X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na chwilę w własnej odsłonie :D :) dobranoc kobietki

    Ana89 lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o prosze :) teraz przynajmniej można kojarzyc osóbke z nickiem :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja zdobywam sie na odwage ale tylko tutaj wklejam :) tylko sie nie śmiać :P aaa zdjecie robione 2 lata temu :P

    2b5bf7dca1e9af95m.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 22:26

    basiulkaa_89, Ana89, natt lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mamy się śmiać?
    Piękna kobieta z Ciebie :)
    Moje sprzed 3 robiłam jak zmienialam dowód po ślubie ale zmieniła mi sie długość włosów tylko :P

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne laseczki jestescie!!!
    Jestem zmeczona po calym dniu pracy. Predko na pewno nie powiem w pracy wiec obowiazki wszystkie musze wykonywac. To mnie najbardziej martwi. Zeby sobie nie zaszkodzic. Musze zwolnic tempo, jestem taka narwana:/

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie też długość włosów nie ta i kolor bo na zdjeciu są czarne a tak to mam ciemny blond i teraz mam okularki zamiast soczek=wek bo nie hce mi sie z nimi bawic w zakładanie i zdejmowanie :/ a jutro resztka tych czarnuchów bedzie ścięta :D

    Asiu a może lepiej powiedz jak juz potwerdzisz. Chociaz latwo mi sie mowi ale ja chyba sama narazie bym nie mowila tylko ze moja praca polega w wiekszosci na nudach wiec nie szkodziłabym dzidzi.
    Albo jakos spokojnie i bezstresowo podchodz do pracy.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ale późno przeczytałam...dziękuje za życzenia oby się spełniły...chociaż to jedno najważniejsze...!!! buziaki dobrej nocki : )

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    dziewczynki ale późno przeczytałam...dziękuje za życzenia oby się spełniły...chociaż to jedno najważniejsze...!!! buziaki dobrej nocki : )

    Kochana, ode mnie (nieco) spóźnione, ale szczere życzenia :) Obyś wkrótce zobaczyła wymarzone dwie kreseczki :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry baaardzo :-)

    Znowu ta cholerna godz 7 :-\ ale jutro juz piateczek wiec da sie przezyc :-) pewnie znowu bede zasypiala w pracy bo w nocy nie moglam zasnac :-\
    No nic, podnosze moje szlachetne 4 litery :-D
    Za oknem piekne sloneczko <3

    udanego dnia :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejny dzień przed nami eh nie chce mi się słoneczko ładnie świeci...
    ja w sobotę pracuję do 14 więc nie mam całego weekendu wolnego ale specjalnie wziełam pierwszy aby resztę mieć wolną... ;)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    dziewczynki ale późno przeczytałam...dziękuje za życzenia oby się spełniły...chociaż to jedno najważniejsze...!!! buziaki dobrej nocki : )
    ja też coś przeoczylam więc Elka wszystkiego najwspanialszego :* przede wszystkim spełnienia marzeń <3

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam piąteczek. Jutro mam "wolne" (muszę podpisać umowę notarialną, zrobić dwa jabłeczniki, pójść na ślub cywilny, po cywilnym na jakieś nie wiadomo w zasadzie co do knajpy, przygotować stroje na kościelny i na poprawiny i ogarnąć mieszkanie bo nie sprzątałam od tygodnia a prawdopodobnie Panna Młoda będzie się ubierać u mnie w domu i nie fajnie jak by sobie pobrudziła suknię o moją uświnioną przez psa podłogę.)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila to rzeczywisciie "wolne". Bedziesz bardziej zmeczona niz bedac w pracy. Ja jakos czuje jakby dzis byl piatek, nie wiem dlaczego. Wkurzaja mnie od wczoraj w pracy swoja obecnoscia niektore osoby. Wrr :-\

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję praktycznie sama całe dnie. Czasem fajnie a czasem chciałoby się do kogoś buzię otworzyć. A i o wyjście do toalety nie łatwo czasami. Bo jakoś tak to działa, że przez parę godzin nikt nie dzwoni i nie przychodzi a jak pójdę to nagle dzwoni stacjonarny, komórka i domofon :P

    A jeśli chodzi o wasze zdjęcia to muszę powiedzieć, że zupełnie inaczej sobie was dziewczyny wyobrażałam :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to tak zawsze jest ze jak nic sie nie dzieje to jest ok a jak sie zacznie to nie wiadomno w co rece włożyć ;/

    Ja Darie też jakoś inaczej i dlatego napisalam ze przynajmniej mozna teraz nick z twarza skojarzyc :)

    moze jeszcze któraś z Was sie odważy na fotke? :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Bo to tak zawsze jest ze jak nic sie nie dzieje to jest ok a jak sie zacznie to nie wiadomno w co rece włożyć ;/

    Ja Darie też jakoś inaczej i dlatego napisalam ze przynajmniej mozna teraz nick z twarza skojarzyc :)

    moze jeszcze któraś z Was sie odważy na fotke? :)

    Może później :) Nie mam przy sobie swojego zdjęcia.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Może później :) Nie mam przy sobie swojego zdjęcia.
    okej :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ten problem, że laptop w domu odmówił posłuszeństwa więc korzystam albo w pracy albo z w domu z komórki i nie mam jak :/ w pracy swoich zdjęć nie mam, zresztą wszystkie na laptopie są, który nie chce się włączyć.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to kiepsko ;) trzeba lapka naprawic :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny w ten piękny dzień.

    U mnie niestety tylko pogoda ładna. Natomiast dzień zaczął się do dupy... (sorry za wyrażenie) @ łaskawie raczyła się pojawić... Więc dzwonię do szpitala, żeby się umówić na za tydzień na HSG. Zgodnie z tym co mi powiedziała moja gin, która tam pracuje:" 1 dnia cyklu pani zadzwoni i powie, że ma skierowanie na HSG ze znieczuleniem" tak też zrobiłam. Ale oczywiście jak to u nas w Polsce jest zawsze pani oddziałowa powiedziała: "na przyszły czwartek nie ma miejsc"... Powiedziała, że muszę czekać do przyszłego cyklu. Z tym ,że jak wtedy też zadzwonię tydzień przed to też pewnie nie będzie miejsc. A z moim okresem jak w ruletce i nie wiadomo kiedy raczy się pojawić... Normalnie aż się poryczałam z tej złości i bezsilności...

    Ale poszukałam numeru do mojej gin i zadzwoniłam. Odebrała jakaś inna doktorka czy pielęgniarka, bo moja gin robi HSG i powiedziałam o co chodzi. Zapisała dane i problem i powiedziała, że pani doktor w ciągu godziny powinna oddzwonić, a jak nie to mam jeszcze raz dzwonić. Także czekam teraz i mało jaja nie zniosę.

    Dziewczyny proszę trzymajcie kciuki, żeby jakimś cudem dało się to załatwić.

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ