X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:

    Co do upałów, to ja je znoszę bardzo dobrze. Wręcz uwielbiam je. Do życia potrzebuje tak minimum 25 stopni, a w okolicach 30 panują dla mnie idealne warunki (zawsze byłam strasznym zmarzluchem).

    Mam dokładnie tak samo ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja na szczęście w biurze mam temperaturę 18 stopni, nie dzięki klimatyzacji, a podpiwniczeniu :D

    Byłam wczoraj na monitoringu, 13 dzień cyklu- CLO wpływa dobrze, mam jeden dominujący pęcherzyk 13mm, lekarz mówi, że owulacja za około 3-4 dni i że wygląda to obiecująco... zobaczymy :) gdyby nie jego urlop miałabym jeszcze raz obserwcję za 3-4 dni, a tak mam sie zgłosić 17 sierpnia jak wróci z urlopu, to ocenimy,czy owulacja była itd :) Na szczęscie dwie wizyty z obserwacją liczy jak jedną zwykłą plus dwie dyszki, to nie zbankrutuje ;)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w szpitalu klimy brak i czuje sie jak w saunie :/

    a dziś mam mega kaca moralnego bo wczoraj zupełnie bezsensu nakrzyczałam na mojego męża ze nie rozumie mnie, tego co ja przeżywam itd...wyszło od pierdoły a zrobiła sie z tego taka awantura :( i tak mi dziś źle i głupio :(

    ex2banlianb8bcf2.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia to zawsze tak jest, że zacznie się od pierdoły a potem jest mega awantura. Z niczego problem się robi. Udobruchaj go dziś :) Może jego ulubiony obiadek na zgodę? Trudno trzymać emocje w sobie przy długich staraniach i nie ma bata żeby nie odbiło się to na psychice.

    Ja też uwielbiam upały, ale 32 stopnie w biurze to przesada, nie da się myśleć.

    agape trzymam kciuki

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia u nas jest zawsze tak samo - później dzień ciszy, a przy obiedzie po pracy zawsze któreś wybuchnie śmiechem i zgoda :) Będzie dobrze, takie uroki małżeństwa :)

    dreambaby dzięki! :)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mam dyzur wiec udobruchanie dzis tylko przez tel wchodzi w rachube :/ wiec tum bardziej mi zle :(

    ex2banlianb8bcf2.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, mąż na pewno nie będzie się długo gniewał

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę, przecież faceci mają wbrew pozorom miękkie serca, jeśli chodzi o swoje kobiety :)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam od gina. Chyba lepiej trafić nie mogłam. Pęcherzyk pękł w trakcie badania usg, co chwilę się zmieniał :) Była bardzo ładna błona :)
    Mam zmniejszyć dawkę bromka na 1/2 tabletki na noc. Ale widzę że ta prolaktyna musiała bardzo przeszkadzać, wcześniej owulację miałam ok 20 dnia cyklu, miesiąc temu w 17 dniu, a dziś w 13 :) Czyli pęcherzyk był zbyt słaby. Tak naprawdę wychodzi na to, że dopiero teraz zaczynam mieć realne szanse na ciążę. Martwią mnie wyniki męża. Mam nadzieję że jednak nadrabia ilością plemników.
    Obym jutro odnotowała skok temperatury.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia super :) no i jest piękny skok :D trzymam kciuki za zieloną kropę <3 <3 <3

    dreambaby lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolę się nie nastawiać ale kciuki możecie trzymać :)

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wam też ginekolog odradzał codzienne starania w okresie owulacji? W sensie mi powiedział, że lepiej co drugi dzień, niż codziennie, tylko co jeśli przegapimy akurat ten moment...

    dreambaby - a miałaś bardzo zawyżoną prolaktyne? Bo ja przy normie 25, mam 25,53 ( tak mi pisze na kartce z wynikami badań) i zastanawiam się, czy też może to przeszkadzać.

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bardzo podwyższoną. Miałam 1260 przy normach lab: 102-496. Teraz mam 31,83, więc poniżej normy.

    Wiesz, jeżeli masz ładne owulacje to teoretycznie nie powinno przeszkadzać, ale słyszałam, że dla staraczki lepiej jeśli jest przy dolnej granicy. Możesz powtórzyć badanie, bo prolaktyna to hormon stresu, mogła podskoczyć z jakiegoś powodu. Mój gin mówi że wysoka prolaktyna powoduje dwa rodzaje patologii: albo pęcherzyk nie rośnie, albo nie pęka. U mnie np przy tak wysokiej rósł i pękał, ale za słabo, trochę się ulało z niego jednego dnia, potem za jakiś czas całkiem zanikł.
    Robiłaś kiedyś monitoring?

    Co do starań co dwa dni to też o tym słyszałam, ale nie od gina, chyba chodzi o to żeby plemniki się mogły zregenerować. Wszystko zależy od nasienia partnera, jeśli jest super to można śmiało codziennie. Chyba nie ma złotego środka. Najlepiej wtedy kiedy jest większa ochota :)

    A jeszcze wam powiem że wczoraj jak czekałam na wizytę były dwie pary z malutkimi brzuszkami- widać że początki. I tak miło się na nich patrzyło, szczęście aż od nich biło, uśmiechali się do wszystkich. Też tak chcę!!!

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie otrzymałam telefon że zmarł mój dziadek.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, miałam monitoring dwa dni temu - pęcherzyk 13mm, 4 dni przed owulacją.
    Też się naoglądałam ostatnio takich par w kolejce u ginekologa- tylko, że to już były końcówki ciąż, jedna nawet bliżniacza :))

    dreambaby- bardzo mi przykro :( :*

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapenie nie byłam z nim związana, ale wiadomo żal zawsze jest.

    A teraz kiedy idziesz na sprawdzenie czy pęcherzyk pękł?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2015, 14:53

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero 17sierpnia, bo mój ginekolog jest teraz na urlopie.

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj właśnie teraz okres urlopowy, ja w tamtym miesiącu odpuściłam monitoring, bo mój był na urlopie, a do innego nie chciałam iść

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ufam swojemu, więc byłam tylko w 13dc, żeby zobaczyć, czy cLO na mnie działa, a zaraz po urlopie lekarz kazał mi przyjść, to ocenimy,czy była owulacja i czy zmienić dawkę leku. Znowu w następnym cyklu, wtedy gdy będzie mi wypadał monitoring będę na urlopie za granicą i też lipa. Jakoś mi nie sprzyja narazie.

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A morze taki urlop i odpoczynek dobrze wam zrobi, obyście wrócili z fasolką :) Gdzie jedziecie?

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
‹‹ 642 643 644 645 646 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ