X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie takie spanie ogarnelo ale chyba dawno takiego kryzysu nie mialam ;( tak to jest jak sie za długo "siedzi" po nocach :P[/QUOTE]

    Dokładnie, ja dzisiaj jestem nie do życia :D Jak budzik zadzwonił, to nie mogłam się podnieść z wyrka :/ Żałowałam, że dziś nie jest już sobota :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak a jeszcze ta moja kanalia (czyt. Moj maz) zacczal chrapac tuz po 6 a jja wstaje i mierze temp o 7. Zla bylam bo zaczelam go szturchac aby przestal chrapac, rozbudzilam sie troche, wiercilam, pomyslalam ze zmierze tempke na wszelki wypadek gdybym juz nie zasnela. W koncu stwierdzilam ze musze siusiu wiec zla bylam ze o 7 nie ma szans na wiarygodna tempke. Ale o dziwo po tym wszystkim przysnelam a temp sie nie zmienila. A mojemu napisalam ze nastepnym razem ma reagowac na moje szturchanie bo inaczej z lozka poleci i szybko przestanie chrapac :-D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Oj tak a jeszcze ta moja kanalia (czyt. Moj maz) zacczal chrapac tuz po 6 a jja wstaje i mierze temp o 7. Zla bylam bo zaczelam go szturchac aby przestal chrapac, rozbudzilam sie troche, wiercilam, pomyslalam ze zmierze tempke na wszelki wypadek gdybym juz nie zasnela. W koncu stwierdzilam ze musze siusiu wiec zla bylam ze o 7 nie ma szans na wiarygodna tempke. Ale o dziwo po tym wszystkim przysnelam a temp sie nie zmienila. A mojemu napisalam ze nastepnym razem ma reagowac na moje szturchanie bo inaczej z lozka poleci i szybko przestanie chrapac :-D
    Znam ten ból, moja kanalia też chrapie. Jak zasnę przed nim to jest ok, to mi nie przeszkadza, ale jak on zaśnie szybciej i zacznie to swoje piłowanie to tak długo go szturcham, aż przewróci się na bok :D Czasami marudzi, że go obudziłam albo, że go coś boli...hahaha :D Ale trudno, musi się dostosować :D Mnie denerwuje budzenie się przed budzikiem <wrr>. Nie wiem jak Ty, ale np. potrafie się obudzić 10, 15 min przed i zła wtedy jestem na siebie, bo przecież 10 minut to tyle snu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu ja tam widzę piękną kreseczkę!
    A już na pewno ładniejszą niż wczoraj. :)
    Jeszcze nie gratuluję ale ściskam kciuki z całej siły! :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakbym o sobie czytala :-D ale 10 min to jeszcze przecierpie ale pol h to juz wiecznosc to zla jestem ze ta temp bedzie niewiarygodna. Zawsze sobie tlumacze ze mam zasnac i tyle :-D
    Na mojego dzis te szturchania nie dzialaly. Czasami pokrzykuje przez sen bo sni mu sie ze mu kradna samochod albo ze go zdradzam haha :-D i pozniej gada mi "mmmamusiiu kosmal mi sie snil" :-D moja male-duzee dziecko :-D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/506b58499499.jpg.html

    Hej:* Co sądzicie o tym teście? Jest o wiele bardziej wyraźniejszy od wczorajszego. Nie czuję pełnego entuzjazmu, dlatego, że nie wiem dlaczego ta druga kreska jest i tak jaśniejsza. Myślicie, że powinnam zaznaczyć na ovu "pozytywny test" czy jeszcze się wstrzymać?

    PS. Położyłam się spać po 22, ostatni raz na zegarek patrzyłam grubo po północy, a od 4 nie ma mowy o spaniu.

    Kochana mi wczoraj test wyszedl taki sam i zastanawiam sie co z nim?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia a Ty na bete nie pobieglas?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro mam okres dostac i zastanawiam sie czy mnie test nie oklamal

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    No jakbym o sobie czytala :-D ale 10 min to jeszcze przecierpie ale pol h to juz wiecznosc to zla jestem ze ta temp bedzie niewiarygodna. Zawsze sobie tlumacze ze mam zasnac i tyle :-D
    Na mojego dzis te szturchania nie dzialaly. Czasami pokrzykuje przez sen bo sni mu sie ze mu kradna samochod albo ze go zdradzam haha :-D i pozniej gada mi "mmmamusiiu kosmal mi sie snil" :-D moja male-duzee dziecko :-D
    Ahhh Ci faceci, niby bohaterzy, cwaniaków zgrywają, męscy są,że hoho :D A tak naprawdę to są duże dzieci :P

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to moze zrob jeszzcze innej firmy test?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła na bete. W takiej sytuacji będzie więcej wiadomo niż robienie kolejnych testów i zastanawianie się czy ten cień cienia to już ciąża czy może nie. Biegnij Basia na bete :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piatek pujdejak co

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania dobrze "gada" polac jej :-D

    basiulkaa_89, Ana89 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test zrobie ale jutro nie dzisiaj

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wolisz. Jakby mi wyszedl cien to chyba bym nie czekala tylko biegla na bete zeby wiedziec na czym stoje i nie zachodzic w glowe czy test nie oszukal

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, Dorota też dobrze "gada" :D Tylko beta w takiej sytuacji "powie prawdę" :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I za to sobie dzis czerwonego winka znowu poleje :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    I za to sobie dzis czerwonego winka znowu poleje :-)
    No właśnie też myślę, że dziś sobie coś chlapnę. Nie wiem czy akurat winko, muszę sprawdzić nasze zapasy :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niech ktos mi powie ze sama pije! Wirtualnie wzmiesiemy toast :-D

    natt lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero południe a tu już taka balanga... fajnie się bawicie dziewczyny! :D

    basiulkaa_89, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ