 września 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    A z poczęciem?


    niby jest tam jakaś teoria, że fazami księżyca wyznacza się płodność, ale jak to jest to nie wiem, kiedyś dziewczyna z forum o tym pisała, ale nie moja bajka i nie czytałam :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    O, to wiem! Progesteron w 20-22 dc, TSH, LH, Prolaktyne, FSH w 1-5 dc!
    Tez bede robic to sobie o wynikach pogaworzymy! ;-)

    Przepraszam , że się wtrącę ale progesteron robi się 7-8 dni po owulacji więc jak ktoś ma dłuższe cykle niż 26-28 to jak zrobi progesteron między 20 a 22 dc to może wynik wyjść okłamany :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka wrote:
    Przepraszam , że się wtrącę ale progesteron robi się 7-8 dni po owulacji więc jak ktoś ma dłuższe cykle niż 26-28 to jak zrobi progesteron między 20 a 22 dc to może wynik wyjść okłamany :)

    No jasne ze tak! Napisalam z perspektywy mojego 27 dniowego cyklu. Sorki za niedopatrzenie!

    staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    ja mam to samo od jakiś 5-6 dni... ale ja czuję nadchodzącą @ :/


    mam zupełnie tak samo jak Ty i też czuję, że @ dostanę :( Ale suma sumarą jak dotąd jeszcze nie miałam tak wczesnych bóli przed okresem. Jak @ przyjdzie będziemy się starać dalej nie damy się !!! :)
    A tak przy okazji, czy są tutaj kobitki, które stosują testy owulacyjne? Czy słyszałyście aby pomogły niektórym w upragnionej ciąży?

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 24 września 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję czasem testy, i sobię robię od wczoraj, jutro powinnam mieć owulację, ale one wskazują negatyw...

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka a jakiej firmy masz testy? Jak teraz dostanę @ to chcę zakupić sobie i też stosować.
    ps. ja na Twoim miejscu bym i tak się kokosiła i nadal wykonywała testy :)

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 24 września 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/testy-owulacyjne-owulacyjny-10-szt-3-test-ciazowy-i3535676205.html

    Z tej aukcji mam, niestety te aptekowe są sporo droższe...
    I oczywiście, że serduszkować będę jeszcze dziś!

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 24 września 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie na czułość testów im mniejsza tym lepiej. Ja dzisiaj zamówiłam też na allegro ale ile się wcześniej o tym naczytałam... Ale miałam nie myśleć o owulacji tylko działać a tu te testy mnie skusiły.

    Anutka lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ