X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co się będziemy :D Trzeba korzystać póki można, bo nie wiadomo jak za miesiąc będzie :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję, że to ostatnie nasze drinki w tym roku :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za miesiac bedziemy gadaly ile razy mialysmy mdlosci, czestomocze, bole brzucha, jak dlugo spalysmy i ile soczkow wypilysmy. Bedziemy wrzucaly fotki usg naszych kropek i sprawdzaly przyrosty bety :-) aaa no i bedziemy szperaly w necie za lozeczkami, wozkami, ciuszkami, nosidelkami, przwijakami itd. I co nnajwazniejsze nedziemy zachodzily w glowe jak dac dzidzi na imie. O czyms zapomnialam? :-D :-D :-D

    Ana89 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    A za miesiac bedziemy gadaly ile razy mialysmy mdlosci, czestomocze, bole brzucha, jak dlugo spalysmy i ile soczkow wypilysmy. Bedziemy wrzucaly fotki usg naszych kropek i sprawdzaly przyrosty bety :-) aaa no i bedziemy szperaly w necie za lozeczkami, wozkami, ciuszkami, nosidelkami, przwijakami itd. I co nnajwazniejsze nedziemy zachodzily w glowe jak dac dzidzi na imie. O czyms zapomnialam? :-D :-D :-D
    Idealnie to Kochana ujęłaś :D To żeby się spełniło to proponuje dzisiaj za to wypić :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ide jutro do lekarza, zadzwonili do mnie, ze nie bedzie pani dr. Na bete ide jutro.

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, zgadza sie :-D ja sobie tlumacze ze to jeden z etapow leczenia bo nie wiem jak ma sie moje endo :-D

    Asia w sumie dobrze ze nie ma bo gin niewiele powie na tak wczesnym etapie :-) dociera juz do Ciebie ze ze jestes w ciazy? :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie uwierzycie... Dziś na usg okazało się ze pęcherzyk pękł... Jupiii nawet nie wiecie jak się cieszę :) nawet jak plemniki męża nie przeżyją to i tak się cieszę że te moje jajcory wkoncu się wzięły do roboty :) i znów inzynierka stanie w miejscu bo w mojej głowie teraz będą różne myśli :)

    Ana89 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania swietna wiadomosc :-) jesli armia zdrowa to powinna spokojnie przeczekac na swoj cel :-D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota cóż za pozytywne nastawienie - lubię to! :D Oby tak dalej! :)

    Asia może nawet i lepiej, że nie ma gina. Beta na pewno Cię nie oszuka. Tylko spokojnie... będzie dobrze! :)

    Ania widzę, że masz takie podejście jak ja - nawet małe rzeczy już cieszą! :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pozytywnie nastawiona ale nie nakrecona ze sie uda. Mam nadzieje ze sie uda a jak nie to trudno. Nie chce sie spinac i blokowac. Ten cykl traktuje jako obserwacje organizmu jak dziala I faza bez dupka. Uda sie to ok, nie to bedzie lipiec :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota, a jak brałaś dupka? Ja go też biorę, zauważyłam jakieś zmiany, ale nie jestem jakoś szczególnie przekonana, że powinnam go brać.
    W ogóle jakoś dziwnie się dzisiaj czuje, chyba będę miała szybciej owulacje, mam wrażenie, że już mój organizm się do tego przygotowuje, a to trochę chyba za szybko, mam dzisiaj 8 dzień cyklu, a już pobolewa mnie podbrzusze, w krzyżu, szyjka też jakby wysoko...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 14:37

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra nie miałam prądu do teraz. Jak narkoman na głodzie heheh bo neta też nie było :)

    U mnie nadal @ brak. Co chwile latam do wc i zaglądam w majty, bo mi się coś wydaje... Paranoja normalnie... Dobrze, że do najbliższego miasta, gdzie w aptece mnie nie znają mam 15 km bo inaczej już bym po test leciała. :) Chociaż sama wiem, że szanse na ciążę bliskie 0... No nic czekam do jutra. I może jak @ się nie zdecyduje żeby mnie nawiedzić to kupię ten test...

  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:

    Ania widzę, że masz takie podejście jak ja - nawet małe rzeczy już cieszą! :)

    Dla mnie to już bardzo wiele, że wystąpiła owulacja od x czasu :) nie umiem opisać swojej radości... aż się boję pomyśleć jaka będzie moja radość jak zobacze dwie kreski, chyba to obwieszczę całemu światu :)

    Ja w tym cyklu brałam mleczko pszczele... jest okropne w smaku ale teraz wiem że warto katować nim moje podniebienie :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja bralam dupka od 5dc bo niby mial nie blokowac owulki a wspomagac ja i endo. A tu huk. Na poczatku wszystko bylo ok a w poprzednim cyklu przyblokowal owu i mialam ja dopiero kilka dni po odstawieniu go. Zamiast doczekac sie @ miialam owu i cykl trwal prawie 50dni. Gdyby nie to ze moja ginka uparcie twierdzi ze 1 tabl nie zablokuje nic to moze bym sie juz cieszyla kropkiem w brzuchu :-( ale teraz mam gdzies jej zdanie i udowodnie jej ze jest w bledzie bo kolejny cykl nie chcialam juz ryzykowac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 14:34

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratulacje :) Mam nadzieję, że teraz już będzie ok i niedługo również zobaczysz II kreseczki :D

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj idę do fryzjera zrobić moje odrosty na płomienno rudo :) ALe mi się strasznie nie chce... Nic mi się nie chce od paru dni. Wczoraj wieczorem to się nawet popłakałam bo mi się nawet leżeć nie chciało. No porabana jakaś ze mnie baba! :)

    Ana89 lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Aniu ja bralam dupka od 5dc bo niby mial nie blokowac owulki a wspomagac ja i endo. A tu huk. Na poczatku wszystko bylo ok a w poprzednim cyklu przyblokowal owu i mialam ja dopiero kilka dni po odstawieniu go. Zamiast doczekac sie @ miialam owu i cykl trwal prawie 50dni. Gdyby nie to ze moja ginka uparcie twierdzi ze nie 1 tabl nie zablokuje nic to moze bym sie juz cieszyla kropkiem w brzuchu :-( ale teraz mam gdzies jej zdanie i udowodnie jej ze jest w bledzie bo kolejny cykl nie chcialam juz ryzykowac

    Rozumiem, chyba trochę za wcześnie kazała Ci go brać. Mi gin kazał brać go od 16dc, przy cyklach 33 dniowych. Też bałam się o owulację i czy na pewno go dobrze biorę, bo niby 2 dni po owu powinno się go wziąć. A po drugim cyklu z dupkiem, kolejny był już 28 dniowy i kolejne także :) No teraz widać u Ciebie ładne pagórki, mam nadzieję, że niedługo "zniesiesz jajko" :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    A ja dzisiaj idę do fryzjera zrobić moje odrosty na płomienno rudo :) ALe mi się strasznie nie chce... Nic mi się nie chce od paru dni. Wczoraj wieczorem to się nawet popłakałam bo mi się nawet leżeć nie chciało. No porabana jakaś ze mnie baba! :)
    Padłam jak przeczytałam, że się popłakałaś bo leżeć Ci się nie chciało :D :D :D
    Czasami są takie dni, że człowiek sam nie wie czego chce :)

  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się wybieram do fryzjera od tygodnia i nie mogę dojść:) Tylko ja chciałam ściąć na krótko bo mam długie włosy i codziennie rano mnie wkurzają bo nie chcą się układać. Jedno co mnie powstrzymuje to mój mąż bo najbardziej mnie lubi w długich włosach :) ach czego się nie robi dla miłości heh nawet z włosami się musze męczyć :)

    No i miałam do Was dzisiaj już nie zaglądać, ale co zrobić jak mnie tu do Was tak ciągnie :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam z 2 tyg temu, ze wszystko mnie przytłoczyło i wyłam jak głupia.

    Tez z 10 minut temu wpadłam na pomysl fryzjera i podciecia sie i nie wiem czy spontana nie zalicze :D farbowac nie chce ale jakoś skrócic bym chciala. I poleciłaby mi cos na przesuszone włosy może bo nie radze sobie z nimi :/ tylko mi troche szkoda bo fajne mam kolorki po starym farbowaniu.

    Aniu mi dupek raz chyba tylko sprowadzil cykl do 28 dni. Zazwyczaj mam 30-33dni. Długo organizm mój reaguje na odstawienie dupka niestety

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ