X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne sesja porodowa i poród online
Odpowiedz

sesja porodowa i poród online

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Zwierzeta zjadaja lozysko, bo rozkladajace sie tkanki I krew wabia drapiezniki. Dlatego tez myja swoje nowo narodzone dzieci. Roslinozerne zwierze nigdy nie uzupelnia niedoborow witaminowych jedzeniem pokarmow pochodzenia zwierzecego. Instynkt nakazuje ku zatrzec wszelkie slady informujace o tym, ze w poblizu przebywa mlode - latwy lup dla drapieznika.
    Dokładnie, poza tym jest dostępne bez konieczności polowania. Drapieżniki zjadają łożysko żeby nie musieć od razu polować.
    W przypadku ludzi to imho bez sensu. Śladów po porodzie nie trzeba zacierać i jedzenia jest pod dostatkiem.
    Co do tematu, widziałam ładną sesję z porodu, jeżeli ktoś chce mieć takie zdjęcia to niech ma. Tylko nie wszyscy chcą je oglądać, a to już inna sprawa. http://zowsik.com/blog/2015/01/jas-reportaz-z-narodzin/

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    Co do tematu, widziałam ładną sesję z porodu, jeżeli ktoś chce mieć takie zdjęcia to niech ma. Tylko nie wszyscy chcą je oglądać, a to już inna sprawa. http://zowsik.com/blog/2015/01/jas-reportaz-z-narodzin/
    I od tego trzeba było zacząć temat :) Bardzo artystyczne i wzruszające, uroku dodają dyskretne komentarze autora zdjęć. Co nie zmienia faktu, że sama bym się na taką sesję nie zdecydowała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 19:47

    marissith lubi tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momo1009 wrote:
    I od tego trzeba było zacząć temat :) Bardzo artystyczne i wzruszające, uroku dodają dyskretne komentarze autora zdjęć. Co nie zmienia faktu, że sama bym się na taką sesję nie zdecydowała
    Ja mam dobrą kumpelę fotografkę i ona mogłaby robić zdjęcia z mojego porodu, ale tylko i wyłącznie do użytku prywatnego. Żadnych fejsbuków ani innych internetów. No ale najpierw trzeba być w tej ciąży żeby rozważać takie kwestie ;)

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az mi sie lezka w oku zakrecila piekna sesja :) ale ja tez bym sie nie zdecydowala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Az mi sie lezka w oku zakrecila piekna sesja :) ale ja tez bym sie nie zdecydowala

    Ja się poryczalam, piekne

  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcia ładne, ale ja też bym się na nie nie zdecydowała.

    wredota lubi tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ