Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kończę pracę i uciekam do domu ;) pa :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lotta, ale to przecież chyba za wcześnie na giną? Nic chyba jeszcze nie zobaczy.

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie za wcześnie chce żeby ttylko wiedział ze czasem pobolewa mnie podbrzusze

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, ok. Mnie też pobolewa ale to podobno normalne. A teraz zaczęłam się stresować... Mam wizytę dopiero w czwartek :(

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszko zaczyna bic koło 7 tyg ale "coś" juz można zobaczyc :);)
    ja tez trzymam kciuki za bete!!!

    Arien w czwartek za tydzień??

    lotta.89 lubi tę wiadomość

    ex2banlianb8bcf2.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie nie kochana nie stresuj się też słyszałam że to normalne ale jeszcze chce się utwierdzic dam znać co gin powiedział ;) a ty kiedy miałaś ostatnia @?

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 16 lipca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jest 38 dc. Ostatnia @ była 9 czerwca. Zaczął sie 6ty tydzień. Tak, wizytę mam w następny czwartek, 23ego lipca.

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 16 lipca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u Ciebie pewnie będzie ładnie widać ją dziś mam 34 dc. Ale to podbrzusze... niech lekarz rzuci okiem będę spokojniejsza

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 16 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy idziesz Lotta? Daj znać co powiedział. Trzymam kciuki :)

    lotta.89 lubi tę wiadomość

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 16 lipca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lotta. Arien ma racje gin nic nie zobaczy, no może pęcherzyk ale bez zarodka takze żebyś sie nie zdenerwowała. Wiele dziewczę jak bylo wcześnie na pierwszych wizytach to bardzo się stresowały ze cos jest nie tak. Bol podbrzusza jak na @ lub ciągnięcie w pachwinach to normalne. Zaczynają sie zmiany wiec macica pracuje. Na takie bole dobry jest magnez lub nospa. Lekarza zalecają niwelowanie bólu i skurczy bo te tez nie są dobre.ale vo lekarz to opinia wiec zobaczysz co Twój powie. Trzymam kciuki za betę :)

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 17 lipca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    U was też dziś taka piękna pogoda? Dobrze że już piątek :)

    Lotta jak beta?

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 17 lipca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia. Jak dobrze pamiętam to jesteś lekarzem. Czy mogłabym prosić o koleżeńska poradę? :) odebrałam wczoraj wyniki badań i nie wiem jak interpretować wynik:

    HBs p/c przeciw HBs obecne 14,94mlU/ml
    <8 nieobecne
    8-12 wątpliwe
    >12 obecne

    Z tego co wiem to byłam szczepiona przeciw wzw b

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 17 lipca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dlatego masz te przeciwciala:) tzn ze szczepionka dziala i wszystko jest ok :)

    ex2banlianb8bcf2.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 17 lipca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ci kochana. Tez tak myślałam tylko niepotrzebnie pani w rejestracji wydając mi ten wynik zapytala kiedy idę do lekarza bo ten wynik jest za wysoki?!

    Dziekuje uspokoiłaś mnie. Widocznie kobieta nie za bardzo zna sie na rzeczy ;)

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 17 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arien gin mam w poniedziałek po południu dam znać co powiedział ;)

    Ja póki co spodziewam się pęcherzyka :) dziś byłam na becie wynik będzie wieczorem trzymajcie kciuki żeby był przyrost bo jakoś się stresuje :*

    U mnie dziś gorąco jutro ma być jeszcze cieplej a my na wesele ufff

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 17 lipca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba tez betę strzele jutro bo coś mam złe przeczucia. Ostatnia robiłam e poniedziałek i przyrost był odpowiedni, ale mam jakieś dziwne wrażenie ze nic się nie zmienia... W pn wynik był 205 to jutro powinien byc 600 z hakiem, Nie?

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 17 lipca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arien. Ja trzeciej bety nie robiłam i nie żałuję. Każde takie badanie to ogromny stres. Wynik pierwszej i drugiej masz bardzo ładny i prawidłowy wiec kolejny nie jest potrzebny. Poza tym nie można porównywać wyników z innymi dziewczynami bo u kazdej z nas wszystko zalezy od momentu zagnieżdżenia. No ale to Twoja decyzja :)

    Lotta trzymam kciuki.

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 17 lipca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam jak miszka ja jakie stresuje czy wynik będzie Oki jak będzie będzie to na pewno kolejnej nie zrobię tylko będę się cieszyć ze jest dobrze. Arien nie masz się o co martwić przyrost był Oki i to najwazniejsze :*

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 17 lipca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, pewnie macie racje. Ale zwariowac można z tym czekaniem na wizytę... Trochę się denerwuje powrotem do pracy. Teraz miałam tydzień urlopu, wracam do pracy i mam nadzieje ze w czwartek dostane zwolnienie. Ale tym też się stresuje bo koleżanka miała iść od przyszłego poniedziałku na urlop a jak przyniosę zwolnienie to nie pójdzie... Tak jej trochę kolo pióra zrobię, ale wiem, że zwolnienie w moim przypadku to najlepszy pomysł. Poza tym nie jest tak tragicznie jak jesteśmy we dwie. Ale jak jest tylko jedna z nas to się robi mega zapierdziel i mega stres i napięcie.

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 17 lipca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lotta trzymam kciuki :)

    Arien dziewczyny mają rację, po co się dodatkowo stresować, ale to twoja decyzja :)

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
‹‹ 630 631 632 633 634 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ