X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu zaskoczyła mnie w 31 dc akurat w dzień po odstawieniu duphastonu, który brałam na wywołanie @. Chciałam zapobiec kolejnemu tasiemcowi. A tu niespodzianka ;)
    W 8dpo zbadałam progesteron i wynik nie jest rewelacyjny: 8,53, ale wiem, że owulka była ;) Moja pierwsza :D nie wiem jak będzie w następnym cyklu, bo to mogła być jedna owulka raz na ruski rok. Tak jak u zdrowych kobiet raz lub dwa razy w roku może zdarzyć się cykl bezowulacyjny, tak u PCOSowiczek raz na jakiś czas może zdarzyć się owulacyjny.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak po badania hormonów jakie leczenie w sumie lekarz Ci zlecił?

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie nie mam jeszcze żadnego leczenia :/ Poszłam do gina z wynikami, a gin nie komentując ich skierował mnie do endokrynologa. Nie powiedział ani słowa o wynikach, a skoro mam iść do endo to znaczy, że z hormonami tarczycy mam coś nie tak :/ w piątek mam wizytę, na którą czekałam prawie miesiąc. I głównie dlatego zaczęłam działać na własną rękę ;) Miałam siedzieć bezczynnie miesiąc i czekać? Należę do osób bardzo niecierpliwych. Nie wiele mogłam zrobić, bo żadnych leków bez konsultacji z lekarzem nie chcę brać, mogą narobić więcej bałaganu niż pożytku. Zmiana diety i niepokalanek to jedyne co mi przyszło do głowy ;) i chyba działa ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna gratuluję :)

    Lotta trzymam kciuki za test :)

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to o PCO mam niewielka wiedze ale dziewczyny stosują często inofem lub infolic i są zadowolone z efektów

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miszkaaa wrote:
    Ja to o PCO mam niewielka wiedze ale dziewczyny stosują często inofem lub infolic i są zadowolone z efektów

    Też tak czytałam :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy stosowałyście cos innego co możecie polecic na poprawe śluzu bo ja wiesiołka juz 3 miesiac ale jakos bez szału nawet wydaje sie w tym miesiącu gorzej

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie stosowałam nic. Przyszły cykl zacznę z wiesiołkiem. Ponoć bardzo dobre na śluz jest siemię lniane :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam oeparol femina to jest jak dobrze pamiętam wyciąg z wiesiołka i olej lniany. Stosowałam tez inofem i śluz mnie wręcz zalewał

    Mundek lubi tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:
    czy stosowałyście cos innego co możecie polecic na poprawe śluzu bo ja wiesiołka juz 3 miesiac ale jakos bez szału nawet wydaje sie w tym miesiącu gorzej

    Ja w tym cyklu stosowałam syrop guajazyl . Miałam problem ze śluzem, po wiesiołku czułam wilgoć w środku ale miałam wrażenie zbicia syrop rozrzedza wydzielinę na co pozytywnie wpływa na śluz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 13:37

    Mundek lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 14 lipca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam wiesiołka 3x2tab i na mnie działał super :)

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 14 lipca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też przyjmuje w takich ilościach ale jakos poprawy za bardzo nie ma :(
    może w nastepnym cyklu spróbuje ten oeparol femina a ile tego trzeba brac miszkaaa?

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 14 lipca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jem siemie lniane na śluz i efekty widziałam po jakiś 6 mc dopiero ale teraz faktycznie są. i podobno tak to jest ze trzeba czasu na efekty.
    a co do leczenia PCO to oprócz metforminy i leków na wywołanie owulacji to jakoś specjalnie innych metod nie ma....

    ex2banlianb8bcf2.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mundek, ne pamiętam, ale chyba 2tab x3 dziennie. na opakowaniu jest napisane, albo w necie ulotkę może znajdziesz. Ja brałam mniej niż na opakowaniu. I to bierze się do owulacji! po wiesiołek może wywoływać mikroskucze macicy więc po owu jest niewskazany

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    No własnie nie mam jeszcze żadnego leczenia :/ Poszłam do gina z wynikami, a gin nie komentując ich skierował mnie do endokrynologa. Nie powiedział ani słowa o wynikach, a skoro mam iść do endo to znaczy, że z hormonami tarczycy mam coś nie tak :/ w piątek mam wizytę, na którą czekałam prawie miesiąc. I głównie dlatego zaczęłam działać na własną rękę ;) Miałam siedzieć bezczynnie miesiąc i czekać? Należę do osób bardzo niecierpliwych. Nie wiele mogłam zrobić, bo żadnych leków bez konsultacji z lekarzem nie chcę brać, mogą narobić więcej bałaganu niż pożytku. Zmiana diety i niepokalanek to jedyne co mi przyszło do głowy ;) i chyba działa ;)


    dokładnie to czekanie najgorsze. Jeszcze lekarz jak widział wyniki nawet gin to mógł je jakoś skomentować :/

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z wrażenia nawet nie zapytałam. Zgarnęłam papiery i wyszłam :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 15 lipca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie wiem o co chodzi w tym miesiącu pojawiło się podejrzenie u mnie PCO okres się spóźnia wiec zrobiłam dziś test a tam II mega krechy obie mocne w razie co zrobię betę ale czy to możliwe ??!!

    czekolada, littleladybird, miszkaaa, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 15 lipca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lotta.89 myśle że jest to możliwe czekam na potwierdzenie z bety na pewno będzie dobrze trzymam kciuki :)

    lotta.89 lubi tę wiadomość

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 15 lipca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta zrobiona pozostaje czekac na wyniki. Ale serio na teście nie że jest cień czy cień cieńa normalnie II krechy jak to możliwe ? oby beta potwierdziła...

    czekolada lubi tę wiadomość

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 15 lipca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedy wyniki?

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
‹‹ 627 628 629 630 631 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ