X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem umowiona na jutro do lekarza na 13.

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety też korzystam z komórki i zobaczę dopiero w pracy. A używałaś testu tej samej firmy czy innego?

    Ja za to dzisiaj się troszkę zdziwiłam, zawsze w 4dpo mam spadek a dzisiaj odrobinkę wyższa niż wczoraj. I obudziła się we mnie nadzieja :( no nic, muszę zrobić wszystko żeby się nie nakręcić!

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obejrzałam zdjęcie i.... Gratuluję, jesteś w ciąży :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny w słoneczno pochmurny dzionek :D
    Asia jak dla mnie to test jest pozytywny :) Biegnij na bete :), wtedy będziesz miała pewność. A jak pójdziesz do lekarza, to z betą może Ci coś więcej powie, bo na usg to nie będzie jeszcze raczej nic widać.
    Życzę miłego dnia kobietki, jak to mówią środa, to już mały piątek :D

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/506b58499499.jpg.html

    Hej:* Co sądzicie o tym teście? Jest o wiele bardziej wyraźniejszy od wczorajszego. Nie czuję pełnego entuzjazmu, dlatego, że nie wiem dlaczego ta druga kreska jest i tak jaśniejsza. Myślicie, że powinnam zaznaczyć na ovu "pozytywny test" czy jeszcze się wstrzymać?

    PS. Położyłam się spać po 22, ostatni raz na zegarek patrzyłam grubo po północy, a od 4 nie ma mowy o spaniu.
    jak dla mnie jesteś w ciąży ! gratuluję kochana myślę że już mozna spokojnie zró bete i bedzie pewność na 100 %

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pleasure wrote:
    Dla mnie wciągające są książki Agathy Christie. A właśnie polecacie jakiś dobry i wciągający kryminał?? Albo nie polecajcie bo się wciągnę a muszę mgr pisać i pracy szukać... ehh

    Tak jak Ana mówi - saga milenium jest super, tylko... trze się przebić przez pierwszych 200 stron :P Potem nie można się oderwać :)
    Januszkowa wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/506b58499499.jpg.html

    Hej:* Co sądzicie o tym teście? Jest o wiele bardziej wyraźniejszy od wczorajszego. Nie czuję pełnego entuzjazmu, dlatego, że nie wiem dlaczego ta druga kreska jest i tak jaśniejsza. Myślicie, że powinnam zaznaczyć na ovu "pozytywny test" czy jeszcze się wstrzymać?

    PS. Położyłam się spać po 22, ostatni raz na zegarek patrzyłam grubo po północy, a od 4 nie ma mowy o spaniu.

    No to gratulujemy kolejnej mamuśce :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia eweidentny pozytyw! gratuluje Kochana :) biegnij na bete bo tak jak dziewczyny pisza gin jeszcze pewnie niewiele powie i sam zaleci Ci bete. a tak to zrobilabys dzisiaj i pojutrze jeszcze raz aby zobaczyc czy ładnie przyrasta :) ale sie ciesze <3

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te czerwcóweczki chyba wszystkie fora przeglądają w poszukiwaniu poytywnych testów :P asia zajrzyj na 224 str czerwcowek, oczywiscie jesli "januszka" to Ty :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu co taka cisza? :) Wszystkie zapracowane?:D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem :) troszke pale głupa ze pracuje i trzoszke jestem na OF :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Asia jak dla mnie to ciąża. Ale poszłabym na betę dziś. Lekarz jutro nic nowego Ci nie powie, bo na usg za wcześnie i badanie też nic nie wykaże. Jedynie co to wyśle Cie na betę. A szkoda do jutra się denerwować. Jak nie chcesz u siebie robić bety to pojedź do najbliższej miejscowości, gdzie można zrobić betę i już :) Ja po cichu gratuluję :)


    Ja nadal czekam na @. 3 dni po odstawieniu luteiny... W tamtym miesiącu już miałam @ po tych 3 dniach :/ Jak do jutra nie przyjdzie to dupa. Bo u nas HSG robią tylko w czwartki. Więc muszę do przyszłego dostać @ i jeszcze przestać krwawić. Na co chyba się nie zanosi... Kurde zrobiłabym test, ale nie chcę świrować jak w tamtym miesiącu... Obiecałam sobie, że nigdy więcej nie zafunduję sobie tego okropnego widoku jednej kreski...

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zamierzałam pisać magisterkę, ale Ovu mnie znów wciągnęło... :) Musiałam nadrobić zaległości :)


    Co do wakacji to miałam najpierw jechać do siostry do Paryża, ale nie wyrobię się z mgr, bo musiałabym ją napisać do 20 czerwca. Później już chyba nie pojadę bo w lipcu wesele kolegi i zaraz po nim Chorwacja... No a potem trzeba będzie zejść na ziemię i szukać pracy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ja jestem :) troszke pale głupa ze pracuje i trzoszke jestem na OF :)
    To tak jak ja :D Trochę pościemniam, że pracuje, a później chwila na ov :D

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam szefowej w biurze. Zazwyczaj przyjeżdża dopiero koło 15 i ma problem bo nawet nie mam przed kim udawać :P Ale dzisiaj już lepiej niż wczoraj przynajmniej z pogodą i jakoś tak mi się nawet dzisiaj pracować chce (to wcale nie dlatego, że w poniedziałek mijają mi trzy terminy sądowe a w piątek mam urlop i mi się dupa pali powoli :P )

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu wg mnie również można uznać za pozytywny :) Tak jak dziewczyny pisały USG jeszcze nic nie wykaże więc najlepszą opcją byłaby beta. Dbaj o siebie i o fasolkę a wszystko będzie dobrze...

    Jolaa mam bardzo podobną sytuację do Ciebie :) Piszę inżynierkę i w małej przerwie jak zajrzę na OF to już po pisaniu :) Ale obiecałam sobie że dziś zajrzę tu tylko raz, żeby pogratulować Asi i już mnie nie ma... zabieram się za pisanie :) mam nadzieję że jutro nie będe musiała nadrabiać 20 stron :)

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zasadzie kończę, ale utknęłam z mapą i nie mogę ruszyć dalej, a mojego promotora nie ma i tak w kółko. Końcówka, a ciągnie się za mną, że szok...

  • binka Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/506b58499499.jpg.html

    Hej:* Co sądzicie o tym teście? Jest o wiele bardziej wyraźniejszy od wczorajszego. Nie czuję pełnego entuzjazmu, dlatego, że nie wiem dlaczego ta druga kreska jest i tak jaśniejsza. Myślicie, że powinnam zaznaczyć na ovu "pozytywny test" czy jeszcze się wstrzymać?

    PS. Położyłam się spać po 22, ostatni raz na zegarek patrzyłam grubo po północy, a od 4 nie ma mowy o spaniu.


    Dzień Dobry,
    Januszkowa, na 100 % ciąża, ale ak jak piszą dziewczyny lekarz to tylko strata pieniędzy jest jeszcze za wcześnie idź na betę a dopiero za ponad tydzień do lekarza.
    Gratulację!!!

    43c852ca754472e2c71cfc98cf7233e9.png
    07/2012 na zawsze w naszych sercach (*)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola bo to tak jest ze jak sie chce @ to jej nie ma a jak sie nie chce to przychodzi anwet zybciej niz powinna. Wredota z niej! Pisz tą mgr bedziesz miala z głowy :)

    U mnie lipa bo na moim kompie nie ma neta i musze specjalnie odpalac lapka kolezanki. A szefowa zeby wejsc do swojego pokoju musi przejsc przez moj a glupia nie jest i wie co robie nie przy swoim biurku ;D ale nic nie mowi wiec korzystam ;p

    Dzis moja tempka poleciala w doł znowu, wiec owulka tuz tuz chyba :) jak ładnie sie klaruje wykres bez tego cholernego dupka od poczatku cyklu :)

    i pogoda dzis juz w miare, slonko przebija i ciepławo jest a do tego sroda - czyściec dla ducha - 2 dni po ciezkim poniedziałku i 2 przed niebianskim piątkiem :D

    Ja za 2 tyg urlopuje, biore wolną srode bo to nasza rocznica, czwartek i tak wolny a w piatek przedluzony weekend i jedziemy do stolicy :) 5 dni wolnego <3

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście mam neta na swoim kompie, więc nie muszę aż tak kombinować :P To forum jest uzależniające, jak się tutaj wejdzie chociaż na chwilkę to i tak za chwilę, taka myśl "a może zajrzę, zobaczę co się dzieje" i tak w kółko :D
    Pisanie pracy mgr mam już za sobą i wspominam to jako ciężką pracę, najpierw z samą pracą, później z promotorem i na końcu jeszcze z kompem. Jak w końcu tą pracę oddałam to byłam najszczęśliwsza na świecie chyba :)
    Zazdroszczę Dorotka, też właśnie zastanawiam się czy nie zrobić sobie długiego weekendu i nie wziąć 20 wolnego :) Muszę zapytać się mężusia co planuje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 11:04

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wiekszosc kompow ma odlaczonego neta bo jest windows 98 ktory nie ma juz ochrony i dopuki nie kupią nowych lepszych komputerow to chronia państwowe dane :D

    A mnie takie spanie ogarnelo ale chyba dawno takiego kryzysu nie mialam ;( tak to jest jak sie za długo "siedzi" po nocach :P

    Ana89 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ