X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolu robiłam dla pewności wczoraj - był negatywny.
    Na 17:45 mam już lekarza umówionego (jak ja kocham prywatnych lekarzy - dzwonisz , wysłuchuje Cię i od ręki zapisuje tego samego dnia).

    A sam wykres jest tak bo... zobacz ile leków biorę... pod hasłem antybiotyk kryją się 3 różne... Ogólnie do obiadu mam 4 kapsułki (antybiotyku), a do kolacji 5 różnych tabletek... no i czopki...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Wiolu robiłam dla pewności wczoraj - był negatywny.
    Na 17:45 mam już lekarza umówionego (jak ja kocham prywatnych lekarzy - dzwonisz , wysłuchuje Cię i od ręki zapisuje tego samego dnia).

    A sam wykres jest tak bo... zobacz ile leków biorę... pod hasłem antybiotyk kryją się 3 różne... Ogólnie do obiadu mam 4 kapsułki (antybiotyku), a do kolacji 5 różnych tabletek... no i czopki...

    :(:( A myślałam, że będzie a kuku :( No nic, trzymam kciuki żeby w kolejnym cyklu było tak wysoko :*

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    :(:( A myślałam, że będzie a kuku :( No nic, trzymam kciuki żeby w kolejnym cyklu było tak wysoko :*

    W kolejnym tez pewnie jeszcze nie... Jeszcze kilka trzeba będzie odczekać, póki tarczyca się nie uspokoi a cała reszta nie zniknie...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie mierzycie temp?? w pochwie czy ustach?? ja mierzylam w ustach ale od nastepnego cyklu mierze w pochwie. bo np dzis mierzac w ustach 36.7 a w pochwie 37

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    gdzie mierzycie temp?? w pochwie czy ustach?? ja mierzylam w ustach ale od nastepnego cyklu mierze w pochwie. bo np dzis mierzac w ustach 36.7 a w pochwie 37

    W pochwie - według mnie najwygodniej.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze w ustach, pod językiem. Dużo wygodniej mi tak. Dzwoni budzik, wylączam go, łapie termometr, ciach go pod jęzor i sobie leżakuje chwilke. Jakbym miała "tam" sie gimnastykować to chyba szybko by mi sie odechciało. Jesli tempka miedzy tymi dwoma miejscami mierzenia różni sie o 0,3 stopnia to na wykresie i tak bedzie to widoczne.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ovu mi przestawilo termin miesiaczki.no zobaczymy

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no czasami przesuwa i termin owulacji i termin okresu, bazując na statystyce.

    Wróciłam od gina - na razie mam jeszcze tydzień zaczekać, jak nie dostanę to mam receptę na leki co mają mi wywołać okres... Póki co nic złego się nie dzieje, po tej dawce co od niego brałam to okres powinien się do 2 tygodni po skończonej terapii pojawić, a u mnie od tej terapii minął dopiero tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 19:22

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuję za pokierowanie na ten wątek, założylam kolejny, ale pogoszczę u Was, jak napisalam wczesniej moj pierwszy cykl z mierzeniem temperatury , powiem szczerze ze wczesniej w to za bardzo nie wierzylam, że to coś da ale jestem na etapie ze łapię sie wszystkiego

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie, jak moge dodać wykres zeby bylo go widac jak u Was pod postami??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 19:30

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cie Dariaa :)
    Klikasz pod wykresem na "udostępnij wykres", potem przechodzisz na zakładkę "miniatura" i masz twój link na forum. Klikasz kopiuj i zamykasz. Potem przechodzisz do ustawień -> społeczność i w rubryce twój podpis na forum wklejasz skopiowany link :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Witam Cie Dariaa :)
    Klikasz pod wykresem na "udostępnij wykres", potem przechodzisz na zakładkę "miniatura" i masz twój link na forum. Klikasz kopiuj i zamykasz. Potem przechodzisz do ustawień -> społeczność i w rubryce twój podpis na forum wklejasz skopiowany link :)
    o super, udało się, dziękuje

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie Panie, ale ze mnie gapa nie przywitałam się oficjalnie
    Jestem Daria walczę z mężem o dziecko od września 2011 r.
    na razie bezskutecznie jestem po badaniach wszystko w porządku w czerwcu naj poźniej w lipcu idziemy na inseminację którą zaproponował mi lekarz do tego czasu nadal walczymy dlatego zaczełam mierzyć temp i brać wiesiółek, a może któraś z Pań mi powie coś o wiesiółku więcej?

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Witam drogie Panie, ale ze mnie gapa nie przywitałam się oficjalnie
    Jestem Daria walczę z mężem o dziecko od września 2011 r.
    na razie bezskutecznie jestem po badaniach wszystko w porządku w czerwcu naj poźniej w lipcu idziemy na inseminację którą zaproponował mi lekarz do tego czasu nadal walczymy dlatego zaczełam mierzyć temp i brać wiesiółek, a może któraś z Pań mi powie coś o wiesiółku więcej?

    A jakie badania miałaś robione?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    A jakie badania miałaś robione?
    miałam robione HSG,hormony( TSH, LH,Prolaktyna, estardiol, testosteron, glukoze,)jeszcze coś poźniej zerknę na ta kartkę z wynikami, oczywiscie monitoring.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 19:54

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mąż?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    A mąż?
    Tak mąż oczywiście też, wszystko z jego armią wporządku :)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    nadal walczymy dlatego zaczełam mierzyć temp i brać wiesiółek, a może któraś z Pań mi powie coś o wiesiółku więcej?
    ja brałam od 5dc do 10 i nie widzę na razie różnicy, ale to chyba za krótko i za mało żeby coś się zmieniło...jeśli nie uda mi się w tych staraniach zafasolkować, to będę brała wiesiołek dalej i może zauważę jakieś zmiany to dam znać...chociaż po cichu marzę o tym, żeby nie musieć już łykać wiesiołka...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę wiesiołek juz prawie 1,5 tygodnia i zauważam u siebie dużo więcej śluzu! U mnie wiesiołek działa bardzo dobrze - oby pomógł w zafasolkowaniu! ;)Dariaa witaj :)

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ