X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki : ) ale się znowu naprodukowałyście: P a mi znów owu przesunął termin owulacji...bez sensu ; / już sama nie wiem czy ona była w tym miesiącu, nawet tempka nic mi nie mówi..

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela wg mnie była ale zastanawiam sie czy nie 29.05 bo po tym ładny skok jest a teraz za to stopniowo leci w góre. Ale robiłas testy owulacyjne wiec rzeczywiscie moze byla owulka w dziern dziecka :) ciekawe czy by cos zmienilo sie jakbys te testy calkiem usunela. Ale nie ma co kombinowac :) wzrost był wiec jest ok :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wymarzonych II kreseczek Ci życze :) spełnienia marzeń!

    712621bnockccvv7.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 15:22

    basiulkaa_89, Rubi lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze to do mnie nie dotarlo Dorotko. Jestem dzisiaj w pracy. Jutro bede na forum i moze poznym wieczorem. Trzymajcie sie kochane.
    Ania- bardzo sie ciesze.

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nas sie nie martw, my trzymamy ale kciuki za Ciebie!! :) <3

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela,
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :) :) :) Ja również życzę Ci tego wszystkiego, co zawsze się życzy :D i przede wszystkim II kreseczek :D :D :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem podjarana :D byłam w wc patrze a tu piekny rozciagliwy śluz <3 no cudo, dawno juz takiego nie widzialam odkad dupka brałam :D

    Ana89, natt lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ale jestem podjarana :D byłam w wc patrze a tu piekny rozciagliwy śluz <3 no cudo, dawno juz takiego nie widzialam odkad dupka brałam :D
    To w dzisiaj znowu zapoluj na męża :D Co by śluz na marne nie poszedł :P

    natt lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj nie, jutro dopiero. Codziennie nie podołamy :P

    Byłam u fryzjerki ale miala ludzi i zapisalam sie na jutro po pracy na ciachnięcie tych moich kłaków :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam mały problem, tylko się nie śmiejcie :) Jak odróżniacie śluz płodny od spermy? Zastanawiam się właśnie czy mam śluz płodny, rozciągliwy czy to może jeszcze pozostałości po nocnych szaleństwach. I nie wiem co myśleć, macie jakieś info na ten temat? W ogóle jest możliwość, że po ok. 15 godzinach po serduszkowaniu to coś rozciągliwe to sperma?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 17:44

  • Dwudziestolatka Znajoma
    Postów: 29 4

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) mam nadzieję, że nie będziecie się śmiały z mojego pytania, ale mam pytanie. Hmm 1 czerwca uprawiałam seks z moim chłopakiem yy tak do końca z wytryskiem, ponieważ chcielibyśmy mieć dziecko ;) jednak na test ciążowy jest za wcześnie. Mogę spodziewać się wcześniej jakiś objawów ? ;)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania wlej w szkolanke wody i zamieszaj w niej troche tego "sluzu" i podobno jesli to sperma lub sluz wynikajacy z podniecenia to sie rozpusci a jesli plodny to sie nie rozpusci. Mam nadzieje ze nic nie poknociłam ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 17:51

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dwudziestolatka widziałam gdzieś na forum taki wątek odnośnie śluzu, możesz sobie tam zerknąć i dziewczyny Ci lepiej wszystko wyjaśnią. Z tego co kiedyś tam czytałam to ten śluz po stosunku może się nawet utrzymywać do następnego dnia.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwudziestolatka wrote:
    Hej dziewczyny ;) mam nadzieję, że nie będziecie się śmiały z mojego pytania, ale mam pytanie. Hmm 1 czerwca uprawiałam seks z moim chłopakiem yy tak do końca z wytryskiem, ponieważ chcielibyśmy mieć dziecko ;) jednak na test ciążowy jest za wcześnie. Mogę spodziewać się wcześniej jakiś objawów ? ;)
    Dwudziestolatko śmiać to sie nie bedziemy allee jest inne "ale". Skoro chcecie miec dziecko i jest to swiadoma decyzja to mam nadzieje ze odpowiedno sie do tego przegotowaliscie... Bierzesz kwas foliowy? Wiesz, że 1 czerwca był to dzień płodny? Który to wg był dzien cyklu? Obserwujesz swoje ciało na tyle aby wiedziec jaki objaw moze byc calkiem innym niz mialas dotychczas przed miesiaczką? Pierwsze objawy ciążowe i misiaczkowe są niemalże identyczne i można sie doszukiwać różnych dolegliwości i ich nie mieć i to waśnie bedzie objawem ciążowym. A poza tym to z tą ciaza jednak nie jest tak łatwo jak pewnie Wam sie wydaje. Pozdrawiam

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwudziestolatka wrote:
    Hej dziewczyny ;) mam nadzieję, że nie będziecie się śmiały z mojego pytania, ale mam pytanie. Hmm 1 czerwca uprawiałam seks z moim chłopakiem yy tak do końca z wytryskiem, ponieważ chcielibyśmy mieć dziecko ;) jednak na test ciążowy jest za wcześnie. Mogę spodziewać się wcześniej jakiś objawów ? ;)
    Z objawami to jest różnie, jedne kobiety mają inne nie. Jeśli bardzo dobrze znasz swój organizm, obserwujesz cykl, czyli temperaturę, śluz, szyjkę możesz wyciągnąć pewne wnioski wskazujące ciąże lub nie. Jeśli nie prowadzisz żadnych obserwacji to raczej musisz uzbroić się w cierpliwość.
    Tak jak napisał kwiatuszek789 z ciążą wcale nie jest tak prosto. Jak się chce to jej nie ma, a jak się nie chce to jest. Jeśli się uda wam za pierwszym razem to super, ale widzę, że rzadko kiedy udaje się za pierwszym razem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotka ja już wznoszę toast za II kreseczki :D

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ania wlej w szkolanke wody i zamieszaj w niej troche tego "sluzu" i podobno jesli to sperma lub sluz wynikajacy z podniecenia to sie rozpusci a jesli plodny to sie nie rozpusci. Mam nadzieje ze nic nie poknociłam ;D

    Ja słyszałam, że sperma sie bedzie unosić na powierzchni a śluz opadnie na dno, ale... nigdy tego nie sprawdzałam :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana89 wrote:
    Dorotka ja już wznoszę toast za II kreseczki :D
    Ja juz wzniosłam wcześniej ale byłam tak spiąca, że zasnełam i troche pospałam. I jeszcze mi mało :) A piątek na firmoweą integrację zamierzam z kolezanką zakupic wczesniej czerwone winko i uraczyc sie z nim wiec w sobote bedzie kac o_O

    Co do tego śluzu to kwestia odkopania ktorejs strony z majowek albo zapytania czewcówek :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, zrobiłam test z wody i rzeczywiście to coś rozciągliwego opadło na dno szklaneczki i się nie rozpuściło :) Więc chyba zaczyna się płodny czas :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo no i fajnie :) do roboty :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ